Zobacz pojedynczy post
Stare 24-09-18, 18:13   #12
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Tak jak napisał mrokul, orodukujesz się o pierdolach, da się grać bez stackowania, że stackowaniem będzie fajniej, da się grać lowiac ryby i po co komplikować i dodatkowo urozmaicać skoro altaron jest już ekstremalnie urozmaicony w stosunku do zwykłej tibii. Dodać więcej świata i mogę kolejne lata życia zawracać bezpowrotnie w tym cudownym świecie. A jak kogoś nie stac chlebki niech piecze normalnie, ja tak piekłem, da się. Da się też wymaxowac zręczność bez zbędnego ułatwiania i komplikowania. Osobiście uważam czas spędzony na tym poście za najbardziej zmarnowany spośród wszystkich postów tego forum. Bez odbioru.

Cytat:
Napisał Zetix Zobacz post
Jak kupisz krewetki i je usmażysz to tez wbijasz zręke w chwile. Poza tym to nie problem. Zwiększyć zreke za ścinanie zboża x2 usunąć za pieczenie i po sprawie.
Fakt nie myślałem o tym w ten sposób. Pisałem o zręce bo myślałem że to jakaś alternatywa le się myliłem.
Bardziej chodziło o UCZYNNIENIE nieużywanej funkcji w grze jaką było wytwarzanie chleba.
Chociaż jak patrzę na sezonowy to teraz na bok zeszło nawet farmienie piórek czy miodu.
Niedługo to bedzie tylko exp-kup w sklepie-exp-wojna

Catthon pisze coś o klimacie gry, a tym czasem na spvp liczy się leveling z pominięciem większości misji (tylko te które wymagane bądź z dobrym exp). Byle jak najszybciej dojść do jakiegoś uczciwego poziomu bo sa czasem jakieś EVENTY a i tak widze że większość zaczyna sie powoli sprowadzać do przygotować do walki pomiędzy 2 gildiami.

Fabuła i cały klimat przy nastawieniu na PVP zchodzi na dalszy plan.
W tym poście wyczuwam zdziwienie. Czy ty naprawdę myślałes ze na sezonowym serwerze spotkasz wspaniałych ludzi do spokojnego wieczornego robienia misji w miłej atmosferze rpg? Cpvp przeżywa napływ low lvli, zapraszam spowrotem do macierzy, bo może cię rozczaruje ale na sezonowy poszli w 90% fajterzy żeby się pobic, a nie odkrywać urokliwe zakamarki altaronu

I ta ankieta jest manipulacją. Bo nie ma w niej antagonistycznych odpowiedzi.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem