Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-05-11, 15:53   #21
Lewy
 
Avatar Lewy
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Gliwice
Postów: 3
Domyślnie

Blablabla. Niech wszystko zostanie tak jak jest, będziecie chcieli kombinacji będziecie potem narzekać że było lepiej.
Temat już bym dawno zamknął.
Lewy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-05-11, 16:03   #22
Seku88
 
Avatar Seku88
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: z internetu
Postów: 45
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lewy Zobacz post
Blablabla. Niech wszystko zostanie tak jak jest, będziecie chcieli kombinacji będziecie potem narzekać że było lepiej.
Temat już bym dawno zamknął.
jak masz pisać takie beznadziejne posty to lepiej się nie udzielaj skoro nie znasz problemu
Seku88 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-05-11, 19:09   #23
Spoon
 
Avatar Spoon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 4
Domyślnie

Niemożliwość nabicia poziomu magicznego ręcznie, polując i spalając manę, w przypadku poziomu większego niż 20 uważam za totalny debilizm i bezsens gry magiem. Jak nie narzekałem, tak po ostatnich śmierciach narzekać zacznę, bo to jest idiotyzm, by PNy wydawać w nieskończonośc.
Spoon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-05-11, 20:13   #24
Lewy
 
Avatar Lewy
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Gliwice
Postów: 3
Domyślnie

Cytat:
Napisał Seku88 Zobacz post
jak masz pisać takie beznadziejne posty to lepiej się nie udzielaj skoro nie znasz problemu
Czemu sądzisz że nie znam problemu?
Znam ludzi którzy graja magami i nie robią durnych tematów o poziomie magicznym.
Jak chcecie by wam szybko szedł mlvl to grzecznie powiem idźcie na otsy typu 9999999999x. Tutaj o to chodzi by wszystko powoli szło i skille takie jak np. 60 to już respect, a nie tak jak w tibi na realu skille 80/80 to nic...
(dałem przykład na wojowniku)
Lewy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-05-11, 21:09   #25
Flash
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Ogarnij się Lewy, bo nie masz pojęcia nawet o czym jest temat -.-.
Nam nie przeszkadza tak bardzo to, że wolno skille lecą, ale to że ręczne odrobienie mlvlu nie niemożliwe, a PN są jednorazowe, więc gra magiem na 50+ lvlu traci sens jeśli się padnie raz na parę lvli, bo skille nam tylko maleją, a tym samym maleją hity. Choć fakt, że mlvl rośnie przesadnie wolno, bo takiemu wojowi skille jakoś lecą dużo szybciej.(25 mlvl ręcznie jest praktycznie niemożliwy, a skille 60/60 są o wiele łatwiejsze do osiągnięcia)
Flash jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-05-11, 21:25   #26
Sinic
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

No coz, to i ja sie wypowiem. M lvl odrobic po stracie to całkowita niemozliwość jest ( chyba ze zostanie jakies 2-3% do nabicia). Nie dosc, ze mag jest papierowy, to jeszcze takie akcje z tym m lvlem. Praktycznie co 1 smierc spada mi 1 m lvl w dol, ktorego juz nie odrobie (czyt. PNy ida w cholere). Gdzie tu jest sprawiedliwosc?
Sinic jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-05-11, 19:02   #27
Maffy
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 24
Domyślnie

To jest śmieszne! Łucznik miał opłakane rośnięcie skila, teraz? OMG jak na szybkich ots'ach, woj tak ma od początku. Mag nie dość, że najsłabsza profesja, najdroższa w utrzymaniu, obrona opłakana na 20lvl Czerw KróLewski mi ładuje, że szok (nie wspominając o czymś lepszym) to jeszcze nie może mlvl'a normalnie trenować... śmiechu warte. Tylko czekam aż mnie pojedziecie, że płaczę, ale magiem zapewne nie graliście... Jak balans profesji to balans profesji...
Maffy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-05-11, 06:28   #28
Was
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

Mam nadzieje ze w tej latce cos zmienia i mag bedzie wkoncu mogl wbic magic bez PNÓW...
Was jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-05-11, 10:56   #29
Sinic
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Juz nie chodzi mi o to, zeby m lvl rosl nie wiadomo jak, ale moze jakis sposob zeby odrobic te stracone % po smierci... ja moge nawet zaplacic za to xD byleby dalo sie je w jakis sposob odzyskac xD
Sinic jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-05-11, 07:58   #30
Nathaniel1991
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Ostrów
Postów: 15
Domyślnie

Ogolnie zgadzam sie z tymi ktorzy narzekaja na szybkość wbijania mlvl. ale miejmy nadzieje ze to sie z czasem wyrowna, trzyba zapytac MG czy kogoś tam albo jakiegos emaila do szefostwa zredagować.:confused:
Nathaniel1991 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin