Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-09-12, 20:32   #1
Dresiarz
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 63
Domyślnie

Spoko, tylko za pewne Mervakis jest w stanie potwierdzić to co napisał.
Dresiarz jest nieaktywny  
Stare 29-09-12, 20:33   #2
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Dzięki za pomoc i naprawdę wielkie propsy za taktykę, która była niemal idealna. Ivrizz Tobie największe podziękowania :)

A Dakashiemu gratulujemy za całokształt jego osoby. Nie dość, że poszedł na "krzywy ryj", utrudniał poruszanie się po ciasnych przejściach to jeszcze wrzucił ciało Ivrizza do lawy. BRAWO DAKASHI ! TRZYMASZ POZIOM !
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 29-09-12, 20:34   #3
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Dakashi Style, przepraszam bardzo, lecz ty sobie teraz żartujesz? Jeśli tak to na bardzo niskim poziomie... Wpychasz się na cudzą akcję i jeszcze na dodatek wyskakujesz z dziwnymi, bezpodstawnymi żądaniami. Zaraz sama mogę napisać na głównym coś podobnego i kompletnie nic znaczyć to nie będzie.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 08:45   #4
Dresiarz
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 63
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Dakashi Style, przepraszam bardzo, lecz ty sobie teraz żartujesz? Jeśli tak to na bardzo niskim poziomie... Wpychasz się na cudzą akcję i jeszcze na dodatek wyskakujesz z dziwnymi, bezpodstawnymi żądaniami. Zaraz sama mogę napisać na głównym coś podobnego i kompletnie nic znaczyć to nie będzie.
No sorry, ale chyba sama nie wiesz co pisałaś wczoraj. Moje bezpodstawne oskarżenia o używanie bota. A jednak sama DOPIERO DZISIAJ potwierdziłaś, że używano bota. Kontynując do pierwszego demona, możemy stwierdzić, że ktoś miał odpalony skrypt na auto uha, więc istnieje prawdopodobieństwo, że Kael padłby po drodze do tego demona, jeśli nie miałby ktoś na niego uha.
Dresiarz jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 08:47   #5
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dresiarz Zobacz post
Kontynując do pierwszego demona, możemy stwierdzić, że ktoś miał odpalony skrypt na auto uha, więc istnieje prawdopodobieństwo, że Kael padłby po drodze do tego demona, jeśli nie miałby ktoś na niego uha.
To żart? Myślisz, że to ich pierwszy demon, że nie potrafią sobie poradzić z paroma czarnoksiężnikami? Kael i Undead nie raz już przemierzali tą trasę, twierdzenie, że 'jakby nie bot to by leżał' jest lekko nie na miejscu.

Poza tym, gdybanie teraz nie ma najmniejszego sensu. W żaden sposób nie usprawiedliwia to także Twojego zachowania.

Ah, czytanie ze zrozumieniem. Pisałam o bezpodstawnych żądaniach, nie zarzutach.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 29-09-12, 20:35   #6
Dresiarz
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 63
Domyślnie

Używanie bota, a to co robiłem to zupełnie dwie inne sprawy.. Więc nie, nie żartuje.

@up. edytnij post bo nie życze sobie obrażania mojej osoby od "plebsów" i to jeszcze publicznie.
Dresiarz jest nieaktywny  
Stare 29-09-12, 20:38   #7
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Dakashi, nie wiem co i komu chcesz udowodnić swoim gimbazowym zachowaniem, ale wiem, że to zdbędne. Zajmij się lekcjami czy czymś, w poniedziałek do szkoły.
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 29-09-12, 20:39   #8
Dresiarz
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 63
Domyślnie

Spokojnie, a Ty lepiej idź do roboty zamiast grać w tibie, bo chyba lepsze jest uczenie się niż kopanie rowów po zawodówce ;]
Dresiarz jest nieaktywny  
Stare 29-09-12, 20:47   #9
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Jeśli chodzi o wypowiedź Kaela o kogoś niskim poziomie - przeczytaj co pisałeś Ty, oraz Twój team do Dakashiego i odpowiedz sobie na pytanie kto reprezentował tam niski poziom. Dyskwalifikowanie kogoś za bota w drużynie nie należy do moich kompetencji, a i personalnie nie udowodnię, który z magów miał auto UHa. Tyle ode mnie w tej kwestii.
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 29-09-12, 20:58   #10
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Jeśli chodzi o wypowiedź Kaela o kogoś niskim poziomie - przeczytaj co pisałeś Ty, oraz Twój team do Dakashiego i odpowiedz sobie na pytanie kto reprezentował tam niski poziom. Dyskwalifikowanie kogoś za bota w drużynie nie należy do moich kompetencji, a i personalnie nie udowodnię, który z magów miał auto UHa. Tyle ode mnie w tej kwestii.
Czyli winnego nie ma, dowodów nie ma, pewności nawet nie ma, ale ktoś miał bota? Okej, no problemo. I jeszcze może ktoś nam rokitę ustawiał? ^^
Wicked jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin