Temat: [wprowadzone] Okiem alchemika
Zobacz pojedynczy post
Stare 16-02-13, 19:22   #6
Hpplttlbzr
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post

Odnośnie skrzydełek. Nie wiem jak na serwerze pvp, lecz na non często widzę osobę sprzedającą niemalże ich hurtowe ilości. Wystarczy mały wypad na wampirki by zdobyć ich naprawdę sporo. Nie wydaje mi się to jakoś specjalnie problematyczne, trzeba jedynie chcieć.
No na na pvp jest z tym problem ;) Poza tym, skoro można kupić gruczoł czerwia przy tak ogromnych ilościach samych czerwi, to tym bardziej powinna być taka możliwość z rzeczonym skrzydłem. Na wampiry - jasne, można sobie śmignąć, ale na pewno nie na początku alchemicznej kariery, a ten składnik w dużych ilościach potrzebny jest już przy pierwszym kręgu. A kupić od graczy, jak mówiłem, jest ciężko (nie wiem, może wyższe lvle pogniewały się na wampiry, może nie zbierają skrzydeł - no nie mam pojęcia). Poza tym wraca kwestia tego, że zdobywanie składników z wampirów jest jednak nieco bardziej kosztowne, niż w przypadku czerwi, a "status" tych składników jest bardzo podobny.

A co do graczy, którzy samodzielnie robią mikstury: no tak powinno być! Sam zostałem alchemikiem m. in. dlatego, że chciałem być pod tym kątem "niezależny". Tylko że nie chce mi się wierzyć, że na wysokim poziomie ktoś, kto zarabia już spore pieniądze i jednocześnie zużywa tony mikstur, lata samodzielnie za składnikami i samemu wytwarza wszystkie potrzebne mikstury, bo to się jednak trochę nie opłaca. Samodzielna robota przy takich, hurtowych ilościach ma sens, jeśli ma się anielską cierpliwość, smykałkę do oszczędności, albo sprawnie działającą siatkę dostawców. Nie wiem, jak na npvp, ale na pvp handel miksturami pomiędzy graczami nie istnieje (stwierdzam na podstawie obserwacji ofert umieszczanych na kanale "handel" ;)).

Ostatnio edytowane przez Hpplttlbzr ; 16-02-13 o 19:59
Hpplttlbzr jest nieaktywny