Zobacz pojedynczy post
Stare 03-08-14, 12:39   #10
Shidar
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 35
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pasztet Zobacz post
Jestem na nie. To, że nie masz kolegów na 150~ lvl to już Twoja sprawa. Jesteś magiem duchownym gildia jak i Ty wiele byście zyskali ze wspólnych wypadów.
Ty masz dużo expa. gildia ma sio :)
Jeśli do mnie kierujesz te słowa to się mylisz ;)
Ja niemal zawsze mam z kim expić, gdy loguje to z reguły w ciągu 5 minut mam 2-3 wiadomości ,czy gdzieś idziemy jako ,że na npvp(na pvp zapewne również) magów duchownych jest śmieszna ilość.

Dwa zauważ ,że twój argument odnosisz personalnie do mojego casusu jak i mojej gildi ,tak jakby system miał jedynie mnie dotyczyć. Każdy by zyskał.. ja,TY,NZ,WR.. ,a nawet Hugan Wielki Ptak! (czy jak tam się on zwał)

Nie chodzi tu o to ,że "azafaris jest łysy,gruby i nie ma kolegów do expa" ,tylko o same założenia jak i stanowisko administracji w kwestii znaczenie poziomu.
Albo utrzymujemy stanowisko ,że poziom nic nie znaczy i adekwatnie do tego zmieniamy system dzielenia doświadczenia, albo jednak przyznajemy ,że lvl ma znaczenie i zostawiami system tak jak jest.

Co z tego ,że bym np, miał shared z Arkonem (200lv) jak teraz mam z Aelliusem(130+) ,który ma DMG różniący się nie zauważalnie ,a miałem nawet wrażenie ,że Ael ma większe. Teraz 60 lvl może mieć niewiele mniejszy DMG ,a nawet i większy niż 160.
Shidar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem