Zobacz pojedynczy post
Stare 06-09-18, 12:18   #30
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Waka Zobacz post
Nadal się nie zgadzam z tym dla nekro ele:

c) tracą bonus elementalisty do ataków AOE ze względu na bonus do ataku punktowego

to czemu nie ma tego dla ducha ele:

1) tracą bonus elementalisty do ataków aoe ze względu na bonus do leczenia...

Powiedz mi gdzie tu logika duch ele nigdy nie bił wiecej niz nekro ele. BO ma bonus do leczenia nie wiem gdzie tu jest jakaś zagwostka.

I tak uważam że duch ele ma najlepiej w mojej tabelce bo pomimo wszystkich bonusów defensywnych i tak ma tyle samo dmg ze świetosci co nekro z mroku (obszarowo).
Poniżej masz zależności:
nekromanta lub duchowny
bonus do ataku punktowego lub bonus do ataku obszarowego
najlepsze czary na dmg lub najlepsze czary leczące

Cytat:
1) tracą bonus elementalisty do ataków aoe ze względu na bonus do leczenia...
Tego po prostu nie ma obecnie w formułach, więc nie da się zrobić. Nie ja je wymyślałem, ja mogę tylko zasugerować zmianę wartości. Mógłbym się jednak zgodzić z tym założeniem. Na pewno nie podoba mi się, że duch ele leczy lepiej obszarowo niż duch alchemik.

Nie mów, że nekro zawsze bił najlepiej z obszaru. Nekro bił najlepiej z obszaru od mroku, dodatkowo ma najlepsze czary ofensywne obszarowe z mroku (największy DMG). Czyli spełnia się jego rola najlepszego dmg dealera. Jak zmienimy mu ten dmg na 15% (od żywiołów), to będzie bił tyle co z mroku. Na dodatek będzie miał większą przewagę nad nekro alchemikiem.

Duch nie jest stworzony do zadawania największych obrażeń, dlatego nie ma dobrych czarów ofensywnych ze świętości. Co z tego, że ma +115% od światła z obszaru, skoro niespecjalnie się z taką obszarówką expi (oprócz ryca ducha).

W tej chwili rozmawiamy o 5% różnicy między nekro ele a duchem ele.
Możemy spróbować obniżyć dmg obszarowy ducha ele z żywiołów, jeśli uważasz, że to potrzebne.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem