Zobacz pojedynczy post
Stare 31-01-18, 20:22   #23
Therusek
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 5
Domyślnie

Cytat:
Napisał Therusek Zobacz post
ech a pokaz mi choc 1 info na stronie w trakcie zakladnia konta czy tez przy tworzeniu postaci na npvp ze gra jest nie stabilna albo jest wersja przejściowa do kasacji kiedyś

tak się tego nie powiano rozwiązywać to po prostu olewka , chcesz postępu to nie ma problemu , chyba jest baza danych z lvl i skillami graczy , skasować 2 servery i zrobić 1 przenieś czyste postacie z skillami z obu serverow a eq gracze juz sobie sami dropna

Tak jak pisałem pvp nie ma prawa bytu (za mały rynek ) wystarczy zrobić coś na kształt ( nie wiem czy mona podawać inne gry ) nostale czy margonem server /gra jest npvp posiadajca specjalne tereny czy strefy z odblokowanym pvp gdzie gracz wchodzi na własna odpowiedzialność , wtedy 2 strony byly by jakos zaspokojone , chcesz spokojnie pograc to nie wchodzisz do stref , wojna czy nabijanie fragow droga otwarta

/Pvp nie ma bytu? Cóż... Obecnie to na serwerze npvp od wiek wieków rekord online wynosi 15 graczy i jest to serwer obumarły. Obecny serwer pvp wciąż radzi sobie lepiej nie mówiąc już o jego starcie. Ciężko za to o byt dwóch serwerów jednocześnie jak jest to obecnie. - S.

Jak można powiedzieć ze server pvp sobie dobrze radzi mając 20 czy nawet 40 graczy( jak tego pvp nie można nazwac) ile z tego gildii powstanie 2?

Hmm start servera czy up to największe osiągniecie gdzie widać graczy a później gra umiera

/Napisałem "lepiej" nie "dobrze". Nie przeinaczaj moich słów. - S.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 31-01-18 o 20:34
Therusek jest nieaktywny