Zobacz pojedynczy post
Stare 17-02-18, 10:13   #18
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Grael Zobacz post
. . . najwięcej oberwał woj bo ma gówno leczenie (przez tabelke) i dmg osłabiony, a do tego HP potworów większe..
To jest PARODIA ! Jak ktoś gra długo albo nie zważa na kasę i umie grać zna miejsca gdzie expić to może jako tako się da grać. Ja mówię z perspektywy gracza który gra od 28 września czyli od UP. Nie znam expowisk a jak chce je poznać to ginę (że wspomnę przypadkowe spotkanie z Pisakową Hydrą). Uderzenia z łapki no cóż zazwyczaj po 100-200 czasem po 50 czasem 500. Niby nie mało ale przy takiej ilości HP „słabych Potworów” lub może tych łatwo dostępnych jak Mistrz Wojny to jest NIC.
Wpadam na dzienną otoczą mnie i zostaje spamowanie w 3 F-ki lub 2 jak mam Runy Leczenia, a teraz to już mega spamowanie, gdzie w nocy to jest mega śmieszne cisza a tu nagle spam F(X).
Haper Rago jeszcze dawał jakieś szanse bo uderzenia obszarowe po 500 jakoś ratowało sytuacje chociaż i tak potwory dystansowe miedzy czasie robią swoje.
Podobno było jeszcze RAPIDO żeby móc uciekać w razie zagrożenia NO ALE. . . jak w przypadku Miecza Zigiona tak i tutaj komuś żal ściskał pewna część ciała że mu ludzie w PVP uciekają. Zmienili gre pod PVP, a utrudnili tym co chcą poznać jej fabułę i ogólnie mapę. Niestety poznawanie kończy się przeważnie na glebie.
Nie wiem może jestem już stary i czas reakcji nie taki, ale miałem ochotę coś pograć. Niestety jest coraz gorzej.
Mały wybór Broni w zasadzie to jest tak: Level masz punkcik skila więcej i możesz kupić brońna X level . Zero wyboru czy to ma być taka czy taka. Na moim poziomie jedyna „dostępna” Smoczy tasak tylko kto sprzedaje od X czasu chciałem kupić nikt nie sprzedawał. Ktoś mówi 2 Tasaki +4, a ja się pytam za co. Najpierw zarób na te 2 tasaki potem na zwoje. Wydaj majątek a potem co gleba to blesy bo inaczej stracisz.
Cytat:
Napisał Grael Zobacz post
. . . Śmieszne i żałosne, no ale "trwają dyskusje" na temat bufa dla zwiada i woja. A czas ucieka podobnie jak gracze :P
Da sie zrobić tak, żeny woj nie był OP ale był chociaż grywalny ( Makon lol ) a nie że serwer only dla magów.
są dwa wyjscia:
-Albo ktoś coś ztym zrobi
-Albo grajcie w coś innego bo
Fakt, Altaron ma byc trudny ale nie zjebany bo można grac normalnie tylko magiem :V
Chcą ALTARONA trudnego dla ELITY (Ludzi co grali wiedzą co i jak i umieją w to grać). To będą mieć gre dla NIKOGO bo w miarę ubywania takich graczy takich jak ja zacznie ubywać im tej ElYty.
Gra powinna być w miarę łatwa w jej głównej części czyli te zwykłe bliskie EXPY i trudna tam gdzie można już tylko albo na naprawdę zaawansowanym poziomie lub tylko grupowo.

Ja bym proponował albo powrót do starego Miecza Zigiona lub jak teraz z tym że DMG x2 (mamy wtedy uzależnienie od 1h/2h i levela bez blokady siły. Obrażenia mniejsze jak przed zmianą bo zamiast 500 miałbym około 400, a na niższym poziomie nie wyciągnę zbyt wiele bo jest blokada na skile.
Lub uzależnienie DMG od Ataku broni bo ta też jest blokowana levelowo i to by było najbardziej realistyczne bo mam dobry miecz to lepiej bije.

Ktoś wspominał o PN jak dla woja to jest ich mało bo
Cytat:
Napisał Grael Zobacz post
. . . woj . . . ma gówno leczenie . . .
A żeby się mógł jakotako leczyć musi użyć PN w siłę magiczną (może próg na skile magiczne dla maga jest za wysoki).
Musi od pewnego momentu używać PN do 1h i Obrony że o sile nie wspomnę.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem