Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-08-13, 22:49   #21
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał 9106796 Zobacz post
Attax przytocze Ci tibie bo na podstawie jej jest stworzony altaron i zawsze bedzie. Tam expilo sie wolno i nikt nie plakal dopiero jak zaczeli glupiec z yalahar itp. to level lecial jak poyebany... Tam zobacz ile ludzi w to gralo i jaka byla chec grania tam. Tu nie ma questow,taskow a ciaglym expem mozna sie juz "zesrac"... tutaj zrobiac przeszlosc i mechaniczna rezydencje + oboz abitow mozna powiedziec,ze skonczylismy gre. A tlumaczenie,ze to tibijskie i to glupie jest jakis popieprzone za przeproszeniem. Na pewno gdyby byly tutaj addony o wiele wiecej osob by siedzialo np. na inkwizytorach po materialy i inne duperele zeby to sprzedawac lub robic sobie samemu outfit taki ktorego nie ma nikt inny. Bossy jak juz mowilem tez tibijskie a jednak przeszlo i sprawdzily sie tak samo dobrze jak w tibii. Kazdy chce na nie chodzic a nie kazdy moze i to jest ten +. Bo ludzie wbijaja lvl po to zeby potem mogli na nie isc to samo z outfitami. Gra narazie stoi w miejscu. Nie ma nowych zadan ktore byly by dluzsze do zrobienia niz 1 dzien...

I sprawa jeszcze bossow. Uwazam,ze bossy typo boruta i pare tych mocniejszych powinny respic sie rzadziej tak zeby przedmioty ktore w sobie maja byly naprawde rarami a nie za pol roku itemami lezacymi aby w depo czy domku.
Z tym się całkowicie zgodze. Ze prawie kompletnie brak fajnych questów, a stroje moim zdaniem zwiadowcy pozostawiają wiele do życzenia, chyba że tylko mi się nie podobają. Bossy hmm, ogólnie te itemy "rary" troche juz ich za duzo. na PVP juz prawie jest cały set chaosu tylko butów brakuje (chyba).

Co do Mikstury Maga, uważam podobnie tylko, że bardziej bym to widział w ten sposób, dodać nową miksturę many. Która odnawia taka sama ilość pkt many co obecna mikstura maga. Miksturę maga polepszyć aby magowie dostawali z 400pkt many lekko zwiekszyć koszt zakupu.

Ostatnio edytowane przez Attax ; 26-08-13 o 23:06
Attax jest nieaktywny  
Stare 27-08-13, 00:24   #22
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Misje dzienne to misje dzienne, czyli co 4h bo tyle trwa dzień w altaronie i dobrze z tym jest, jednak nie rozumiem sensu, aby np misja po błogoslawieństwa była taka długa, npc mówi o 2 dniach, a tak naprawde mówi o 12 dniach. Tyle, że altarońskich.
Z tego co widze dobrze to tu tylko attax prawi...
Attax, czemu o secie na 175 lvl myślisz jak o rarze, skoro sam masz 230lvl? Jakoś nie zauważyłem, aby ktoś zdobył itemy na 200+, poza jednymi butami na 200lvl, a skoro troche czasu temu weszła aktualizacja, a wydropoliscie moze dopiero połowe wprowadzonych setów to nie dropią jednak tak często?
cewix jest nieaktywny  
Stare 27-08-13, 00:31   #23
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Gosciu idz Ty kur** spac. Tyle ile bylo bossow tyle jest itemow. Juz jest 3 albo 4x nogawice chaosu. Zadowolony? A ja sadze,ze dzien trwa 24h no chyba,ze zyjesz dniem altaronskim to i 6x normalnego dnia chodzi spac. Stuknil sie w glowe albo bez kity wyspij potem wroc i pisz. Kazdy robi miliony expa i odrobia moment tylko Ty pokrzywdzony jeszcze 90 rycem na rotach siedzisz...
__________________
Nikt nie jest na tyle mocny by nie można było z nim zwyciężyć.

Zurvy - Collegium.
9106796 jest nieaktywny  
Stare 27-08-13, 01:18   #24
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Weź kurwa doczytaj co napisałem a nie sie wkurwiasz, albo napisz dokładnie o co ci chodzi, złóż ładnie zdania, bo chyba nie rozumiem..
cewix jest nieaktywny  
Stare 27-08-13, 06:16   #25
jaskolaa
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 47
Domyślnie

Zurvy nie nazywaj mnie płaczkiem tylko dlatego że śmiem mieć odmienne zdanie od twego.Mówię ci że prawo nie powinno działać w stecz i być wybiórcze.Jedyne co mogłoby pogodzić twój punkt widzenia i mój to faktycznie zwiekszenie expa na lvl , wtedy wszyscy równo by stracili.A tak straca mi podobni a ludzie twego lvlu nic nie odczują.
__________________
12:52 Dreazillo [19]: EEE gdzie som krasnoludy bo poszłem w dul od bramy pulnocnej i nie ma
jaskolaa jest nieaktywny  
Stare 27-08-13, 08:17   #26
Amara12
 
Avatar Amara12
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Kraków
Postów: 34
Domyślnie

1) Jestem na nie, misje dzienne są przydatne gdy ktoś nie ma czasu zbytnio expić, to może sobie na nich wbić parę %

2) Jak najbardziej za. Tu nie ma chyba wiele do gadania, takie questy są konieczne tutaj.

3) Coś ty? Przecież to niesprawiedliwość wobec nowych graczy. Chyba że byłby reset charów lub stosowne zmniejszenie lvli wszystkim graczom, jak już ktoś napisał.

4) Podoba mi się.

5) Bez przesady. Nie ruszajmy czegoś co jest dobre, tylko dlatego by coś
zmienić.
6): Tutaj jestem jak najbardziej za.


Dziękuję i pozdrawiam.
Amara12 jest nieaktywny  
Stare 27-08-13, 08:37   #27
davido1616
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał jaskolaa Zobacz post
Zurvy nie nazywaj mnie płaczkiem tylko dlatego że śmiem mieć odmienne zdanie od twego.Mówię ci że prawo nie powinno działać w stecz i być wybiórcze.Jedyne co mogłoby pogodzić twój punkt widzenia i mój to faktycznie zwiekszenie expa na lvl , wtedy wszyscy równo by stracili.A tak straca mi podobni a ludzie twego lvlu nic nie odczują.
Skoro niektórzy tak płaczą o ten ZA DUŻY exp, no to reset charów i wszyscy zaczynają z mniejszym expem. Co, już nie macie ochoty?

Skoro quest był możliwy do wykonania 6x dziennie to dlaczego wy się nachapaliście, a nowi nie będą mogli?
davido1616 jest nieaktywny  
Stare 27-08-13, 08:47   #28
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Cytat:
Napisał 9106796 Zobacz post
3.Zwiekszenie sily potworow i zmniejszenie ich expa.
Tak wiem przyszli graczy by na tym ucierpieli. Ale jak maja przyjsc tutaj nowe jednostki kiedy po obu serwerach biegaja juz 250 levele... Ktos kto bedzie chcial tu zaczac grac na pewno odpychajace jest to,ze biegaja tu 250 levele oblowione w kase. Ktos bedzie chcial przyjsc podjac wyzwanie grajac tutaj a wyzwaniem nie jest wbijanie kolejnych lvl w moment zarabiajac przy tym mnostwo kasy.
Co do zmniejszenia expa za potwory stanowcze nie. Chyba, że pójdzie za tym reset charów, ponieważ nowi gracze nie będą w stanie wbić takich lvli jak są teraz na serwie.

Cytat:
Napisał 9106796 Zobacz post
5.Mikstury
Sadze,ze w momencie gdy postac Maga jest az tak latwa do zabicia i nie potrafi sie on wyleczyc od 2 paladynow dalbym najwieksze czyli [mikstury maga] jak sama nazwa wskazuje tylko magowi i zeby przywracaly one ok. 300-350mp.Postac maga moglaby uzywac wszystkie rodzaje tych potionow natomiast rycerz i paladyn oprocz mikstur maga.
Co do mikstur to lepiej wprowadzić nowe, które dodają więcej many o 50-100.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 27-08-13, 13:21   #29
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Resetowi charów jestem przeciwny, nie mam zamiaru grać od nowa i zapewne nie tylko ja...
cewix jest nieaktywny  
Stare 27-08-13, 13:56   #30
frodo1
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 133
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
Resetowi charów jestem przeciwny, nie mam zamiaru grać od nowa i zapewne nie tylko ja...
ja jestem jak najbardziej za
frodo1 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin