Zobacz pojedynczy post
Stare 10-02-17, 16:49   #18
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Ale że co, że robisz sobie manasy na 120 alchemii i oddajesz je do sklepu w zamian za runy? Czy może chcesz rabat za samą możliwość robienia takich manasów.
Rabat za to ze oddaje npckowi manasy ;-) Najwiekszym problemem jest to ze samemu musimy je wypic i zrobic te runy

Imo najlepiej byloby gdyby npc bral od nas te "lepsze" poty i liczyl ile srednio many daje i za tyle pkt many dawal nam runy + oplata 20%-30% bo powiedzmy sobie szczerze wszyscy zbieraja miodki, piorka, osci i jakis alchemik mu robi te poty dlatego tyle sie zarabia na expie



Magow 100+ lv na servie jest obecnie 6 z czego to ja jestem tym 6 a nie gram ponad miesiac... na 34 osoby tylko 6 magow o.o z czego jeden retired i gdybym gral dalej gralbym rycem/zwiadem szczerze mam gdzies co zrobicie

Czego byscie nie robili altaron to jest jednak TIBIA porownujac teraz profesje z tibi do altaronu to rycerz i zwiadowca dostali OGROMNY buff w postaci zywiolow ktore to byly domena maga a co dostal mag wyjatkowego czego nie mial w tibi a inne postacie nie dostaly? Nic a zabrali mu utame w spellu i nie moze t ringa nosic i chronic sie pierscieniem

W sumie nudzi mi sie to podyskutuje z trollami troche

Ostatnio edytowane przez Goferczarnegozla ; 10-02-17 o 16:57
Goferczarnegozla jest nieaktywny