Zobacz pojedynczy post
Stare 02-02-22, 09:45   #7
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
Nie chce mi się tłumaczyć Ci całej mechaniki gry od początku, ale w dużym skrócie:
-źle dobrałeś postać pod swój styl gry (solo)
- nie umiesz expic solo bo jak piszesz problemem jest dla ciebie strata potionów, czyli boisz się zaryzykować jakikolwiek waste.
- nie masz zbyt wielkiego pojęcia o innych profesjach:
a) każda profesja wnosi co innego do drużyny, zwiad kryta, magowie aury, woj caina
b) jaki najwyższy poziom osiągnąłeś magiem/zwiadem, skoro masz taką wiedzę?
- twoja profesja solo wyciąga większy exp niż zwiad na twoim poziomie.
- postacie necro mają dużo gorsze leczenie ale nadrabiają innymi plusami w postaci dmg.
- masz najbardziej tankowną postać, więc sumarycznie twoje leczenie jest lepsze niż zwiada, który ma połowę mniejszą redukcję.
- nie używasz na expie podstawowych czarów redukujących hity como lefa/ kostelnaar.
Jak na wstępie napisałem Nie mam pojęcia o innych profesjach opieram się na tym co mówią osoby z którymi rozmawiam.
Co do"- nie umiesz expic solo bo jak piszesz problemem jest dla ciebie strata"
Tu bardziej chodzi o znajomość respów niz umiejętności. Niestety w tej grze jak ktoś czegoś nie powie nie doradzi to nie wiesz nic. Niestety tych doradców jest mało.

Co do "- twoja profesja solo wyciąga większy exp niż zwiad na twoim poziomie."
Ciekawe jak i gdzie i na jakim poziomie.

Co do "- nie używasz na expie podstawowych czarów redukujących hity como lefa/ kostelnaar"
Używam como lefa. Kostelnaar sporadycznie bo trwa zbyt krótko i ciężko o nim pamietać spamując potiony many czary ofensywne i leczenie. To jest najciekawsze że Rycerz bije głównie czarami. To jest chore że mają skile 150+ Broń 50+ Ataku postać uderza bardzo często w granicy 150-200 a z czaru i 350.
Finto niby największa broń tego rycerza zadaje cios za 500 przy koszcie 250 many (2x mikstura mocy za taki HIT)
Problemem jest to że TY wypowiadasz się z punktu widzenia Eksperta mającego dostęp do danych z początku gry i kolejno z czasów jej rozwoju, a ja z punktu widzenia osoby uczącej się gry bez dostępu do tych danych. Nie znam mechanik nie są one nigdzie opisane. Wiem jedno że postać bije niesamowicie słabo. Każda postać powinna być grywalna solo. Czary powinny działać poprawnie (FINTO) niestety mimo uwag nikt nie zwraca na to uwagi. Ta postać została zaniedbana przez lata usprawnień innych postaci.
Nikt nie mówi żeby zrobić z tej postaci nagle super ofensywną bron z zachowaniem jej tankowności, ale dlaczego nie uatrakcyjnić jej rozgrywki mogąc przesunąć balans w kierunku ofensywnym? Jak pisałem czar który obniża obrone a zwiększa możliwości ofensywne tak żeby ta postać miała dostep do innych respów. Tak żeby była zwyczajnie ciekawsza.

Pytanie kiedy Ty ostatnio grałeś Rycem Duchownym Ele 1h że wypowiadasz się iż jest wszystko w porządku.
NIE NIE JEST !!!



Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
Moje zalecenie:
Zagraj na przyszłym service globalnym zwiadowcą duchownym...
Moje zalecenie:
Zagraj na przyszłym service globalnym rycerzem duchownym elementalista 1h...
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem