Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-12-11, 16:43   #91
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Widzę, że od wczoraj zrekrutowaliście kolejne 4 osoby hahaha :D. Teraz będziecie dopiero w 25 wyskakiwać co ? ;p
Agri jest nieaktywny  
Stare 14-12-11, 16:49   #92
Tisaya
 
Avatar Tisaya
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 455
Domyślnie

Cytat:
Napisał Agri Zobacz post
Widzę, że od wczoraj zrekrutowaliście kolejne 4 osoby hahaha :D. Teraz będziecie dopiero w 25 wyskakiwać co ? ;p
Ja tylko czekam na moment, w którym podczas OB wyskoczy zza krzaka Last Legion w Waszych barwach. :D hihi
Tisaya jest nieaktywny  
Stare 14-12-11, 16:50   #93
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

A ja mam takie pytanko - planujecie zmienić nazwę na "ostatni legion securum"?
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 14-12-11, 16:55   #94
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

Ta, a Klimczak Potato u was lata i tez był w planie B :D

zbierajcie mase zbierajcie :D bez tych ludzi jestescie nikim bo zeby bylo collegium vs POŁOWA securum to byscie dostali więc musicie nazbierac mase :D
KarolOs jest nieaktywny  
Stare 14-12-11, 17:07   #95
Siwor
 
Avatar Siwor
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 101
Domyślnie

Sadysta- Gracz atakował trianosa z SD gdy go pod dp biliście. Potem na akcji miał pzta wbitego na graczach COllegium. Czekam na waskiego wanel rosta i wawra. Za wszelką cenę chcecie wygrać tę wojnę... Dla mnie to sposób "Frajerski". Klimczak był na początku servera z Securum, potem jak odeszliśmy był z planem. W czasie wojny LL vs Securum, Collegium nie walczył.

A ludzie z tego co mi wiadomo dochodzą sami jak to tłumaczą "Chcemy pomóc zabić eastside" a dlaczego? Sam pomyśl.


Z tego co widze to zbieracie LL a tracicie weteranów securum. Ale czy przyjęcie 2-3 osób a stracenie jakiś 5 jest opłacalne? Hmm ja nie wiem... tylko 2 z matmy.

Ostatnio edytowane przez Siwor ; 14-12-11 o 17:15
Siwor jest nieaktywny  
Stare 14-12-11, 17:07   #96
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał KarolOs Zobacz post
Ta, a Klimczak Potato u was lata i tez był w planie B :D

zbierajcie mase zbierajcie :D bez tych ludzi jestescie nikim bo zeby bylo collegium vs POŁOWA securum to byscie dostali więc musicie nazbierac mase :D
Dostałes jedynke z przyrody?
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny  
Stare 14-12-11, 17:17   #97
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

Dzefrej, sluchaj Klimczak potato był w Planie B i to jest wazne, jeszcze sam wziales od niego payment 500k za to ze byl w planie a teraz go bronisz, haha

Dobra, co mnie to obchodzi stary ze chcą mnie zabic niech se biją ile wlezie, co ty myslisz ze ten altaron to jest moje zycie? Ja mam w to wyjebane i tyle.

Tracimy weteranów securum? a kogo stracilismy?
Zresztą, to tylko gra, więc o co wam chodzi? o to ze wezmiemy paru ludzi z Last Legion i przegracie? bo wiecie ze oni cos potrafią ogarnac, a ludzie od was co pobraliscie nigdy nie walczyli i nie ogarniają?
KarolOs jest nieaktywny  
Stare 14-12-11, 17:22   #98
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał KarolOs Zobacz post
Dzefrej, sluchaj Klimczak potato był w Planie B i to jest wazne, jeszcze sam wziales od niego payment 500k za to ze byl w planie a teraz go bronisz, haha

Dobra, co mnie to obchodzi stary ze chcą mnie zabic niech se biją ile wlezie, co ty myslisz ze ten altaron to jest moje zycie?

Tracimy weteranów securum? a kogo stracilismy?
Masz racje, lepiej pouczyc sie do testu, ktory notabene juz niedlugo!
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny  
Stare 14-12-11, 17:27   #99
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

Na pewno wole sie pouczyc niz grac w altaron :)
KarolOs jest nieaktywny  
Stare 14-12-11, 17:34   #100
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

east po co się pocisz i się spinasz dobrze wiesz, że sobie biedy naklepaliście i tyle, nawet Mala Sela opuścił wasze szeregi bo nie godził się na to by ktoś z LL był z wami ;)
bilsom jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin