Zobacz pojedynczy post
Stare 09-11-12, 12:13   #15
sidexxx
 
Avatar sidexxx
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Elbląg
Postów: 232
Domyślnie

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
Zagłosowałem na nie ponieważ nie w ten sposób sobie aukcje wyobrażam. Jak już chcecie mieć aukcje to pisanie o tym z NPC to troche dziwne. NPC będzie pamiętał co każdy gracz ma do zaoferowania znal aktualną cenę każdego przedmiotu przez niego wystawionego itp itd? Trochę to dziwne.
Poza tym powiedzmy na aukcji bedzie 10 elfickich mieczy i każdy da inna cenę to co ten NPC będzie wymieniał przez 100 lat "Witaj wojowniku mam elficki miecz za 102, mam elficki miecz za 241 ....... [>] mam elficki miecz za ... i tak dalej. Gdzie tu jakikolwiek klimat w tym widzicie ? Aukcje spoko ale np na naszej stronie internetowej. Tutaj licytujesz , dostajesz przedmiot paczka. Otwierasz masz przed sobą tabele z itemami i tyle. Już bardziej bym to tak widzial bo jak maja byc aukcje to niech bedzie zrobione to w jakis porządny sposób a nie że bede musiał stać 10 lat aż npc mi napisze jakie on ma przedmioty i za ile.
obok npc mogła by znajdywć się jakaś księga albo coś, a jak niby stawisk pamięta stan konta wszystkich graczy? :D Aukcjoner mógłby wymienić też wszystkie elfickie miecze z cenami w jednej wiadomości. Jak dla mnie to bardzo klimatyczny pomysł, zmieniłem rzeczy na które zwróciłeś mi uwagę :)

szkoda że nie mogę z edytowac ankiety bo dodałbym jeszcze opcje "tak dla sposobu pierwszego" i "tak dla sposobu drugiego" "nie dla wszystkich" "tak dla wszystkich"
sidexxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem