Zobacz pojedynczy post
Stare 17-09-18, 11:07   #16
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Kwestia zdobywania siły jest teraz dyskutowana.

Kwestia eq psujacego się podczas treningu - kup sobie treningowe eq...

Inną sprawą jest to, że to jest serwer sezonowy - trening nie jest tu kluczową sprawą. Nawet na CPVP nie jest kluczową sprawą, co wielokrotnie udowadniali gracze z topki.
Jak już mówiłem z kwestią treningu sobie poradzę i eq jest tu najmniejszym problemem, ale zdarzają się sytuacje gdy trzeba nagle odejść od komputera i wtedy zostawia się postarać na full Def czesto w otoczeniu czerwii czy szczurów wracając ma się kilka punktów zniszczenia więcej. Idąc na exp w trakcie rozgrywki dostajemy coraz większe hity. Jest to problem zwłaszcza na niższych poziomach.

Co do treningu się z tobą zupełnie nie zgadzam chyba że ta przewaga skila nad atakiem broni to bzdura. Owszem jeżeli mówimy o tym czy ktoś skilował do 70 czy do 90 tu większej różnicy nie będzie, ale jeżeli ktoś poskiluje do 120-130 i wtedy rozda skile to będzie miał znacznie lepszą postać chodz w tym momencie to raczej nie możliwe.
Wcześniej stawiałem postać na młodym smoku gdy sprzątałem w domu lub podczas innych zajęć. Wystarczyło raz na 15 minut się ruszyć, czasem sprawdzić czy ma się hp. Teraz nie znam takiego celu na którym bym mógł spokojnie trenować, ale trudno. Serwer sezonowy to rozda się PN w sumie to słyszałem że zaraz jakieś wojny to i tak parę dni i z doświadczenia serwer w dużym stopniu opustoszeje i to jest prawdziwy problem tej gry!
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem