Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-03-12, 14:00   #71
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Cytat:
Napisał mario Zobacz post
Ja nie uważam ze jesteście jakas akademia wojenną. Zachowanie exorit jest głupie i niepotrzebne. W taki sposób będą miec tylko wrogów a nie przyjaciół.
O matko jakie te Sunblade i Collegium szlachetne...
Widzę 2 rozwiązania tej wojny.
a) Collegium aka reszta serwera wygrywa--> Po 2 tygodniach wojny Trianos jak zwykle upije się wyzwie kogoś i zacznie się kolejna wojna...
b) Exorit wygrywa---> Nie wiem co się będzie działo. Raczej nie będzie anarchii i nie będzie zabijania neutrali... Ale zapewne połowa graczy Collegium aka reszta serwa zrobiła by sobie nowe postacie, de facto wyjdzie na to, że bijemy neutrali, którzy są dawnymi graczmi.

A teraz skłonię was do refleksji: Czy gildia, która chroni w swoich szeregach uczestników wojny, może być gildią neutralną? Szkoda mi jedynie tych, którzy muszą płacić za błędy liderów, którzy z porządnych gildii typu Sleepwalkers, Exorit , Collegium, RR, zrobili masówki i pozwolili dopuścić do takiego stanu.

Dodam jeszcze, że 300 spartan pod Termopilami rozbiło liczniejszy oddział Persów, bo w wojnie nie tylko liczy się ilość ale także jakość (z altarońskiego. skill)
maja1414 jest nieaktywny  
Stare 09-03-12, 14:03   #72
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał pawello13 Zobacz post
Spartakus jak masz mieć problem z collegium jak w tygodniu tylko my expimy?

Attax był w porządku i jest. Po co ma mieć przegrane za jakiegoś idiote?

Keavira , ja padłem doszedłem, mój wybór, NKWD nie miało problemów . Horsu padł , wkurzył się i zaczął walczyć. Proste. Powinno być tak że jak jest gildia neutralna to nie odpowiada zbiorowo w pewnych sytuacjach, ale powinna taka osoba natychmiast wystąpić z gildii.
Jest w porzadku, i dlatego ma hunta i musi sie prosic o to zeby nie brac udzialu w wojnie. Czytaj co pisza Twoi koledzy ;o
@up
Dlatego przegrywacie ponad 100 fragami, i na kazdym ob uciekacie w poplochu? Niezla sparta! Trianos sie upije? Nie zapominaj, ze 70% Collegium walczy dlatego ze Eastside z Sebkiem to beszczelne gowniarze.
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny  
Stare 09-03-12, 14:06   #73
sadysta
 
Avatar sadysta
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 185
Domyślnie

Cytat:
Napisał voagar Zobacz post
Nigdy, ani ja ani nikt z Collegium nie powiedzial, ze nie moze byc klanow neutralnych. Mnie tylko dziwi, ze w takiej sytuacji na sile probujecie takowym zostac.
jedyne co tu robisz w tym temacie, to nakręcasz ludzi do walki,niepotrzebnie. Jak będą chcieli walczyć to się włączą sami :)


@Attax , Chojnas
Jeżeli nie będziecie działali w jakikolwiek sposób który mógłby zagrozić dwóm stronom konfliktu, to myślę, że będziecie mogli spokojnie kontynuować swoją przygodę w tej grze.
To samo tyczy się pozostałych ludzi, którzy są w Sleepwalkersach a nie chcą walczyć.
Najlepszą opcją byłoby stworzenie porządnejneutralnej gildii z ogarniętym leaderem, bo od kiedy tu gram(a gram od początku) to takiej nie spotkałem.

@Samna
Nie potrafiłaś ogarnąć ani klanu, ani akademii.
I nie potrafisz zrozumieć, że gildia która jest w konflikcie po prostu odgórnie ma pierwszeństwo w expieniu przed neutralami, neutral może sobie expić całymi dniami, uczestnik wojny ma dużo mniej czasu. Niektórzy to rozumieją inni nie. Collegium tak nie robi, bo jest masówką i nie takiej ma potrzeby.
__________________
Sucess is my only motherfucking option, failure's not.
sadysta jest nieaktywny  
Stare 09-03-12, 14:16   #74
Woniu1995
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Racibórz (woj. śląskie)
Postów: 38
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Woniu1995
Domyślnie

Cytat:
Napisał Uwolniona Mysl Zobacz post
Jeśli chodzi o Ciebie,byłbym za tym,żebyś mógł dalej sobie być neutralem i robić to co lubisz,questy itp zawszę się z Tobą dobrze dogadywałem.
Ale jak widziałem jak wojtson liże dupsko collegium aż rodzynki wypadają,to ta zniewaga krwi wymaga :D
Hehe liże dupę collegium :D ciekawe...
To że powiedziałem tekst: "do kosza z nim" (powiedziałem to w stronę jakiegoś deada nie pamiętam już kogo) to nie oznacza że liże dupę collegium.
Znałem ludzi z collegium/ exorit zanim ta wojna powstała, jak rozmawiam z collegium/ exorit tzn. że liże im dupę? Widać gołym okiem, że szukasz byle jakiego powodu, żeby mnie zabić. Chcecie to się bijcie... mnie ta wojna jeszcze nie dotknęła i dopóki nie dotknie pozostanę neutralem. Lecz jeśli zabije mnie np. taki Obronca Tytulu za to ,że rozmawiam z collegium no to przepraszam bardzo, ale do wojny dojdę bo mam dość kozactwa z waszej strony... Jeśli taka sytuacja zaistnieje (padne od ręki exorit) to chciałbym już teraz przeprosić wszystkich, których zapewniałem że pozostanę neutralnym graczem. Ale sprawy zachodzą za daleko...
__________________
Ziomów nigdy nie opuszczam w potrzebie...
Woniu1995 jest nieaktywny  
Stare 09-03-12, 14:18   #75
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Ciężko by było zrobić taką porządną gildię 100% neutrali.
Najśmieszniejsze jest to neutrale mają robić sobie gildie bo jest tylko takich 90% na serwerze :D
Gdzieś widziałem pytanie dlaczego Collegium nie biło Sleepwalkers za to że przeszedł do Exorit. Odpowiedź brzmi: To było tak oczywiste, że Ogryz dojdzie do dawnego Securum (tak jak Blood), jak to, że Tisaya jest siostrą Orma.
maja1414 jest nieaktywny  
Stare 09-03-12, 14:20   #76
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Cytat:
Napisał sadysta Zobacz post
(...)


@Attax , Chojnas
Jeżeli nie będziecie działali w jakikolwiek sposób który mógłby zagrozić dwóm stronom konfliktu, to myślę, że będziecie mogli spokojnie kontynuować swoją przygodę w tej grze.
To samo tyczy się pozostałych ludzi, którzy są w Sleepwalkersach a nie chcą walczyć.
Najlepszą opcją byłoby stworzenie porządnejneutralnej gildii z ogarniętym leaderem, bo od kiedy tu gram(a gram od początku) to takiej nie spotkałem.
(...)
Sadysta mądrze prawi, niestety, zdania w tej kwestii są podzielone w samym Exorit. M. in. Wawro i Eldo zapowiedzieli, że padamy bez żadnych dyskusji, negocjacji, etc. Ktoś z Was wypowiada się w imieniu kladu przedyskutowawszy wcześniej temat z pozostałymi, czy mamy wierzyć na chybił/trafił, a potem dać się zaskoczyć?
cinkiwonsz jest nieaktywny  
Stare 09-03-12, 14:30   #77
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

Cytat:
Napisał sadysta Zobacz post

@Samna
Nie potrafiłaś ogarnąć ani klanu, ani akademii.
I nie potrafisz zrozumieć, że gildia która jest w konflikcie po prostu odgórnie ma pierwszeństwo w expieniu przed neutralami, neutral może sobie expić całymi dniami, uczestnik wojny ma dużo mniej czasu. Niektórzy to rozumieją inni nie. Collegium tak nie robi, bo jest masówką i nie takiej ma potrzeby.
Ohh no pewnie. Ale to nie ja pchałam się z dupskiem do was tylko Wy do nas swoimi noobami. Jesteś jedną z ostatnich osób, które mogą mi wypominać to, że źle rządziłam klanem. Na jakiej podstawie wysuwasz te wnioski? ARR zostało zamknięte bo za dużo noobcharów z Exorit głównie się tam plątało, nie przeczę, że Collegium też, ale byli na tyle uczciwi, że na dzień dobry się przedstawiali albo po paru dniach.
Co do klanu - działał bez zarzutu z paroma wyskokami - wiadomo, jak w każdym klanie, ale zawsze wszystko od razu załatwiałam.
Zostań liderem, a potem możesz mi wypominać, że źle rządziłam klanem RR.

Co do tego co napisałeś poniżej - już się na ten temat wypowiedziałam, a nie lubię się powtarzać.
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny  
Stare 09-03-12, 14:34   #78
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał xyro Zobacz post
Moje zdanie jest takie, że wielu osobom z neutralnych klanów się w dupie poprzewracało. Chciałbym, żeby przeszedł na altaron jakiś team który by pokazał wam wszystkim co to znaczy PA.(Pewnie merv by wszystkich po banował.) Jak nie podoba wam się wojna - nikt was nie trzyma tu na siłę, nie rozumiem po co robić z siebie pizdy i zakładać na forum bezsensowne tematy.
Dobrze gada ! Polać mu!

Ps Keavira Anal - a jeśli my chcemy mieć jak najwięcej wrogów,i nie potrzebujemy przyjaciół?

Na pedałów nie ma rady,wczoraj kosy,dziś układy :D
Uwolniona Mysl jest nieaktywny  
Stare 09-03-12, 15:13   #79
sadysta
 
Avatar sadysta
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 185
Domyślnie

Cytat:
Napisał negrula Zobacz post
Ohh no pewnie. Ale to nie ja pchałam się z dupskiem do was tylko Wy do nas swoimi noobami. Jesteś jedną z ostatnich osób, które mogą mi wypominać to, że źle rządziłam klanem. Na jakiej podstawie wysuwasz te wnioski? ARR zostało zamknięte bo za dużo noobcharów z Exorit głównie się tam plątało, nie przeczę, że Collegium też, ale byli na tyle uczciwi, że na dzień dobry się przedstawiali albo po paru dniach.
Co do klanu - działał bez zarzutu z paroma wyskokami - wiadomo, jak w każdym klanie, ale zawsze wszystko od razu załatwiałam.
Zostań liderem, a potem możesz mi wypominać, że źle rządziłam klanem RR.

Co do tego co napisałeś poniżej - już się na ten temat wypowiedziałam, a nie lubię się powtarzać.
Zarządzanie neutralnym klanem jak i bycie samym neutralem polega na czymś więcej niż na zalogowaniu,zabicie paru potworów i wylogowaniu.
Tak się składa, że byłem już liderem :rolleyes:
"Rządziłaś"? Nie wiem, czy to słowo tak bardzo podnosi twoje "ego"

@Kemoc
Myślę, że to kwestia dogadania się z ludźmi. Komunikacja między graczami to podstawa.Słowa Wawra i Eldoki były głównie skierowane do ludzi którzy mają jakiś problem i czymś podpadli. Także jeżeli nie chcecie walczyć i nikt Wam nie ma niczego do zarzucenia, to myślę,że możecie być spokojni ;)


@down
wołaj tate żeby pushował
__________________
Sucess is my only motherfucking option, failure's not.

Ostatnio edytowane przez sadysta ; 09-03-12 o 15:42
sadysta jest nieaktywny  
Stare 09-03-12, 15:22   #80
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Bicie WSZYSTKICH i 'wyje(...)' to słowa skierowane do kilku osób? :D hahahaha
Jesteś najlepszy!! :D Sami nie wiecie co mówicie...
Uiop jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin