Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-09-17, 16:00   #1
356278
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 126
Domyślnie

Wreszcie ��
356278 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-09-17, 11:18   #2
soben
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Skąd: Gdańsk
Postów: 1
Domyślnie

Witam, a jak będzie wyglądał system run? Będzie dalej możliwość wytwarzania ich samemu, czy będą te "kamienie/runy" z potworów słabe, średnie oraz mocne?
soben jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-09-17, 16:38   #3
Shrime
Doradca
 
Avatar Shrime
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Skąd: J-Bie Zdr.
Postów: 230
Domyślnie

Zostaje stary system run, tworzonych z ładunkami :)
__________________
"Memories, they seem to show up so quick but they leave you far too soon "
Shrime jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-09-17, 16:46   #4
sokoskiii
 
Zarejestrowany: Lip 2017
Postów: 155
Domyślnie

Teraz przynajmniej robienie run bedzie wygodniejsze bo nie trzeba przekladac kamieni runicznych do ręki.
sokoskiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-09-17, 07:18   #5
Happyde
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 99
Domyślnie

Wszystko fajnie, a z dualem coś będziecie robili? Jak mam grać to tylko nim, a wiemy przecież, że ten tryb walki jest lekko niedopracowany. Nie mówie tutaj o tym, żeby poświęcać dużo czasu nad myśleniem jak zrobić dobrze, ale nie za dobrze, bo nie o to mi chodzi. Jednakże skoro rozgrywka oferuje taką możliwość grania, to wypadało by, żeby nie dostawała najbardziej po tyłku. Np zrobić więcej broni dla duala, zmniejszyć kare. W propozycjach jest mój temat z bardzo dawno temu, gdzie już proponowałem podobne zmiany, lecz odpowiedź była "nie mamy dostępu do tego typu spraw". Jak to się ma teraz? Macie pełen dostęp? Jeśli tak, to naprawdę prosiłbym o wprowadzenie zmian na tyle korzystnych dla duala, by nie było zgrzytów od ludzi którzy chcą grać najlepszymi połączeniami i boją się konkurencji.
Happyde jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-09-17, 12:05   #6
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Cytat:
Napisał Happyde Zobacz post
Wszystko fajnie, a z dualem coś będziecie robili? Jak mam grać to tylko nim, a wiemy przecież, że ten tryb walki jest lekko niedopracowany. Nie mówie tutaj o tym, żeby poświęcać dużo czasu nad myśleniem jak zrobić dobrze, ale nie za dobrze, bo nie o to mi chodzi. Jednakże skoro rozgrywka oferuje taką mtożliwość grania, to wypadało by, żeby nie dostawała najbardziej po tyłku. Np zrobić więcej broni dla duala, zmniejszyć kare. W propozycjach jest mój temat z bardzo dawno temu, gdzie już proponowałem podobne zmiany, lecz odpowiedź była "nie mamy dostępu do tego typu spraw". Jak to się ma teraz? Macie pełen dostęp? Jeśli tak, to naprawdę prosiłbym o wprowadzenie zmian na tyle korzystnych dla duala, by nie było zgrzytów od ludzi którzy chcą grać najlepszymi połączeniami i boją się konkurencji.
Utwórz temat odnośnie dual wielda w dziale sugestie i propozycję, zamieszczając w nim proponowana przez Ciebie listę zmian. Na pewno rozpatrzymy twoja propozycje gdy tylko znajdziemy chwilę.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-09-17, 09:13   #7
jacobs93
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Sandomierz
Postów: 46
Domyślnie

Są gdzieś jakieś reklamy? :> Jeżeli mnie wzrok nie myli to Kasti jakiś tam filmik udostępnił? Chciałbym żeby było tyle graczy co w 2011 :[ nie było żal wydać trochę kasy na SS wtedy, fajnie się grało mimo, że ja z tych raczej wolno expiących ^^
jacobs93 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-09-17, 10:07   #8
Budrik
 
Zarejestrowany: Lut 2017
Postów: 16
Domyślnie

Jedyna reklama to fb i yt z tego co widać, a podobno miała być reklama na szeroka skale
Budrik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-09-17, 10:48   #9
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Reklamy na stronach tematycznych, pozycje na listach ots i promocje na nich (w momencie startu), tematy na forach, filmy promocyjne na yt (niedługo kolejna niespodzianka!) streamerzy oraz reklama sponsorowana na fb (niebawem). Mało?
Pamiętajcie, że największą reklamą jest polecenie Altaronu swoim znajomym, udostępnianie naszych materiałów promocyjnych, komentowanie oraz pozytywne ocenianie gdzie się tylko da.

@dół:
Nie jest tak źle, otrzymuje dużą pomoc od wielu graczy, zaangażowanie jest na prawdę spore - po prostu ludzie pracują po cichu, na uboczu, nie afiszują się z tym. Ci którzy robią najmniej zazwyczaj mają najwięcej do powiedzenia a o roszczeniowym stosunku do projektu już Wam kiedyś napisałem parę słów.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 11-09-17 o 11:11
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-09-17, 21:25   #10
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Reklamy na stronach tematycznych, pozycje na listach ots i promocje na nich (w momencie startu), tematy na forach, filmy promocyjne na yt (niedługo kolejna niespodzianka!) streamerzy oraz reklama sponsorowana na fb (niebawem). Mało?
Pamiętajcie, że największą reklamą jest polecenie Altaronu swoim znajomym, udostępnianie naszych materiałów promocyjnych, komentowanie oraz pozytywne ocenianie gdzie się tylko da.

@dół:
Nie jest tak źle, otrzymuje dużą pomoc od wielu graczy, zaangażowanie jest na prawdę spore - po prostu ludzie pracują po cichu, na uboczu, nie afiszują się z tym. Ci którzy robią najmniej zazwyczaj mają najwięcej do powiedzenia a o roszczeniowym stosunku do projektu już Wam kiedyś napisałem parę słów.
Dodam 3 grosze. Zacząłem grać w altaron i inni moi znajomi tylko i wyłącznie dla świata NON-PVP. Oraz inni ludzie których tu przyprowadziłem jak wyżej piszesz zareklamowałem tą gre. Ale zrobiłem to TYLKO I WYŁĄCZNIE bo było CO ZAREKLAMOWAĆ a teraz ? mam reklamować grę pvp stworzoną po to by gildie trzepały nowych ludzi którzy chcą poznać altaron ?
JAK NAIWNYM TRZEBA BYĆ oraz NIEOBIEKTYWNYM żeby wprowadzać nową grę dla swiata PVP ktróry upadł właśnie z powodu jadu, morgianów itp ciągłego zabijania dominanda i tego wszystkiego
Przypomnę że ZOSTAŁ swiat non-pvp na którym LUDZIE GRAJA DO DZIS. Widać że grupa trzymająca władze to ludzie którzy tworzą serwer by zabijać innych. Niestety ale Wiecej zyskacie z swiata NON PVP niż z głupiego zabijania ludzi. Jak płytkie jest myślenie że to jest fajne ?
Macie bardzo dobrych doradców, bo bardzo przemyślane są wasze działania.
I JA MAM REKLAMOWAC TAKI serwer gdzie nowych graczy jak pająki kapciem będziecie zabijac ??
Droga administracjo sam nie wiem po co pisac administracjo mozna by napisac z 5 nicków z gry i było by konkretniej...
A wiec Wysoka izbo Gratuluję JUŻ wam zabijania NOWO PRZYSZŁYCH GRACZY
Gratuluję Jak będą próbowali znaleźć drogę na krasnale a tam będą lurować na nich abitańców albo na krasnalach ich zabiją jak będą próbować odkrywać tą zajebiście klimatyczną super zrobioną grę w którą grałem.
Jak będą próbować ale krótko do pierwszych dedów lurów i innych wspaniałych...
Do walki powinny być miejsca wyznaczone a nie expowiska qesty i caly swiat który chce człowiek poznać.
GRATULUJE jeszcze wprowadzenia startu bez nowych terenów nie lepiej poczekać 2 miesiące ? i zrobić to jak należy ? reset światów obydwu podaniu ludziom % zmian wartości tego co wprowadziliście ? i odpalenia z tymi wszystkimi informacjami świata pvp i non-pvp ?
Ps. czekałem na nowe tereny latami walic to poskiluje miesiące znowu ale na pvp niema opcji. Bawcie się bez ludzi z non pvp a niestety ich tam więcej jest niż na pvp.
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin