Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-05-11, 14:27   #51
Dreat
 
Avatar Dreat
 
Zarejestrowany: Kwi 2010
Skąd: Tricity
Postów: 82
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Dreat
Domyślnie

Cytat:
Napisał blanko2222 Zobacz post
Uwierz mi ,że grałem w Guild Wars 4 lata ponad i zawsze było co robić. Twórcy gry tworzyli co tygodniowe mini-eventy , do tego można było wbijać tytuły typu "Pijak,szczęściarz i 30 innych". Do tego dochodziły eventy takie jak "Hallowen,festiwal smoka,urodziny Guild Wars. Co chwile dochodziły nowe questy i nie ma w Guild Wars gracza ,który osiągnął by wszystko. Bo cały czas coś można robić. Jesli chodzi o pvp to bylo jak najbardziej wyrownane ,każdy miał 20lvl i były walki 4vs4,1vs1,guildvsguild,bitwy sojuszow 12vs12. Polecam tą gre każdemu ,który naprawdę chce poczuć klimat rpg , bo gw to nie jest zwykły mmorpg , nie ma tam otwartych lokacji , nie ma tam takiego czegoś jak lootbagi. Zresztą niebawem wychodzi Guild Wars 2 gorąco polecam. A w guild wars 2 dla miłośników masówek ,będzie world vs world czyli 100vs100. pozdro

A i przez 4 lata nie było żadnego bota do tej gry.

p.s Nadal gram i nadal jest co robić.
To nie miejsce na reklame GW P:

Ale kolejne potwierdzenie - po max lvl jest co robić.
__________________
But no matter how distant in space or time
One constant remains
Chaos.
Dreat jest nieaktywny  
Stare 18-05-11, 08:07   #52
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

Kolejnym faktem jest to, że Eksterminator już ma 71. poziom. Aż strach pomyśleć co może być za dwa, trzy, cztery miesiące...
Kosiek jest nieaktywny  
Stare 18-05-11, 10:11   #53
Kosiara
 
Avatar Kosiara
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Kattowitz
Postów: 130
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kosiara
Domyślnie

Ja jestem spokojny gracz. Lubię PG i nie znudzi mi się to na rzecz random PK czy PA. I co do tematu to nie robi mi to różnicy, może być limit, ważne tylko żeby po osiągnięciu max lvla było co robić (jak w L2, WoW etc)
Kosiara jest nieaktywny  
Stare 18-05-11, 10:31   #54
PLant
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 4
Domyślnie

Nie wiem czy gra jest przystosowana do zatrzymania gracza po osiągnięciu max poziomu. Czy są tu achievementy? Są rzadkie, mocne bossy? Legendarne itemy z questów albo wypadające raz na tysiąc demonów? Warto ćwiczyć np. skill alchemii dla lepszych potków, albo czy jest podobnych profesji więcej do nauki?

To pytania retoryczne- nie wiem, czy serwer jest na tyle rozwinięty, aby to zagwarantować. Chyba, że ktoś mi powie, że się mylę. Jakiś admin (czyli poczekam rok) albo parę lvli 100+ (parę miesięcy na odpowiedź) ;)
PLant jest nieaktywny  
Stare 18-05-11, 16:28   #55
Ravorager
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Pomysl moze i dobry ale trzeba urozmaicic pvp i pve w takim razie.
Zrobic system takich jakby bg z wowa tluczenie sie i ctf i takie tam i chyba najlepiej jakby lvl po wbiciu tego max juz nie spadal (najwyzej skile by spadaly).
No i oczywiscie do zrobienia wiele bossow i misji ktore nie znudza sie po pierwszym razie (jak insty w wowie).
Moze jakis system dzieki ktoremu moznaby kupowac jakies unikalne przedmioty za wykonywanie tych misji (cos jak badge of justice w wowie)

hehe wiem ze chaotycznie napisane ale nie mialem czasu xd no i pomysly zjechane z wowa ale naprawde warte uwagi jezeli mialby lvl stawac w pewnym momencie
Ravorager jest nieaktywny  
Stare 18-05-11, 19:57   #56
xahiv
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 15
Domyślnie

A ja jestem zdecydowanie na "nie". Opcje limitu lvla przerabiałem już w kilku mmorpg i zawsze wypadała kiepsko. Gdy osiąga się maksymalny lvl, to po prostu odechciewa się grać, zaczyna wiać nudą i ludzie odchodzą od gry. No chyba, że na świecie są naprawdę jacyś masochiści, którzy nie dostając expa będą siedzieli kilka godzina i huncili potworki. Ponadto pvp, gdy wszyscy mają taki sam lvl (w założeniu, że wszystkie osoby walczące osiągnęły już max lvl) jest nudne, to właśnie różnice w lvlach poszczególnych graczy dodają smaczku całej walce.

Tibia słabo wypadła, bo tam chodzi głównie o pg, questy są za przeproszeniem płytkie, a jak zdarzy się jakiś trudniejszy, to i tak zaraz wszędzie w necie piszą jak go rozwiązać. Tu jest inaczej, jest miejsce na expienie i są ciekawe, ambitne questy, których rozwiązanie zajmuje trochę czasu. Nie powinno się ograniczać żadnej z tych spraw. Gra rpg, to po części questy, a po części właśnie expienie i rozwijanie tym samym swojej postaci. Nie można ograniczać żadnej z tych sfer, tylko dlatego, że ktoś expi szybciej niż ja.

Co to w ogóle jest "niech zrobią limit, bo Pan X nie chce robić questów, tylko woli expić i przez to ma za duży lvl, a przecież gra dopiero ruszyła ;("

Niech każdy robi to co lubi, nie starajmy się ograniczyć jednych tylko dlatego, że preferują inną formę rozgrywki niż my -.-
xahiv jest nieaktywny  
Stare 18-05-11, 20:11   #57
gex1995
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Lublin
Postów: 29
Domyślnie

Cytat:
Napisał demonks Zobacz post
dacie blokade 150 lvl ok i co wbije jaksa gildia 150lvl np. magi same i beda sidziec przy depo i niepozwola nikomu wyjść bo niemają co robić bo questy itd. porobili jezeli ma być blokada lvl to niehc bedzie np. w styczniu 150lvl a w litym 180lvl jakos tak
magowie*
będzie*
jakaś*
będą*
siedzieć*
niech*
lutym*
jakoś*
@topic
Altaron to server RPG , więc jestem za :D
gex1995 jest nieaktywny  
Stare 19-05-11, 00:03   #58
Sinic
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

A moze zastosowac rozwiazanie podobne do tego, ktore bylo w RF online ^^?

A mianowicie, po wbiciu danego poziomu (dajmy na to 100) trzeba by było wykonać odpowiednie zadanie (trudne, wymagajace myslenia oraz, co najwazniejsze, pracy zespolowej) po wykonaniu którego dalej mozna by bylo zdobywac doswiadczenie. Ale na tym nie koniec, bo np. na 150 poziomie znowu jakieś zadanie stanęło by na przeszkodzie w spokojnym zdobywaniu doswiadczenia. No i tak jakos by to się działo... oczywiscie nie w nieskonczonosc ^^

Co do tematu w ogolnym spojrzeniu, bede za wprowadzeniem limitu poziomowego dopiero wtedy, kiedy beda zagwarantowane odpowiednie zajecia po osiagnieciu maskimum. Grałem i w L2 i w WoWa, wiec wiem jak to wyglada ^^
Sinic jest nieaktywny  
Stare 19-05-11, 00:23   #59
Klawizna
 
Avatar Klawizna
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 26
Domyślnie

to idźcie na fo na pewno nie bedzie ograniczenia lvla lol oskara powinni dac tej osobi kto wymysliłto i założył temat hahahahaha pozdro !!
Klawizna jest nieaktywny  
Stare 19-05-11, 03:00   #60
Zembolx
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 29
Domyślnie

Jestem na NIE.
Zembolx jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin