Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-01-12, 16:24   #11
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Jestem na nie, zrobię maga nekro, miesiąc porobię sdki, a potem zmienię się w duchownego żeby mieć lepsze leczenie + pg używając sd. Gdy braknie mi sdków znów zmienię się w nekromantę i tak w kółko. Byłoby to zbyt duże ułatwienie w grze.

Chlopie czytaj uwaznie jak w kolko? Jak mógłbyś zmienić np 2 czy tez 3 razy, i to za 100, 150 czy tez 255 pnów.
Attax jest nieaktywny  
Stare 26-01-12, 16:32   #12
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Jak dla mnie, to mogłoby to przejść, ale przy jednorazowej zmianie. Gdy już raz odejdziemy z zakonu, nie przyjmą nas z powrotem. Nekromanci tym bardziej. Plus więcej PN, najmniej 150. Plus jakaś spora ofiara. Nie może być za łatwo i musi logicznie "trzymać się kupy". :)
Nie byłoby pod powyższymi warunkami zmiany "na próbę", a jedynie, gdy masz pewność, że dokonałeś złego wyboru.
cinkiwonsz jest nieaktywny  
Stare 26-01-12, 16:36   #13
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

W sumie racja jedno razowa zmiana by pasowała bo kto by przyjmował z otwartymi ramionami "zdrajce".


Jak wrócę napisze jeszcze jak widzę te misje itp. do zobaczenia i zapraszam do komentowania.
Attax jest nieaktywny  
Stare 26-01-12, 17:59   #14
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Nie mam czasu na czytanie wszystkiego, moja odpowiedź była ustosunkowana do 1 posta, który to zawierał prośbę o opinie. O ile duchowni chcieliby nawrócić zbłąkaną duszę (chociaż niektórzy wolą plenić niewiernych za pomocą siły), to nekromanci nigdy w życiu nie przyjęliby w swoje szeregi "byłego" duchownego.

Zgodziłbym się na to wyjście w sytuacji gdy:

a)Wraz ze zmianą podprofesji nasza postać "cofa się w czasie" do 20 poziomu i wszelkie jej statystyki zostają ustalone na stan, gdy mieliśmy ten oto poziom.

b)Jeżeli jest to druga podprofesja cofamy się do 50 poziomu (reszta jak wyżej).

Czyli innymi słowy - następuje "powrót do przeszłości" zanim dokonaliśmy naszego wyboru i na nowo możemy napisać nasze dalsze losy.
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 26-01-12, 18:29   #15
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

no to nie za fajna opcja dla kogoś kto ma 100lvl+
po za tym na 20 nie będzie kogoś stać
merv twoje rozwiązanie nie jest rozwiązaniem...

nie prawdą jest że nie chcieli by nekromanci duchownego ani duchowni nekromanty,
po obu testach, otrzymywało by się na przykład "oczyszczenie ze złej wiary" rytuał który po zdobyciu zaufania kosztował by nas mnóstwo składników (tu przydadzą się alchemicy) i traciło by się bonusy za subprofesje na rzecz nowych bonusów (czyt. czary i inne)
na przykład duchowni żądali by, oprócz testu zaufania, i zdobywania składników, datek pieniężny a nekromanci... (jakieś pomysły?)
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 26-01-12, 21:45   #16
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
W sumie racja jedno razowa zmiana by pasowała bo kto by przyjmował z otwartymi ramionami "zdrajce".


Jak wrócę napisze jeszcze jak widzę te misje itp. do zobaczenia i zapraszam do komentowania.
Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Nie mam czasu na czytanie wszystkiego, moja odpowiedź była ustosunkowana do 1 posta, który to zawierał prośbę o opinie. O ile duchowni chcieliby nawrócić zbłąkaną duszę (chociaż niektórzy wolą plenić niewiernych za pomocą siły), to nekromanci nigdy w życiu nie przyjęliby w swoje szeregi "byłego" duchownego.

Zgodziłbym się na to wyjście w sytuacji gdy:

a)Wraz ze zmianą podprofesji nasza postać "cofa się w czasie" do 20 poziomu i wszelkie jej statystyki zostają ustalone na stan, gdy mieliśmy ten oto poziom.

b)Jeżeli jest to druga podprofesja cofamy się do 50 poziomu (reszta jak wyżej).

Czyli innymi słowy - następuje "powrót do przeszłości" zanim dokonaliśmy naszego wyboru i na nowo możemy napisać nasze dalsze losy.
Merv pozwól ze nie bede sie odnosic do twojego pomyslu bo to tak samo jakbym z powodu 2 czarów chcial stracić 86lvli co mija sie z celem mojej wizji

Co do misji to ja to widze w ten sposob.

A. Duchowni - Byli nekromanci musieliby dać dowód na zerwanie z swoja przeszłością, musieliby złożyć ofiare na "nowy dzwon" oraz udać sie do podobnych sobie i głosic slowo boże - nawracać podobnych sobie.

B. Nekromanci - Ci źli do szpiku kości żadają tylko ofiary w postaci przelanej krwi , trzeba było by zdobywać tajne dokumenty klasztoru, oraz brakujące przedmioty które sa potrzebne nekromantą do odprawienia pewnego rytuału.

oczywiście tutaj pomysłów może być miliard, każdy lubi co innego jedni chcieliby aby misje polegały na przynoszeniu składników inni jeszcze aby kogoś zabić a jeszcze inni żeby dać komuś w łapę i cieszyć się zmiana sub-profesji.
Attax jest nieaktywny  
Stare 27-01-12, 14:08   #17
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Merv twój post jest tak bezsensowny, że az szkoda gadać. Taaak, zależy mi na czasie więc będę siedział ponad 2h nad jednym bp sd aby potem zrobić pg duchownym. logiczne, rzeczywiście.
jestem ogólnie na tak i genialny pomysł z pn'ami. one są bezcenne
paaaprikos96 jest nieaktywny  
Stare 27-01-12, 21:43   #18
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

czekam na więcej opinii graczy :)
Attax jest nieaktywny  
Stare 30-01-12, 18:48   #19
sapero345
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Szczyrk
Postów: 11
Domyślnie

A moze jesli chodzi o ciagłą zmiane profesji to dałoby się to zmienić tylko np raz na pół roku a nie co chwila , a ogólnie pomysł ciekawy XD
sapero345 jest nieaktywny  
Stare 06-02-12, 13:20   #20
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Czekam na więcej opinii
Attax jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin