Zobacz pojedynczy post
Stare 27-10-18, 23:57   #10
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

@Kierka Mi nie chodzi o poprawę poradników chociaż tematy dawno nieaktualne powinny trafić do archiwum albo do kosza i zwracałem już uwagę że forum nie jest sprzątane.
Poradniki tworzą gracze z tego tytułu trudno o aktualizację. Mamy za mało danych żeby wiarygodnie opisać niektóre mechanizmy.

Mi głównie chodziło o poprawę rozgrywki dla NOWYCH graczy, a przy okazji i dla starych.
Czyli dajemy Wszystkie karawany o dowolnej porze dnia (część może być po łatwych misjach jak jeźdźcy) - ponieważ obecnie te najmniej dostępne są najbardziej potrzebne na starcie rozgrywki, a to jest jakiś absurd.

Co do pomocy nowym graczom. Na samym początku to gra ich powinna nauczyć korzystania z sakiewki i skutecznie poinformować o konieczności rejestracji w mieście i napisaniu MISJA do gościa od rejestracji. To są najczęstsze problemy nowych graczy.
Stąd propozycja bo są sytuacje że NPC bardzo chce nam coś powiedzieć. I czemu nie zatrzymać gracza w świątyni dopóki nie porozmawia z Troinarem identycznie jak ma to miejsce w Mechanicznej Rezydencji ?
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem