Zobacz pojedynczy post
Stare 05-09-18, 20:40   #25
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Waka Zobacz post
Ja powiem że zgodzę sie że można zmienić punkowe nekro o 5% w doł w mojej tabelce, ale co do twojej uwagi Catthon to przypominam ci że nekro ele to najbardziej ofensywne połącznie profek. Jako jedyny nie ma żadnego bonusu def czy to do potek czy lecznia. Co do mniejszego obszarowego dmg duch ele od nekro ele tak powinno być bo nekro ele nie ma żadnego leczenia więc chyba naturalne że bije więcej bo jeżeli nie to jaki jest sens nekro ele np u woja?
Liczyłem na Twoją wypowiedź.
U podstaw budowy subek były pewne założenia, które powinniśmy podtrzymać

Nekro ele - wcale nie jest w zamyśle najbardziej ofensywne połączenie profek. To ofensywna postać do pvp, połączona z dobrą postacią do PVE. Największy dmg jako "specjalista" powinien mieć z mroku, a potem duże dmg z żywiołu. Do tego może mieć bonus do dmg z żywiołu i mroku obszarowego, ale obszarowe walki z żywiołu nie mogą być domeną nekromanty, który ma też bonus do punktowego. Nekro ele woj to z jednej strony dobre czary, z drugiej strony godna postać do pvp i gry 2h. No i ma wyssanie życia zdaje się.

Nekro alchemik - to jest najbardziej ofensywne połączenie. Największy bonus do dmg (z mroku) i niewielki buff do punktowego dmg (żywioł). Do tego naturalnie mocny czar ofensywny.

Domyślnie, ataki obszarowe mają być domeną elementalisty. Najlepiej powinien się spisywać w nich "pusty" ementalista lub ele-alchemik. W dalszej kolejności duchowny. Nekromanci posiadają bonus do dmg punktowego, więc powinni mieć ograniczenia w bonusach do dmg obszarowego.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem