Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-04-12, 15:33   #1
xyros
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 7
Domyślnie Zamykanie tematów.

Mam propozycje by tematy na forum nie były zamykane tylko dlatego, że niektóre osoby wypowiadające się w nim nie mają nic ciekawego do powiedzenia, bo cierpią na tym ludzie którzy mają jeszcze jakieś argumenty i chcą je przedstawić innym zainteresowanym tematem.

PS Co do mojego poprzedniego tematu to dziękuje Kemocowi za to, że nie olał tego co napisałem i poświęcił chociaż chwile na jego przemyślenie .

PS2 Tematy są zamykane bo ludzie odchodzą od tematu, tylko jak ma być inaczej jak taki przykład daje innym chociażby Merv (mój poprzedni temat).

Proszę o nie zamykanie tematu po kilku godzinach dlatego, że niektórzy nie mają nic mądrego do powiedzenia

Aeoy
xyros jest nieaktywny  
Stare 26-04-12, 16:00   #2
Nie Sap
 
Avatar Nie Sap
 
Zarejestrowany: Kwi 2012
Skąd: Wrocław
Postów: 4
Domyślnie

Zgadzam się z kolegą, Forum jest po to żeby na nim pisać oraz wygłaszać swoje zdanie na jakiekolwiek tematy.
Proszę żebyście nie "szli na łatwiznę"(dot. "administracji") i z powodu braku argumentów odpierania ataków słusznych czy też nie, nie zamykali tematów "bo tak jest dla was korzystniej"

Wolność Dla Słowa!
Nie Sap jest nieaktywny  
Stare 26-04-12, 16:17   #3
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Każda propozycja, która jest rozpatrzona i faktycznie nie ma już co do dodania jest zamykana. Zawsze tak było. Pomysł zamknięcia forum i wyrzucenia wszystkich ludzi odpowiedzialnych za Altaron była dość nietypowa, została przemyślana i dostałeś odpowiedź w temacie.

Tematy w dziale propozycje nie służą do pogaduszek tylko do porozmawiania o danym pomyśle zaproponowanym przez twórcę. Mam nadzieję, że to zrozumiałe.
Tron jest nieaktywny  
Stare 26-04-12, 16:23   #4
xyros
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 7
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tron Zobacz post
Każda propozycja, która jest rozpatrzona i faktycznie nie ma już co do dodania jest zamykana. Zawsze tak było. Pomysł zamknięcia forum i wyrzucenia wszystkich ludzi odpowiedzialnych za Altaron była dość nietypowa, została przemyślana i dostałeś odpowiedź w temacie.

Tematy w dziale propozycje nie służą do pogaduszek tylko do porozmawiania o danym pomyśle zaproponowanym przez twórcę. Mam nadzieję, że to zrozumiałe.
Wiem ale generalnie chodzi mi o całe forum, a nie tylko dział sugestie i propozycje.
xyros jest nieaktywny  
Stare 26-04-12, 16:26   #5
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Tematy są zamykane kiedy widzi się, że dalsza dyskusja odbiega od tematu i nie ma ona celu. Zamykane są także tematy, które opiewają o stare bądź dobrze już znane sprawy. Decyzje administratorów odnośnie zamykania tematów nie podlegają dyskusji. Pamiętaj kto tutaj wyznacza prawa i ich przestrzega.

Pozdrawiam.
Tron jest nieaktywny  
Stare 26-04-12, 16:34   #6
xyros
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 7
Domyślnie

Czyli jeśli temat nie podoba się administracji ale gracze są nim zaciekawieni to i tak go zamkniecie bo 'wy tu rządzicie'?
xyros jest nieaktywny  
Stare 26-04-12, 16:40   #7
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Teoretycznie mamy do tego prawo, ale to tak nie działa, bo zauważ, że "niewygodne" dla Nas sprawy praktycznie nie istnieją. Opierasz swoją teorię o temat w sugestiach, który został rozpatrzony i zapadła decyzja co do propozycji. W poprzednim poście już Ci wyjaśniłem jak działa zamykanie tematów z propozycjami.

Jeśli faktycznie gracze się wypowiadają w jakimś temacie, żwawo komentują - na temat! To wątek nie zostaje zamknięty, a wręcz czasami dołączamy do dyskusji. Nie wiem jakie tematy się nam nie podobają nie licząc tych, które łamią regulamin.

Mógłbym Ci jeszcze w czymś pomóc? W tym momencie właśnie rozpatrzyłem twoją propozycję i czekam na twoją odpowiedź.
Tron jest nieaktywny  
Stare 26-04-12, 16:46   #8
xyros
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 7
Domyślnie

Nie wypowiadam się tylko na podstawie mojego tematu w sugestiach. Jeśli gracze są zainteresowani tematem odpowiadają na temat fakt, ale co jeśli tylko połowa graczy odpowiadających w temacie jest zainteresowanych i ma sensowne argumenty? Uważam, że trzeba jakoś uregulować kwestię jaki temat jest do zamknięcia i oczywiście dać graczom czas na wypowiedź.
xyros jest nieaktywny  
Stare 26-04-12, 16:47   #9
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

A może spamujmy dalej tematami o "zamykaniu tematów" ? Będzie fajnie ...
__________________
Dubhenn haern am glandeal, morc'h am fhean aiesin.
Mój błysk przebije ciemności, moja jasność mroki rozproszy.
A.Sapkowski "Sezon Burz"
siwyus jest nieaktywny  
Stare 26-04-12, 16:50   #10
xyros
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 7
Domyślnie

Cytat:
Napisał siwyus Zobacz post
A może spamujmy dalej tematami o "zamykaniu tematów" ? Będzie fajnie ...
A może nie zamykajmy tematów o zamykaniu tematów, żeby nie powstawały tematy o zamykaniu tematów? :)
xyros jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin