Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-04-11, 22:13   #1
pkadi009
 
Avatar pkadi009
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: łódź
Postów: 3
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do pkadi009
Domyślnie Jak oceniacie Altaron??

Mi sie narazie podoba ale trzeba jednak jeszcze troche popracowac nad tym ;)

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 24-11-11 o 10:50
pkadi009 jest nieaktywny  
Stare 23-04-11, 22:40   #2
Bas
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 26
Domyślnie

Mi wydaję się dość monotonny, ale możliwe, że to dlatego, że jestem "Rdzennym wyspiarzem".
Bas jest nieaktywny  
Stare 24-04-11, 09:53   #3
Howking
 
Avatar Howking
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 25
Domyślnie

Dużo trolli, pozatym OK.
Howking jest nieaktywny  
Stare 24-04-11, 11:28   #4
nariag
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Zajebista:)
nariag jest nieaktywny  
Stare 24-04-11, 22:16   #5
Grubson
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Nic innego tylko Tibia w innym opakowaniu i z inną nazwą... To nic innego jak Polski OTS, i nie ma co się kłócić że czarne to białe bo tak nie jest !! Nazywajcie to sobie jak chcecie jednak nie zmieni to faktu że 99% tej gry to Tibia... Za tydzień minie "fascynacja nowością" i będziecie może takim drugim APO choć wydaje mi się że ta gra nawet tego nie osiągnie... Pomysł dobry, wykonanie trochę gorsze, podsumowując jak dla mnie h*jnia, przez taki okres czasu, z takimi ludźmi można by było zrobić coś dużo bardziej ciekawsze a nie kopiować po raz setny tibie...;]
Grubson jest nieaktywny  
Stare 24-04-11, 22:40   #6
komoko
 
Avatar komoko
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Bolesławiec
Postów: 9
Domyślnie

Bardzo Fajna ale najlepsze, że to dopiero początek
komoko jest nieaktywny  
Stare 27-04-11, 17:04   #7
Tummi
 
Avatar Tummi
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Poznań
Postów: 8
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Tummi
Domyślnie

Cytat:
Napisał Grubson Zobacz post
Nic innego tylko Tibia w innym opakowaniu i z inną nazwą... To nic innego jak Polski OTS, i nie ma co się kłócić że czarne to białe bo tak nie jest !! Nazywajcie to sobie jak chcecie jednak nie zmieni to faktu że 99% tej gry to Tibia... Za tydzień minie "fascynacja nowością" i będziecie może takim drugim APO choć wydaje mi się że ta gra nawet tego nie osiągnie... Pomysł dobry, wykonanie trochę gorsze, podsumowując jak dla mnie h*jnia, przez taki okres czasu, z takimi ludźmi można by było zrobić coś dużo bardziej ciekawsze a nie kopiować po raz setny tibie...;]
Nie do końca się z Tobą zgodzę.
Przeszkadza Ci to, że na silniku Tibii tylko inna nazwa? To po coś to ściągał? "Dobrze wiedziała co brała" =D. Jak dla mnie ten serwer jest bardziej postawiony na fabułe, i poznawanie świata, niż ostry exp 24/7.
Mówisz, że słabe wykonanie... samo zrobienie mapy, dialogów, itd. według mnie wyszło świetnie. Nie dopatrzyłem się ani jednego błędu.
Tummi jest nieaktywny  
Stare 27-04-11, 17:10   #8
bartU85
 
Avatar bartU85
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

Server jest ok ale niedopracowany rzecz jasna to dopiero początek i chyba każdy ma nadzieję że będzie jeszcze lepszy.
bartU85 jest nieaktywny  
Stare 27-04-11, 17:38   #9
Piglet
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 8
Domyślnie

Popieram osoby piszace wczesniej- gra z pomyslem, ciekawa, oryginalna.

Przypomina mi stare czasy w tibii, nawet ogromna zaleta sa osobniki zwane ,,noobami''.

Dawniej na realu noob tez tworzyl historie serwera. Moim zdaniem nie ma co ubolewac na nimi, niedlugo przestana grac, albo pozostana tylko tzw. newbie.
Piglet jest nieaktywny  
Stare 27-04-11, 17:41   #10
Nubu
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 2
Domyślnie

Mówiąc całlościowo nie do końca wszystko zostało dopracowane jak należy, ale nie ma co narzekać. Systemy, w tym alchemia i kowalstwo świetnie się sprawdzają. Fabuła i książki są bardzo dobrze dopracowane. Wczoraj sporo czasu poświęciłem na zwiedzaniu mapy i zdobywaniu kasy, bo co niektórzy blokowali respa, jak się co niektórzy przyznali. Gadałem ze Slythią i pogratulowałem jej i ekipie za wykonanie dobrej roboty. Prawie to wygląda jak Zezania, ale z grywalności to na pewno by ją powaliła. Jestem dalej ciekaw jak ten serwer będzie dalej funkcjonował. Czas pokaże swoje.

Pozdrawiam.
Nubu jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin