Zobacz pojedynczy post
Stare 27-02-18, 01:51   #6
NoEscape
 
Zarejestrowany: Lut 2018
Postów: 1
Domyślnie

Przeskok rzeczywiście jest duży i przydałyby się jakieś pośrednie items
45 uncji to dośc dużo. Ja wiem, że to nie jest taka gra jak Rocket League i tych
items nie musi być tak dużo, ale im więcej items można buy tym lepiej.
Znam świetną stronkę o items do Rocket League, do tego są tutaj most expensive Rocket League items, a pośród nich opisane Exotic Wheels, Rocket Trails, Black Market Decals i inne items.
Mnie bardzo zaciekawił ten artykuł, chociaż wiem że White Zomba można znaleźć tylko w Champion's crate 4 i tam będę szukał, bo to mój ulubiony crate (champions crate 4).
No ale okey, przechodzimy dalej do dalszej częśći artykułu, a tam mamy do wyboru dwie zakładki.
Pierwsza, bardzo interesująca i kompletnie opisana, czyli: Moest Expensive Rocket League Wheels.
Wchodzimy w tę zakładkę i wyświetlają się nam kolejne items, wśród nich White Zomba, White Apex lub jeszcze inne Exotic Wheels, ale nie pamiętam ich nazwy.
Kolejny artykuł to Most Expensive Black Market Decals, i tutaj znowu zaskoczenie.
Dissolver na pierwszym miejscu? Fire God na drugim? A Streamline na trzecim?
Przecież wszystkie te Black market decals można znaleźć w nowych crates czyli Impact Crate oraz Triumph Crate. Widać że twórcy postarali się, by wzbudzić zainteresowanie graczy nowymi Rocket League items>
Ja i tak proponuję odwiedzić
TOP 10 MOST EXPENSIVE ROCKET LEAGUE WHEELS
lub
TOP 10 MOST EXPENSIVE BLACK MARKET DECALS

source: https://deitems.com/most-expensive-rocket-league-items

Ostatnio edytowane przez NoEscape ; 19-07-18 o 14:40
NoEscape jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem