Zobacz pojedynczy post
Stare 15-11-12, 13:57   #16
Narwashi
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 35
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ellegon Zobacz post
Pisałem by się wypowiadały osoby z npvp, a nie debile z pvp, którzy po prostu wbili tu i nabijają sobie posty i nie znając nawet piegusa (na pvp pewnie nie gra, bo wie żeby nie wyszedł z depo). Do tego ciężko bloknąć takiego gnojka jak w niewidce lata po trollach i ewentualnie wbija na inne respy żeby kogoś zablokować, gdy taka osoba się tego nie spodziewa.
Myślisz, że cokolwiek obchodzi mnie to, że napisałeś, by pisali tu tylko ludzie z npvp? Dzielisz ludzi na tych 'dobrych' z npvp i debili z pvp? Nabijam posty pisząc jednego na miesiąc? Nawet gdyby piegus okradł mnie ze wszystkiego czy zabił mnie 10 tysięcy razy NIGDY nie domagałbym się ukarania go przez administracje. Możecie jedynie sami sobie z tym poradzić, a jak sobie nie radzicie to wy macie problem, a nie piegus, który pewnie się dobrze bawi, a od tego jest właśnie ta gra. Nie każdy człowiek w waszym życiu będzie wam pomagał, niektórzy będą bardzo wam wszystko utrudniać ale to nie znaczy, że trzeba od razu zniszczyć człowieka. Nienawidzę ludzi który postępują tak jak wy.

PS. Pozdro dla piegusa. :D
Narwashi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem