Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-12-11, 21:42   #141
Siwor
 
Avatar Siwor
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 101
Domyślnie

Zdarzyłem na akcjii zobaczyć Wawra oraz Gucciego. Jak dobrze wiemy są to osoby z Last legionu.

Oficjalnie dołączam do wojny.

A osoby które deklarowały że nie bd walczyć u boku Panów z LL itp proszę o nie robienie z gęby Tyłka. Bo szacunek do wielu mam, i nie chce go tracić.

//Dzefrej.
Siwor jest nieaktywny  
Stare 14-12-11, 21:44   #142
Sirian12345
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Okolice czestochowy
Postów: 76
Domyślnie

Cytat:
Napisał voagar Zobacz post
Mathrance nie bierze udziału w wojnie ;o


ahha no spoko.... ale to chodzi glownie o was wiec pisze ogolnie przeciez wy ziomki ;ddd
Sirian12345 jest nieaktywny  
Stare 14-12-11, 23:53   #143
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tisaya Zobacz post
@Samna

Niech więc klan RR niech nie zabiera głosu w tym temacie. Jeżeli są bez winy jakiejkolwiek, to na pewno nikt do nich pretensji mieć nie będzie, tak?:D
właśnie nikt z klanu tu głosu nie zabiera więc nie wiem po jakie licho ciągle jesteśmy tu przywoływani.
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny  
Stare 15-12-11, 06:23   #144
dedereq
 
Avatar dedereq
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Wroclove / Kołobrzeg
Postów: 107
Domyślnie

Patrze i powiem tylko tyle - nie poznaję co się stało z ludźmi z którymi sie biłem :D
dedereq jest nieaktywny  
Stare 15-12-11, 16:24   #145
Tisaya
 
Avatar Tisaya
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 455
Domyślnie

Cytat:
Napisał negrula Zobacz post
właśnie nikt z klanu tu głosu nie zabiera więc nie wiem po jakie licho ciągle jesteśmy tu przywoływani.
A, prawda. Zostawili Was.:D

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Tamten screen pochodzi sprzed 3 miesięcy, nie dotyczy on tego updatu, w czasie kiedy był on zrobiony nie miałem dostępu do żadnych for z opisanymi zadaniami, gdyby tak było "Ignis" by za nami nie latało i nie patrzało co robimy, nie sądzisz? Nie mam sobie nic do zarzucenia poza tym, że nie dopilnowałem swoich passów, a co do Ciebie drogi Sadysto pokazałeś poziom wyciągając to po tak długim czasie.

Btw. jako doradca nie wypowiedziałeś się ani razu na pomocy, nie pomagałeś w żadnych testach, Ty zrezygnowałeś? Ja to pamiętam inaczej. Peace.
Drogi Mervakisie, pragnę nieśmiało zaznaczyć, iż jesteś teraz w błędzie i troszkę kolorujesz. Ja pamiętam właśnie, że to Sadysta, pomimo niewielkiej ilości czasu, ZAWSZE, jak był zalogowany, udzielał się na pomocy najwięcej z nas wszystkich tak, że nie starczało "roboty" dla mnie. Co do forum... pamiętasz może propozycje Sam Wiesz Gdzie i Sam Wiesz Jakie? hihi Nie pomagał w testach? Hm, może dlatego, że kilka osób nie miało dostępu? Ktoś mu powiedział o testowaniu? Że to jego obowiązek? Ja też nie wiedziałam tego. Dostaliśmy od Kaela listę zadań na przyszłość.:D
Ale to tak na marginesie i mam nadzieję, że na tym skończyliśmy. (źle mi z tym, że to ja ostatecznie to kończę..):D
Tisaya jest nieaktywny  
Stare 15-12-11, 17:20   #146
Menel Apokalipsy
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 1
Domyślnie

z Sadysty był taki doradca że dawał bana za bota a sam go używał.:D
Menel Apokalipsy jest nieaktywny  
Stare 15-12-11, 17:29   #147
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Jest to temat służący informowaniu o "wojnie", proszę nie wyciągać tutaj brudów niezwiązanych z nią. Każda kolejna wypowiedź nie na temat będzie traktowano jako spam i we właściwy sposób nagradzana.
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 16-12-11, 08:13   #148
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Altaron news

Dnia 16.12.111 roku Teverix zawiesza broń po wielu rozmowach z graczami, którzy mieli dla niego autorytet.



Denerwowało go kilka nieprzemyślanych decyzji, które mogły podirytować nie jednego starego weterana, który widział losy Altaronu od początku istnienia. Dlatego też Teverix odchodzi na emeryturę. Tak jak Ozi najprawdopodobniej będzie od czasu do czasu wchodził na altarona.
Teraz, gdy już nie ma co robić, bo życie na altaronie jakoś się dłuży, zostaje mu tylko jedynie...




"Z góry dziękuje tym, którzy namawiali mnie do tego, aby zaprzestać tej bezsensownej wojnie." Wypowiada się na łamach forum Teverix i życzy sukcesów Master'Bolter'owi z którym zawsze się ścigał z lvl. (Top 1 czeka).
Teverix oczywiście nie zakańcza ostatecznie kariery, bo wchodzić i może nawet "expić" będzie, ale granie w kółko kościane-kasa-czarnoksiężnki go już nudzą. Ma nadzieję że po update coś wejdzie co zaciekawi całe społeczeństwo i takie legendy jak Ozi, Blood Nemezis czy Teverix wrócą do gry.
"Koniec olbrzymiego zaangażowania w grę nie jest spowodowany wojną"- dodaje. "Tą wojnę tak naprawdę wszyscy przegrali niezależnie od wyniku. Lider gildii jeszcze 2 miesiące temu mówił, żebyśmy uważali na chęć władzy. Wszyscy wtedy się śmiali, bo nie wiedzieli że to w ogóle kiedyś nastąpi.
Jednak okazało się że czarne chmury nadeszły i zniszczyły to co budowano od początku dominacji Planu B. Chęć W O L N O Ś C I
Każdy popełnia błędy, jedne mogą nas kosztować nawet utratę najlepszych kumpli, z którymi tyle się przeżyło. Jedni mogą mówić, że nie warto ufać wirtualnym kolegom i grać "solo" w tego typu gry aby się nie narażać (tak jak Kreator), ale czy jest wtedy jakiś sens? Gdy nie można razem, wspólnie wyjść na questa (przyszłość) czy nawet pogadać jak udana była ostatania impreza.

To tyle z dzisiejszych informacji. Dodam że przydało by się więcej takich artykułów, bo opowiadanie o miastach i ich mieszkańcach to nudne informacje o których chyba każdy wie.


PEACE & LOVE
maja1414 jest nieaktywny  
Stare 16-12-11, 10:06   #149
Seku88
 
Avatar Seku88
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: z internetu
Postów: 45
Domyślnie

"takie legendy jak Teverix" hahahaha :D:D:D:D:D wiem wiem, nie powinienem, bez urazy ale spadłem z krzesła jak to przeczytałem xDxDxD
__________________
Zasady miej w duszy, układy ich darem
ściany mają uszy w gadce, życie umiarem

Ostatnio edytowane przez Seku88 ; 16-12-11 o 10:22
Seku88 jest nieaktywny  
Stare 16-12-11, 11:48   #150
jakub00s
 
Avatar jakub00s
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Lbn
Postów: 175
Domyślnie

Większość wysokopoziomowych graczy kończy karierę z altaronem, ponieważ osiągnęli niemal wszystko. Najlepsze expowiska nie sprawiają kłopotów, wszystkie (lub niemal wszystkie) zadania wykonane... A najgorsza jest rutyna. "granie w kółko kościane-kasa-czarnoksiężnki go już nudzą."

Myślę, że żeby zapobiec takim końcom, należałoby wprowadzić nowy (wysokopoziomowy) ekwipunek, zadania mrożące krew w żyłach i oczywiście rozległe siedziby potworów o zróżnicowanym dropie. Na szczęście wiemy, że Administracja lubi nas zaskakiwać i zapewne większość z powyższych niebawem będzie wprowadzone.

Odcięciem od monotonii mogłoby być też wprowadzenie rare items (z ang. rzadkie przedmioty). Owe itemki byłyby możliwe do zdobycia jedynie w bardzo trudny sposób.

Pomysłów jest wiele. Wprowadzenie kilku z nich na prawdę podwyższyłoby grywalność i wygrałoby z monotonią.

Pozdrawiam, Lectre.
jakub00s jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin