Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 18-12-11, 17:08   #1
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie Miotacz Harpunów

Witam mam pomysl dotyczacy wprowadzenia nowej broni dla luczników / zawiadowców gdyż mamy tylko luki/kusze/ nie bede tu poruszał tematu włóczni gdyz uzywane sa do 20lvlu czy tez kamienie tylko do skillowania, a noze to hm co tu duzo mowic..

Wiec moim pomyslem jest bron o nazwie miotacz harpunów na lvl np 100. Strzalal by harpunami ktore byly by znacznie mocniejsze niz wzmocnione belty ale tez duzo slabsze niz wzmocnione harpuny ktore byly by np od lvlu 120.
Oczywiscie nazwa oraz bron moze byc zupelnie inna chodzi mi tu o pewna idee teraz ktos z 75lvlem ma takie same skille i podobne hity do kogos z 150 lvlem miloby bylo to zmienic.

@ Warto by tez wprowadzic cos takiego dla pozostalych 2 klas jakies lepsze sd dla magow na 100+ oraz jakies kozackie bronie dla wojow :P

Tak wiem ze zaraz bedzie " po ile ty bys chcial lucznikiem bic po 500?" Hm otoz hity z sd maga na 70lvl to w granicach 1k wiec mysle ze taki woj czy lucznik te 500 z jakies extremalnie drogiej broni czy tez amunicji do niej powinni po tyle wlasnie bic.

Ostatnio edytowane przez Attax ; 18-12-11 o 17:22
Attax jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin