Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za przedstawioną propozycją?
Tak 64 66.67%
Nie 32 33.33%
Głosujących: 96. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-10-17, 13:47   #1
jaskolaa
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 47
Domyślnie

Nie potrzeba żadnego resetu. Resetowaliscie i nic to nie pomogło. Pomoże szacunek dla graczy i równoprawne traktowanie. Co do pomysłu z wyłączaniem non pvp. Kasę od nas to lubisz nie? Jeśli ktoś da mi wybór altaron pvp lub żaden , zmienię server jak większość ludzi z non pvp. CZY tak chcecie wskrzeszać server I zdobywać graczy?
Raz jeszcze nie przeszkadza mi cokolwiek tam jest na pvp , czemu was tak bardzo boli to co mogłoby być na non pvp?
__________________
12:52 Dreazillo [19]: EEE gdzie som krasnoludy bo poszłem w dul od bramy pulnocnej i nie ma
jaskolaa jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 21:10   #2
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał jaskolaa Zobacz post
Nie potrzeba żadnego resetu. Resetowaliscie i nic to nie pomogło. Pomoże szacunek dla graczy i równoprawne traktowanie. Co do pomysłu z wyłączaniem non pvp. Kasę od nas to lubisz nie? Jeśli ktoś da mi wybór altaron pvp lub żaden , zmienię server jak większość ludzi z non pvp. CZY tak chcecie wskrzeszać server I zdobywać graczy?
Raz jeszcze nie przeszkadza mi cokolwiek tam jest na pvp , czemu was tak bardzo boli to co mogłoby być na non pvp?
Pisałem nie raz napisze kolejny. Bo nie mogą Cie zabijać.
Bo nie mogą zabijać nic sie nie liczy tylko napierd!!!
Pisałem o tym wiele dlaczego tak robią i jak to będzie kto czytał ten wie.

A to co sie dzieje na PVP teraz Pisałem miesiac temu. Co bedzie dlaczego bedzie dlaczego to niema sensu I TAK DALEJ... no ale co ja tam moge.
Dather jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 21:43   #3
bart303
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 78
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dather Zobacz post
Pisałem nie raz napisze kolejny. Bo nie mogą Cie zabijać.
Bo nie mogą zabijać nic sie nie liczy tylko napierd!!!
Pisałem o tym wiele dlaczego tak robią i jak to będzie kto czytał ten wie.

A to co sie dzieje na PVP teraz Pisałem miesiac temu. Co bedzie dlaczego bedzie dlaczego to niema sensu I TAK DALEJ... no ale co ja tam moge.
No w sumie jeżeli mam brać po uwagę robienie po raz któryś tych samych questów które większość starych graczy ZNA NA PAMIĘĆ i robi je z zamkniętymi oczami a napierdzielanie się w pvp (jest to coś czego nie da się znać na pamięć i wiedzieć jak się skończy bitka) , to wybór jest prosty
bart303 jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 22:04   #4
Zjadek
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 82
Domyślnie

Cytat:
Napisał bart303 Zobacz post
No w sumie jeżeli mam brać po uwagę robienie po raz któryś tych samych questów które większość starych graczy ZNA NA PAMIĘĆ i robi je z zamkniętymi oczami a napierdzielanie się w pvp (jest to coś czego nie da się znać na pamięć i wiedzieć jak się skończy bitka) , to wybór jest prosty
I tutaj właśnie zaprzeczasz sobie, zresztą tak jak wszyscy gracze na pvp. Jeżeli 3 czy tam juz nie pamietam ile razy resetowali serwer pvp a Wy znowu zaczynacie od nowa robiąc te same questy, które znasz na pamięć. Więc jeśli mówisz, że wybór jest prosty to znaczy, że wolisz robić te questy.

Jeżeli ktoś mówi o tym, że lepiej jakby był jeden serwer ze 100 graczami, a nie dwa z graczami po 50 to pojawia sie pare prostych pytań:
1. Który miałby serwer pozostać, bo jak dla mnie to npvp powinien pozostać w takim przypadku. Dla graczy z pvp, to ich serwer powinien zostac...
2. Gdzie te respy na expa na 100 osób?

Zakończmy tą denna dyskusję na temat resetów, a przede wszystkim na temat serwera PVP, gdyż temat nawiązuje tylko i wyłącznie do serwera Non-PVP.
Zjadek jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 13:50   #5
Paragon
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 2
Domyślnie

Póki co to oba serwery mają auto reset do ss-a tak co 2 dni xD
Paragon jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 14:10   #6
Ser
 
Avatar Ser
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 92
Domyślnie

Tak na prawdę, nie ważne są opinie, ważne jest to, że serwer npvp ma takie samo prawo do rozwoju jak i serwer pvp.
Ser jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 14:18   #7
WsT
Mistrz Gry
 
Avatar WsT
 
Zarejestrowany: Lut 2010
Postów: 414
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do WsT
Domyślnie

Jestem na nie, dlaczego?

Altaron ma niewielu graczy i nie widzę sensu rozbijania ich na 2 serwery, lepiej dostosować serwer pvp by był przyjazny dla graczy walczących jak i neutralnych (pvp jedynie w warmode?)

@up
O jakich prawach mówisz? Serwer jest własnością administracji i jest to ich dobra wola że wogole stoi włączony
__________________
https://discord.gg/ZqAF2xgnRW - Oficjalny Discord Altaronu
https://discordapp.com/invite/2G9ZRTJ - Hertagon Society
WsT jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 14:24   #8
jaskolaa
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 47
Domyślnie

Unholy twoim tokiem myślenia , skasujemy server PvP I dajmy arenę na non pvp. Po co rozbijać na 2 servery.
Server jest własnością administracji jednak jego utrzymanie kosztuje. Opłacane jest ono za SS z kieszeni graczy , również non pvp. Mamy prawo pytać i prosić o różne rzeczy. Nikt nikogo nie obraża ani nie żąda.
__________________
12:52 Dreazillo [19]: EEE gdzie som krasnoludy bo poszłem w dul od bramy pulnocnej i nie ma
jaskolaa jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 14:28   #9
Ser
 
Avatar Ser
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 92
Domyślnie

Prawach takich, że ludzie, którzy grają na npvp, też kupują statusy, a za te statusy jest rozwijany serwer tylko pvp, a powinno być rozwijane npvp tak samo jak i pvp. Jeżeli kupujesz status, to chcesz też czegoś w zamian.

Serwer ma niewielu graczy, a dlaczego? Dlatego, że pseudo dominando płaczki nie mają kogo bić to biją 10 levele, dlatego serwer znów ma mało graczy. Bo kto chce na początku swojej przygody z Altaronem padać kilka razy od jakiegoś debila, który siedzi bez celu przed komputerem i mama mu podaje obiad? Nie wszyscy ludzie mają tyle czasu na grę, śmiem twierdzić, że większość osób ma swoje rodziny, życie prywatne i pracę, dlatego serwer npvp dla nich by mógł być dobrym rozwiązaniem.

Jeżeli tak bardzo nie chcą rozwijać serwera npvp to po co on w ogóle stoi? Nie lepiej było go usunąć? Więcej ludzi by mieli na pvp (może, o ile by nie odeszli przez usunięcie serwera npvp?).
Ser jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 14:31   #10
jaskolaa
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 47
Domyślnie

Odeszliby.i nie mówię tylko za siebie. Ale cała idea tej ankiety jest taka żeby altaron jako całość rósł i się rozwijał.
__________________
12:52 Dreazillo [19]: EEE gdzie som krasnoludy bo poszłem w dul od bramy pulnocnej i nie ma
jaskolaa jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin