Temat: Wieje nudą
Zobacz pojedynczy post
Stare 11-02-17, 18:23   #17
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał sasugan2 Zobacz post
Kiedyś to może i było można pogadać z niektórymi na poziomie, ale teraz tylko wieje jedynie hipokryzją. Tłumacz sobie tak swoje "dominando". Już napisałem, że jesteście bandą niedowartościowanych frajerów i zdania nie zmienię. Czy mnie ktoś traktuje poważnie czy też nie powiedz mi jedno. Co mnie to kur*a obchodzi? :D Gram dla 4fun by zabić czas i się rozluźnić a u Was niestety to obsesja (dlatego "wygrywacie" tą "wojnę").
Normalnie bym się nie udzielał na tym forum bo nigdy tego nie robiłem, ale odkąd widzę, że próbujecie ustawiać serwer pod siebie nie mając za grosz pojęcia to płakać się chcę.

PS. Spójrz na filmik. Ani jednego uha nie było od Ciebie xD
Ja na akcje zawsze nosze minimum po 300 - 400 mikstur maga, także takie gadanie z plecaczkami mnie nie rusza ;) Każdy dobrze wie kto to jest Luffy i uwierz, że Ciebie tym bardziej nikt nie traktuje poważnie xD. Dobra elo bo nie mam czasu ;P
Granie 4fun ?? Czy graniem 4fun jest czekanie na enemy gdy wyloguja i expienie od 3 w nocy do rana???

Co nazywasz obsesją? To, że mamy większe poziomy i expimy kiedy chcemy? HAHA. Chciałem zrobić jakiś długi post skierowany w twoją osobę ale uznałem, że nie ma sensu skoro jesteś jedną z tych osób których nie mam w vip liście.

"próbujecie ustawiać serwer pod siebie" AHA
:i diota:

:f uck:
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem