Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-05-14, 17:17   #31
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał pregusia Zobacz post
1) 100 sily to nie jest maximum dla zwiadowcy
2) +2 to tez nie jest maximum. da sie zloocic kusze z +3, +4 do ataku (niezwykle zadko, ale taka mozliwosc istnieje) oraz ulepszyc ja znowu zwojami, takze +7, +8 da rade. i przy takim polaczeniu w pelni bedzie mozna wykorzystywac wbity dystans.
1)Wbijajac 100 sily,mozemy zapomniec o 180 discie i odwrotnie.
2)Ulepszajac kusze z atakiem ulepszamy tylko % celnosci,atak pozostaje bez zmian.

Zrobiliście cyrk na kolkach,powinniście oddać wszystkim jeszcze raz pny,poprawić sobie trochę te wzory,ktore sa odpowiedzialne za ten bałagan,bo teraz to wróżbita maciej nawet nie jest w stanie doradzic,zeby nie zepsuc sobie postaci :P.
Bubsko jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 17:18   #32
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Też dla mnie to wszystko jest dziwne. Skoro amunicja ma wymagania XX, to powinno się po spełnieniu tych wymagań używać jej poprawnie. Na serio, kto by na to wpadł, że spełniając wymagania na amunicję XX możemy bić o wiele lepiej ze słabszej amunicji YY, albo że tyle i tyle siły modyfikuje atak o tyle i tyle? Albo jasno określić wymagania na daną amunicje, ale nie robić z tak błahej rzeczy czegoś tak skomplikowanego.
Moje zdanie! :)
Zgodzę się. Różni ludzie w to grają, a myślę, że gdyby na zadaniu z matmy dać: stwórz zbalansowany build zwiadowcy w oparciu o temat z aktualizacji przy czynniku siły, ataku i skilla dystansu, to prawie nikt by nie zdał.

Wrzućmy wszystkie potrzebne tabelki do jednego worka, z krótkim opisem. Niech chociaż ktoś, kto bardzo chce, może to ogarnąć na podstawie wykresów i danych.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 17:37   #33
8741531
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 86
Domyślnie

Zgadzam się z catthonem bo to co teraz jest to chyba przygotowanie do matury :D
8741531 jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 17:46   #34
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Pregusio, ulepszając kusze dotajemy tylko celność, która nic nie daje, bo osobiście mi nie zdarza się nie trafić :/
cewix jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 17:52   #35
Voltix
 
Zarejestrowany: Lip 2010
Postów: 44
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
Pregusio, ulepszając kusze dotajemy tylko celność, która nic nie daje, bo osobiście mi nie zdarza się nie trafić :/
Trafiasz czesciej w czule punkty potworka ;/

@cewix
Zazartowalem sobie, ale kto wie? Moze i to prawda?

Ostatnio edytowane przez Voltix ; 26-05-14 o 18:06
Voltix jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 18:00   #36
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Serio tak to działa?
cewix jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 20:05   #37
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Chciałbym poznać stanowisko Pana Altrela na ten temat,uważacie,ze sytuacja jest w porządku i nie zamierzacie jej zmieniać,czy przyjrzycie się temu problemowi?
Bubsko jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 20:11   #38
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Nie będę przekopywać 4 stron waszej dyskusji. Ale myślę, że piszę w odpowiednim temacie.
Mogę od siebie zasugerować pewne rozwiązanie dotyczące obrażeń fizycznych punktowych i obszarowych żeby były identyczne dla wszystkich profesji i subprofesji, z tego co wiem z broni/amunicji niezaczarowanej duchowni biją słabiej od nekro. Nie powinno mieć to miejsca moim zdaniem, fizyk to fizyk, powinien się liczyć wyłącznie od skilli, a bonusy obrażeń można odejmować/dodawać na zaczarowanych broniach/amunicji. To chyba rozwiązało by aktualną sytuację zwiadowców duchownych i poprawiło by dmg rycerzy.
Mcree jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 20:13   #39
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Voltix Zobacz post
Wczesniej tez administracja sie upierala, ze wszystko dziala. Powinnismy teraz wam wierzyc po tym wszystkim?

Tak ogolnie, to ktora ma Pan na mysli aktualizacje? raport i odpowiedz widniejaca na zdjeciu byla po ostatniej duzej aktualizacji.
Bonusy przed aktualizacją nie działały, obecne działają, o to Pan pytał.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 20:19   #40
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Nie,chodziło mi o ogólna sytuacje z skillami u zwiadowcy,napisaliście wcześniej,ze można wbic zwiadowca 200 skill,nikt nie wiedział o blokadzie,która jest nałożona i maxowanie skilla nie ma sensu powyżej pewnej wartości.
Z kolei okazało się,ze sila jest w znacznym stopniu potrzebna zwiadowcy,a wiekszosc w nadziei za lepszymi obrażeniami rozdała wszystko w dystans,jak sie okazalo zupelnie nie potrzebnie.
Gdyby wczesniej ludzie mieli dostep to tych wykresów nie doszlo by do takich sytuacji,teraz 99% postaci ma nienajlepiej rozlozone statystyki.

A druga sprawa,z powodu ktorej zostal zalozony temat,co z czarem hape odes kpiro?
Bubsko jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin