Zobacz pojedynczy post
Stare 03-09-18, 18:17   #7
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
No dobrze, ale jak dla mnie argument, że mag na wyższym poziomie jest równie szybki co zwiadowca na niższym to jeszcze za mało, bo właściwie taki był cel tej zmiany (chociaż nie ja za nią stoję i nie będę jej bronić w zaparte).

Tak jak wyżej słusznie zauważono - mag nadal jest w stanie bić najwięcej potworków na raz ze względu na silne czary obszarowe. Obniżenie jego prędkości spowodowało, że ma teraz chociaż ciężej i kto wie - może bardziej zachęci to do gry drużynowej?

Miał być mag-ots, nagle gra magiem stała się cięższa, bo mimo, że nadal robi największe obrażenia, to jest w końcu podatny na dostanie w czambuko. Umówmy się - przyrost hp nadal jest spory i mag wcale nie jest aż takim papierem a i nowy system pancerzy jakoś nie sprawił, by był bardziej delikatny.

Na pierwszy rzut oka, spowolnienie maga (postaci najsilniejszej) wydaje się być logiczne i jak na razie mam wrażenie, że marudzicie, bo przyzwyczailiście się do starego, dobrego maga, który może wpieprzyć każdemu i szybko uciec bez jakichś konsekwencji :>. Ale może się mylę, czekam na więcej opinii.
Na drugi rzut oka, rycerz, zwiadowca przykleja się do maga na follow, mag nie jest w stanie uciec ..........
19Fafarafa06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem