Zobacz pojedynczy post
Stare 16-10-17, 21:50   #59
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Albo wypierdolcie npvp całkowicie, albo na nim też róbcie aktualizacje. Bo nowi gracze często gęsto robią postac na npvp, biją te lvl i kupują statusy w niewiedzy, że ich serwer będzie rozwijamy. Nigdzie w regulaminie nie jest napisane, że trzeba czytać aktualnosci, ze serwer nie będzie rozwijamy etc. Ja jestem za rozwijaniem serwera npvp pomimo że nawet bym tam nie zalogowal. A tych co piszą "że płaczki" to bym w ogóle wysłał na perm banicję bo takie raki umysłowe nie powinny grać w grę która ma spory potencjał.
W Altaronie, jak i innych MMORPG powinien na 1 miejscu być kontent tj. Fabuła, zadania. Na drugim elementy rozgrywkowej jak craftingi, wierzchowce, gildie, a na szarym końcu (co nie znaczy że nieważne) pvp, które jest tylko DODATKIEM do gry. Tylko tibjiza ma tak zjebany system pvp i strat że wszystkich gier (są pojedyncze wyjątki). Kiedy bazuje się na systemach walki z tibiozy to wiadomo, że wyjdzie z tego gówniando.
Myślę, źe administracja powinna zastanowić się, w którą stronę chce iść. Czy chce rozwijać obecny Altaron tak aby był przyjazny dla tych co chcą walczyć jak i dla tych, którzy sobie tego nie życzą. Czy chce rozwijać Altaron dla tych którzy chcą poczuć klimat rpg, czy dla tych którzy go mają w dupie i wolą się odpalać 100 magiem na 11 rycku. Czy chcą utrzymać nowych graczy, a nie tylko starych wyjadaczy z 2011 roku gdy to się robiło profity na pradawnych elfach, a wastowało na kościanych smokach.

Amen.
W 2011 to d byles i g widziałeś.... na Kościane się chodziło po hajs i była tam zawsze kolejka. Myślę, że temat został wyczerpany i nadaje się do zamknięcia.
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny