Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-12-11, 18:57   #121
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Tamten screen pochodzi sprzed 3 miesięcy, nie dotyczy on tego updatu, w czasie kiedy był on zrobiony nie miałem dostępu do żadnych for z opisanymi zadaniami, gdyby tak było "Ignis" by za nami nie latało i nie patrzało co robimy, nie sądzisz? Nie mam sobie nic do zarzucenia poza tym, że nie dopilnowałem swoich passów, a co do Ciebie drogi Sadysto pokazałeś poziom wyciągając to po tak długim czasie.

Btw. jako doradca nie wypowiedziałeś się ani razu na pomocy, nie pomagałeś w żadnych testach, Ty zrezygnowałeś? Ja to pamiętam inaczej. Peace.
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 14-12-11, 18:58   #122
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał Uiop Zobacz post
Odpowiadając na czyjś post, z którejśtam poprzedniej strony, Collegium nie zbierało 'masy'. Sami dołączyliśmy, przez takie własnie zachowania.
dodam tylko że to było po tym jak zabili Master'bolter bodajże, chłopaki bardzo ale to bardzo chcieli żeby nkwd, sleepwalkers i rr się nam przeciwstawiło, tylko zapomnieli chyba że to nie wszystkim się podoba z teamu wiec nie dziwcie się że teraz te osoby chcą się wam odpłacić.
Agri teraz już wiesz dlaczego uczestniczą w wojnie??
I nie zarzucaj że collegium zbiera masę bo te osoby same zapukały do drzwi i zadeklarowały się że chcą walczyć a my nie możemy zabronić im się odpłacić za wasze przewinienia wobec ich :)
bilsom jest nieaktywny  
Stare 14-12-11, 19:04   #123
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
(...) w czasie kiedy był on zrobiony nie miałem dostępu do żadnych for z opisanymi zadaniami
W sumie to teraz też nie masz :).
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 14-12-11, 19:19   #124
Siwor
 
Avatar Siwor
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 101
Domyślnie

Screen od Waskiego jest wyjaśniony już tak dawno temu... Afera była, z tego co pamiętam troszkę odpokutował za to merv...

propaganda żeby na nowo to ruszyć nie pyknie.
Siwor jest nieaktywny  
Stare 14-12-11, 19:29   #125
Tisaya
 
Avatar Tisaya
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 455
Domyślnie

Na rozluźnienie atmosfery. hf

http://www.youtube.com/watch?v=D24O9...ature=youtu.be
Tisaya jest nieaktywny  
Stare 14-12-11, 19:39   #126
Andreas
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 21
Domyślnie

Cytat:
Napisał Agri Zobacz post
Jakby nie było, na naszych akcjach byli jednorazowo członkowie byłego LL, po jednym graczu (raz był Wanel, drugi raz Sadysta) - czyli jak łatwo policzyć Securum pomaga 1 osoba.

Przejdźmy do Collegium, tu zaczyna być ciekawie :D. Dobra liczmy: Andreas, Miczua, Kubush, Rectus, Arhuzz, Uiopek, Yogi Muci, Klimczak i pewnie inni których jeszcze nie wyliczyłem.

Więc łatwo wyciągnąć kto jest większą pizdą, pomijając już haniebny dla Was fakt, że Wasza gildia sama w sobie liczy 2 razy więcej członków niż nasza :p.
Wyciągnijcie wnioski zanim kolejny raz zaczniecie pruć o jednego czlonka LL ;)
Nie wycieraj sobie swojej szpetnej "PA" mordy moim nickiem ani Micza... Nie doszedłem bo mnie Collegium prosiło. Doszedłem bo nawet będąc w neutralnej gildii byłem atakowany na expie przez waszych ludzi. Wpieniało mnie strasznie jak expiłem i ktoś z gildii Securum wbijał na exp i rzucał proste "wypierdalaj". Dużo ludzi od was padało i dlatego ludzie wolą wybrać Collegium od Securum. Nigdy nie doświadczyłem żadnej szkody ze strony tych pierwszych, a teraz przebywając z nimi na VT i spędzając z nimi troche czasu widzę że dokonałem słusznego wyboru.

Cytat:
Napisał maja1414 Zobacz post
Po co te spiny na forum. Przez to nie można zobaczyć kto ma ile fragów. Ogarnijcie się...
Każdy tu jest winny.
Miała być woja pomiędzy Collegium a Securum, a wyszło Collegium, dezerterzy z Securum, połowa Red Rose + gościnne NKWD.
Patrzycie komuś na ręce a sami robicie co nie trzeba.
Padło was połowa na akcji to zbieracie Klimczaka, Yogi Muci'ego i Rectusa (szkoda bo to świetni znajomi). Nie rozumiem jak gra może zmienić ludzi. Collegium i Securum było razem wystarczyło że Trianos trochę się napił i już dzielenie, zamiast załagodzić sytuację.
Widze że następny też sobie wyciera jape Gildią RR... Ludzie SAMI JESTEŚCIE SOBIE WINNI.... RR chciało spokoju, a że zaczeliśmy szybciej expić, to ktoś się przestraszył...

A co do wybiegania z przewagą... San Tzu w "sztuce wojny" pisał że należy wykorzystać każdą nadaną przez los przewagę... Kto jej nie wykorzystuje jest idiotą i przegranym.

Ku chwale spokojnej gry...
Andreas
Andreas jest nieaktywny  
Stare 14-12-11, 19:42   #127
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Miałem się już tu nie wypowiadać, ale muszę po prostu muszę z kilku względów.

Po 1.
Nie powinienem tego pisać jako doradca, ale jesteście zwykłymi skurwysynami wyciągając takie brudy (chodzi o Marka). Dlaczego? Wiele razy wielu z Was powtarza, że to tylko gra, że nie traktują tego na serio, a jednak lubią sprawić ból innym. I to ten prawdziwy. Mervakis odkupił swoje winy ogromnym wkładem pracy w projekt. Nie macie prawa mu cokolwiek zarzucać, bo jeśli zrobił błąd to już dawno za niego odpokutował!

Po 2.
Nie będziecie zarzucać Collegium, że prosi o pomoc innych ludzi. Wszyscy, którzy do nas doszli, sami wybrali. My z nimi rozmawialiśmy, jak ludzie, na spokojnie, dyplomatycznie. Prosiliśmy jedynie o wybór. Boli Was, że wybrali nas? Rozumiem ten ból, ale od początku serwera Collegium istniało, uczestniczyło w każdej wojnie i każdą wojnę wygrało (prędzej czy później).
My nie robimy PA. Nie rozpoczynamy potyczek słownych na forum. Robią to nasi wrogowie. Wiecie o tym dobrze. Wszyscy!

Po 3.
Do cholery! Nie zarzucajcie Collegium jakiś przywilejów! Fakt, są wśród nas wybrańcy, doradcy, strażnicy ale czy kiedykolwiek ktoś miał zarzuty, że to w jakiś sposób wykorzystujemy? Krew mnei zalewa jak zarzucacie moim strażnikom jakieś przekręty! Collegium istniało zanim Wy wiedzieliście o tej grze! Już ponad 2 lata temu nieoficjalnie założyliśmy zespół dawnych testerów i graczy, którzy pomagali w tworzeniu projektu! Nie macie prawa niszczeć tego wizerunku! Nie po ogormie prac jaki włożyliśmy w kreowaniu wizerunku klanu!


Do tego momentu traktowałem Was (Securum) po prostu jako wrogów z gry. Z kimś z kim się pobije, pobawię. W tym momencie na ulicy nie zawahałbym się uderzyć Was w ryj. Zasłużyliście na to. Każdy z osobna i wszyscy razem.
Boli Was, że przegrywacie? Nie dziwi mnie to, ale nie macie prawa ranić osób siedzących po drugiej stronie ekranu!
Obles jest nieaktywny  
Stare 14-12-11, 19:50   #128
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tisaya Zobacz post
nie bede tego nawet komentował, i pewnie pare osób pomysli ze to zrobiłem ja, ale to zrobiło dziecko 13 letnie Tisaya i podała sie za mnie :)
KarolOs jest nieaktywny  
Stare 14-12-11, 20:00   #129
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał KarolOs Zobacz post
nie bede tego nawet komentował, i pewnie pare osób pomysli ze to zrobiłem ja, ale to zrobiło dziecko 13 letnie Tisaya i podała sie za mnie :)
Jedno zdanie, JULKA MASZ MISTRZA :D

p.s. Bawi mnie to, wczesniej bylem 'pionem', teraz uzywasz mnie jako argumentu? Chlopczyku, ogarnij sie prosze bo co raz to inne bzdety wypisujesz zaprzeczajac poprzednim, gebels przy Tobie to pikus.
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny  
Stare 14-12-11, 20:10   #130
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Cytat:
Napisał Andreas Zobacz post
Nie wycieraj sobie swojej szpetnej "PA" mordy
Nie wiem jaką masz mordę, ale nigdy mnie nie widziałeś, nic o mnie nie wiesz, więc taki pojazd jest żałosny ;).
Skoro jesteście tacy mądrzy, to dlaczego nie zrobicie własnej ekipy walczącej przeciwko nam, tylko dołączacie do Collegium? Śmiech kolego, śmiech.
Agri jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin