Zobacz pojedynczy post
Stare 06-01-16, 17:04   #18
Asayer
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 9
Domyślnie

Jeżeli została by naprawiona alchemia lub przywrócona do stanu sprzed resetu to sam chętnie bym wznowił grę. Skoro już został stworzony temat do płakania to też z niego skorzystam, a co! Przed resetem jako pierwszą subprofkę na maga wziąłem alchemika i od początku cieszyłem się profitami płynącymi z tanich mikstur i szybko rosnącego mlvl. Teraz chciałem sobie zagrać tak samo i się zawiodłem. Po wykorzystaniu składników za 1 talar udało mi się zrobić 3 plecaki mikstur many i wbić 10 alchemii. Jako, że dalej poziom alchemii rośnie coraz wolniej musiałbym zainwestować kilkadziesiąt talarów by robić potki bez straty hajsu (nadal traciłbym czas) co jest jakimś nieporozumieniem. Jeśli dla kogoś alchemia była zbyt op to mogliście osłabiać bonusy do obrażeń a nie tworzenie mikstur co jest kwintesencją tej subprofesji. Podsumowując; coś co mnie do Altaronu przyciągnęło, po tych “ulepszeniach“ zniechęciło mnie do gry. Gratuluję.

PS. Nie mam zamiaru wydawać PN‘ów na alchemię czyniąc moją główną profesję słabszą o stracony mlvl.
Asayer jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem