Zobacz pojedynczy post
Stare 28-11-11, 06:58   #14
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Tak... i w tym momencie dederq pokazałeś właśnie czym się różnimy i jak wiele nas dzieli. Jak widzę, Wy zaczynacie "plucie się na forum", wyciągacie jakieś brudy... Okej, tylko pamiętaj, żebyśmy my sobie o kilku faktach nie przypomnieli, bo siedzieliśmy razem na VT przez pewien okres i wiele dowiedzieliśmy się o Was jak i o Waszych charach... "Pomyśl", czy warto grać nieczysto.
I Proszę Cię, co Ty porównujesz Sebka/Easta do Trianosa, chłopie! Czy kiedykolwiek ktoś z Collegium wyzywał Cię w taki sposób jak wyżej wymieniony Sebek? Czy ktokolwiek z Collegium okradł Cię na chociażby miedziaka? Hmy?
Ah i te twoje nawoływanie do wiernych graczy... Gracze właśnie pokazują wierność odchodząc z Securum i innych klanów i pomagając nam.
Securum się dzieli, Collegium jak jeden mąż staje do walki by po raz kolejny przelewać krew za dobro królestwa i byt niewinnych graczy.
Jest to pierwsza i ostania moja wiadomość w tym temacie. I tak wiem, że połowa nie zrozumie jego przekazu i co chcę Wam uświadomić. Wiem, też że nie uświadomię, ale co mi tam, Wasza sprawa, cześć!

Ostatnio edytowane przez Obles ; 28-11-11 o 07:08
Obles jest nieaktywny