Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-08-11, 20:24   #1
vendi94
 
Avatar vendi94
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Białystok
Postów: 20
Domyślnie Paraliż

Witam, od razu do rzeczy.

Proponuję, aby dla maga usunąć ten paraliż, bądź zamiast tego obszarowego paraliżu dać runki. Bo co to za pvp gdzie 1 mag może wbiec sobie w 10 ludzi, rzucić paraliż, walnąć 2x UE i wszyscy śpią.
Jeżeli nawet szanowna administracja tego nie usunie, bądź nie zamieni na runki to niech chociaż naprawi "anty-paraliż". Chodzi o to, żeby po użyciu tawisa paraliż schodził nawet w biegu, bo teraz to trzeba stanąć najpierw w miejscu, a dopiero wtedy użyć tawis, a zanim to sie zrobi to ded.

Bez sensu...

Ostatnio edytowane przez Tron ; 24-11-11 o 17:54
vendi94 jest nieaktywny  
Stare 19-08-11, 20:26   #2
Vetius
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 16
Domyślnie

w 100% sie zgadzam, aby były runki na paraliż a nie jakies obszarowe ue paraliżujące. to jest żałosne
Vetius jest nieaktywny  
Stare 19-08-11, 20:29   #3
Wenrzu
 
Avatar Wenrzu
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 6
Domyślnie

Ja myśle żeby nie usuwali tego obszarowego praliżu. tyle żeby w biegu się dało tawisa używać i git. Taki moje zdanie
Wenrzu jest nieaktywny  
Stare 19-08-11, 21:02   #4
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Drogi vendi94, czar "Zaklinacz Czasu" nie dość, że jest on dostępny tylko dla magów nekromantów od 100 poziomu (czyt. malutki procent magów na serwerze), to zabiera 2000 many, co razem z wysokim "cooldown" uniemożliwia jak sam to określiłeś:

Cytat:
1 mag może wbiec sobie w 10 ludzi, rzucić paraliż, walnąć 2x UE i wszyscy śpią
Poza tym, wystarczy zwykłe rzucenie czaru, żeby się od takowego paraliżu uwolnić. A wprowadzenie runek, spowoduje, że byle kto będzie mógł rzucać taki paraliż, nie tracąc przy tym many, a mając możliwość "walnięcia UE i wszyscy śpią".
Tron jest nieaktywny  
Stare 19-08-11, 21:09   #5
vendi94
 
Avatar vendi94
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Białystok
Postów: 20
Domyślnie

Mówiąc o runkach miałem na myśli to, że byłyby tylko dla magów ;)
Po za tym to, że mag nekromanta i 100lvl i 2000 many itd. itp. to wcale nie jest powód, aby mieli taki paraliż.
Co to za pvp, że mag rzuci sobie obszarowy paraliż i pozabija wszystkich. Ktoś już kiedyś wypowiadał się na forum, że tutaj pvp jest takie, że kto pierwszy uderzy ten wygrywa. No i racja. Bo taki 60 knight ściągnie z bomby 60 maga i na odwrót: mag ściągnie woja z ue ;o
Żeby kogoś zabić powinno się trochę namęczyć, a nie załatwić wszystko 1 hitem.

Ja uważam, że paraliż powinien być dostępny TYLKO dla magów, ale w runce.
vendi94 jest nieaktywny  
Stare 19-08-11, 21:16   #6
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Czyli weźmiesz na siebie, tysiące tematów "płaczy" i żali, o tym jakie to te runki są złe i każdy mag je może rzucać, a potem falę tematów na temat nie zbalansowanych profesji, bo jaki ten mag jest potężny, bo może rzucić paraliż na kogoś, a następnie od razu dobić za pomocą UE (przy Zaklinaczu Czasu, nie ma takiej możliwości)? Przypominam ci, że czas potrzebny do rzucenia następnego czaru, po użyciu czaru paraliżującego, jest na tyle duży, że ktoś spokojnie jest w stanie uciec. Oczywiście, mówiąc "ktoś" nie mam na myśli 50 łucznika, tylko ktoś kto jest w stanie przetrwać starcie z 100 poziomowym magiem, których jest może trzech?

@Siwyus: Pan "ZA"? :D
@vendi94: Nie zrozumiałeś mnie, nie chodziło mi o to, że ty będziesz takie tematy zakładał.

Ostatnio edytowane przez Tron ; 19-08-11 o 21:30
Tron jest nieaktywny  
Stare 19-08-11, 21:18   #7
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Paraliż w runce? Jeszcze lepiej. Nie zabierze many podczas walki + mag duchowny również moglby używać. I tak jak to napisał "Pan ZA"(taki skrót :p), wyeliminuje to owy "cooldown", który uniemożliwia właśnie "walnięcia UE i wszyscy śpią".

@up
Tak to Ty, z lenistwa mi się nicku nie chciało przepisywać ;]

Ostatnio edytowane przez siwyus ; 19-08-11 o 21:30
siwyus jest nieaktywny  
Stare 19-08-11, 21:28   #8
vendi94
 
Avatar vendi94
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Białystok
Postów: 20
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zwariowany Alkoholik Zobacz post
Czyli weźmiesz na siebie, tysiące tematów "płaczy" i żali, o tym jakie to te runki są złe i każdy mag je może rzucać, a potem falę tematów na temat nie zbalansowanych profesji, bo jaki ten mag jest potężny, bo może rzucić paraliż na kogoś, a następnie od razu dobić za pomocą UE (przy Zaklinaczu Czasu, nie ma takiej możliwości)?
O czym ty mówisz? Nic człowieku nie będę zakładać :p
Ten temat założyłem, aby przedysktuować plusy i minusy tego praliżu. Zakładając ten temat miałem na myśli przede wszystkim war'y gdzie walczy kilkanaście osób, gdzie może wbiec sobie mag rzucić paraliż a reszta dobije i po wojnie.
vendi94 jest nieaktywny  
Stare 19-08-11, 21:31   #9
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

@up.

Wtedy mag paraliżuje all, również swoich, więc i Wasza reszta może dobić pozostałych.

@edit

Co do części z naprawieniem paraliżu, którego nie da się zdjąć w biegu, ba ! a nawet czasem stojąc w miejscu. (działa to inaczej ale tłumaczyć nie będę)
siwyus jest nieaktywny  
Stare 19-08-11, 21:33   #10
vendi94
 
Avatar vendi94
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Białystok
Postów: 20
Domyślnie

No to musi być jakiś nieogarnięty mag, żeby paraliżować swoich :D
vendi94 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin