Temat: Łucznik
Zobacz pojedynczy post
Stare 06-11-11, 17:08   #5
Gientus
 
Avatar Gientus
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Poznań
Postów: 27
Domyślnie

Moim zdaniem rozdaj je na 45lvl - 50lvl.. Bo po co masz je rozdać na 20lvl i padać na questach czy na expie lub przez pk? One są po to żeby nie trzeba było skilować, ale jak grałeś w tibie to z 4h na wbicie 55-60 dista w porównaniu do tego co było w tibi to nic. W shielda nie dawaj. Włócznie używasz do 20lvl max do 25lvl expiąc na czerwiach później exp z wzmocnionych strzał. Zresztą zobaczysz, że tak będzie najlepiej. A alchemika do łucznika odradzam. To raczej jest przydatne dla rycerzy gdyż robia mocniejsze poty niż u npc i bija z bliska. A palkiem to z expów jesteś na + i pokryjesz zawsze za poty i strzały. Ja na 30lvl nosząc po 700 strzał (300md za 100 ) zużywałem max 3 manasy na wejściu na cyklopy i przez reszte expa nic. Na końcu byłem po 10k na +. Teraz z jednego expa wyciągam czasem po 2 talary (20k+) z expa kupując 1000 strzał i nawet manasa nie używam ;p Ja na 40lvl mam 78 dista a nie rozdawałem PN. Ghost adam ma 70dista na 24lvl i już nie ma PN... Teraz ja jak wydam będę miał dista 100+ jak troszkę przyskiluję a on? Max 90 i jak doliczy dedy zanim wbije 50 to bez skilowania ma lipe.
Gientus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem