Zobacz pojedynczy post
Stare 23-09-18, 14:28   #14
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał 909794 Zobacz post
Zbieranie loota ppm to pomysł Zetixa? Dobrze wiedzieć komu mam wysłać skrzynkę piwa
Podać Adres?

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
@Zetix, @Karmelia
Nie strzelajcie fochów. Sugestie są zawsze mile widziane, ale nie wszystkie będą gorąco przyjmowane. Czasem wynika to z tego, że, realne jest prawdopodobieństwo śmierci i straty, bo to element tej gry - właściwie już tradycyjnie. Realnym elementem jest też pomaganie sobie, dlatego na przykład ja od lat staram się pomagać w takich sytuacjach.

Niektóre Wasze propozycje są odrzucane, ale inne przyjmowane (Karmelia - 30 minut pod depo, rybki u Kamila / Zetix - zbieranie loota, chleby). Czy jest więc powód by rzucać gromy i żale gdy jakaś nie zostanie przyjęta?
Ja miałem pretensje co do "Tonu" wypowiedzi i o ile zrozumiem niektórych graczy o tyle os Strażnika gry oczekuje wypowiedzi stonowanych jak ta obecnie cytowana. Bo w momencie gdy rzucana jest propozycja Oczekuje że ktoś ją zauważy a są takie na które nikt nie odpowiada.
Ty jako strażnik w momencie gdy nie ma najmniejszych szans na wprowadzenie napisać, że Nie będzie to wprowadzone bo to to i to.
Napisać wg. mnie to i to ale poczekajmy co powiedzą inni.
Albo O ciekawe ... a jak proponujesz to rozwiązać itd..
Kategoryczne NIE bo NIE jest trochę dziwne. Bo akurat "rozkład ciał" nie jest czymś co nie mogłoby być wprowadzone.

Był ostatnio inny pomysł aby wprowadzić kolejny stan rozkładu, a może po porostu dać możliwość otwierania ciała w każdym stadium dopóki nie zniknie czyli kości też. Bo jeżeli plecak ma znikać razem z ciałem to miedzy kośćmi też można znaleźć resztki eq.

Ostatnio edytowane przez Zetix ; 24-09-18 o 06:27
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem