Zobacz pojedynczy post
Stare 07-02-13, 14:13   #36
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Zamiast mówić, że nagle necro przestanie grać przez 1 runę która przyda się głowie w pvp, bo cośtam. To może zadajmy sobie pytanie czemu wymieniłem w którymś tam poście 3 osoby, łącznie ze mną mamy 4 duchownych + z 2-3 mniej wyraźnych. Co powoduje, że ludzie nie grają tą podprofesją? Przecież mamy wave i leczenie które jest super! wave tylko do expa (necro taiw fomes), dalej tapen tawis ( bezużyteczny jak stwierdziliśmy), leczenie innych? (na wojnie wole uha, co może każda profesja duchowna), necro ma bardzo przydatnego parala.
Jak dobro ze złem wygra skoro jest takie słabe, zwastuje ?
Cytat:
Moim zdaniem sprawa jest w sumie jasna.
Jaki byłby sens gry magiem necro po wprowadzeniu takiej runy? Raczej żaden. Koszt takiej runy też w sumie nie gra roli, bo co z tego że byłby zwiększony, skoro nie ukrywajmy, każdy ogarnięty gracz i tak skołuje odpowiednią ilość gotówki żeby naskrobać ilość run potrzebną na pvp.
Osobiście jakbym miał stanąć jeszcze raz i wybrać podprofesję, uwierz brałbym necro, chociażby dlatego, że ma paral, że używając tawi fomesa + hape tawisa mogę wyjść z nie jednej opresji ( mam 97 necro ). Może zamiast pytać jaki sens byłby gry nero, zapytaj jaki sens gry jest duchownym bądź innymi podprofesjami? A co gdybym wybrał ele-alchemik, stać i płakać? a to jednak też mag.
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem