Zobacz pojedynczy post
Stare 26-01-16, 14:29   #11
dzik2
 
Zarejestrowany: Lip 2014
Postów: 68
Domyślnie

Ech... Drogie downy i pół-downy. Gram na Altaronie z przerwami od dnia startu (to dużo czasu) i musicie wiedzieć że ten temat przewija się od początku. Zbyt mała ilość graczy... Sam wiele razy próbowałem odpowiedzieć sobie na to pytanie! Zrzucałem winę na wiele różnych rzeczy: na obecną gildię rządzącą, na brak reklamy etc. Starałem się wytłumaczyć sam przed sobą, wszelkimi sposobami dlaczego na tym naszym Altaronie jest tak a nie inaczej. I wiecie co? Rozwiązanie od zawsze było na wyciągnięcie ręki: Altaron jest po prostu złą grą. Po pierwsze jest zwykłym plagiatem tylko że po polsku, fabuła jest nieciekawa, świat przedstawiony w grze nudny, a wszystkie "easter eggs" to marne nawiązania do lekcji z j. polskiego z gimnazjum. Przykładów na to jest milion: Faust, Twardowski, klucznik Gerwazy, to o tym niedźwiedziu, Alicja w krainie czarów, no i największy klasyk Ajsor - Rosja, całe to żałosne w mojej opinii powiązanie komunizm - wielka idea.

Przesłanie tego posta jest takie:

Czasami zwalamy winę na cały świat i dopiero pod koniec zdajemy sobie sprawę że problem od samego początku był w nas. Tak jest z graczami i ich kochanym Altaronem. Koniec bajki. Amen.
dzik2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem