Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-06-11, 23:39   #91
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

Strasznie ten Ormo to PA. A tak ludzie serio, wypowiem sie raz tylko na dyskusji jakiejs, to popatrzcie na siebie jak wbijacie na resp "ja tylko po loot" a bloczycie resp, bijecie potwory i nawet nieraczycie zapytac. Sam wiem jak to jest bo ilekroc biegne sobie na respie a tu kolega zbiera łuki i ani be ani kukuryku zbiega na nizsze poziomy. A gdzie pytanie czy wolno? Brak kulturki, a to czy tam kogos ubijemy czy nie wierzcie ze zawsze powod mamy. BTW czekam na jakies rozrywki bo nuda tak caly czas lvl bic :(
Luop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-06-11, 23:43   #92
tomekex
 
Avatar tomekex
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Rybnik
Postów: 4
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do tomekex
Domyślnie

Cytat:
Napisał Luop Zobacz post
Strasznie ten Ormo to PA. A tak ludzie serio, wypowiem sie raz tylko na dyskusji jakiejs, to popatrzcie na siebie jak wbijacie na resp "ja tylko po loot" a bloczycie resp, bijecie potwory i nawet nieraczycie zapytac. Sam wiem jak to jest bo ilekroc biegne sobie na respie a tu kolega zbiera łuki i ani be ani kukuryku zbiega na nizsze poziomy. A gdzie pytanie czy wolno? Brak kulturki, a to czy tam kogos ubijemy czy nie wieszcie ze zawsze powod mamy. BTW czekam na jakies rozrywki bo nuda tak caly czas lvl bic :(
"wieszcie" ?

kto Ci kaze expic? jest tyle zadan do wykonania... ja jeszce nie expilem a Wy tylko przeszkadzacie banda lobuzow
tomekex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-06-11, 23:46   #93
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

So bad ormo :<
leavemealone! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 00:23   #94
fifli
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 3
Domyślnie

Takie zycie, kto ma siłe ten rządzi i robi co chce;) go system 2 unjustów i może ktos inny wygra nastepna wojne
fifli jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 01:31   #95
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Cool

Śmieszy mnie takie podejście panie Davis.
Swoją postawą zasłużyłeś sobie na to żebym cię nie lubił.
Mam do tego pełne prawo i nie traktuj tego jako afront ze strony Planu B, a raczej jako mój prywatny kaprys.
Mam prawo zabić, nie jako członek Planu B, ale jako gracz Ormo.
Co do sytuacji, która miała miejsce...
Nie interesuje mnie, to co masz do powiedzenia.
Nie interesuje mnie to, że ktoś w danym momencie sobie zwiedza, zbiera dusze, czy bezczelnie wybija mi resp. Jeżeli widzę kogoś na respie, który sobie zająłem i ta osoba nie chce niezwłocznie go opuścić, to musi liczyć się z konsekwencjami.
W twoim przypadku, błędem był zwrot "moż egrzeczniej".
Nie interesuje mnie czy widziałeś label, który zostawiłem.
Mam gdzieś to czy zabrałeś go ty, czy może zrobił to kto inny. Faktem jest to, że po tym jak powiedziałem Ci żebyś spływał z respa, powinieneś to uszanować i bez podejmowania, żadnej dyskusji zastosować się do tego.
Ci którzy zdążyli mnie trochę poznać, wiedzą że jestem osobą raczej bezkonfliktową i opanowaną. I trzeba sobie zasłużyć na agresję z mojej strony.

Pozdrawiam i nie czekam na(konstruktywną bądź nie) odpowiedź.
leavemealone! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 07:56   #96
Nathaniel1991
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Ostrów
Postów: 15
Domyślnie

Nie spotkałem się jeszcze z PA ze strony planu B, wiec wierze ze ludzie którzy się tu skarżą robią to z czystej zawiści (nie wiem tylko z zawiści do czego? lvl? fajny outfit? na prawdę nie mam pojęcia) lub by siać propagande przeciw tym ludziom, a są oni naprawde bez konfliktowi jeśli tylko umie sie rozmawiać z nimi a nie odrazu z mordą i na forum.

Pozdrawiam Nataniello.
Nathaniel1991 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 10:17   #97
Rysiek2727
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 4
Domyślnie

Brawo plan B jestescie tacy sami jak nie gorsi od Securum
Zajołem sobie respa na necro na raindarze a jako ze byłem po tehacenie miałem pełne prawo sobie siedziec i je bić aż tu nagle wpada wasz typek Zipek i sie sapie ze to on tu jest Chociarz mialem dowod rzeczowy z rozmowy z tehacenem ze ja jestem nastepny /można do niego napisać/ale to jest cały plan B czyli PA gdzie sie tylko da
2011-06-05 10:58:46 Gracz zginął na poziomie 24 , zabity przez Szumbur, Zipek, , zabity przez truposza.
Gdzies na Forum wyczytalem ze niby Wasi "SZEFOWIE" potrafia pogadac z kazdym i wgl sa obiektywni i prosze oto ich obiektywnosc


Securum=Plan B było jedno gówno przyszlo gorsze.
Rysiek2727 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 10:27   #98
Mationus
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 10
Domyślnie

OMG ale zescie sie wkrecili uhahahaha o maj gat.

Jak czytam to forum to zalewam smiechem wchuj :D:D traccie wiecej czasu na otsa ktory i tak padnie :D:D

Wbijcie 150lvle przy carshu bedzie wiekrzy placz o stracony lv, czas, skile etc.

A crashe i tak beda w przyszlosci:D:D
Mationus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 10:28   #99
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

tak tak płacz będzie "wiekrzy" idź trollować do podstawówki.
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 10:34   #100
Rysiek2727
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał Waski1905 Zobacz post
http://www.youtube.com/watch?v=64QkD5pBWWE :))

Płakusiu powiedziałem Ci że bez ss nie mogę nic poradzić. A z tego co wiem to przez Moja gildie od rana raindar był oblegany kopiowanie jakis msg priv nic mi nie daje.

Ps... nazwa zdjecia "cwele" w ogole wiesz co to slowa oznacza... bo wydaje mi się że nie masz bladego pojęcia

No Woman No Cry;);););)
Płakać to możesz ty i ta twoja gildia placzusiów co za czasów securum chowała sie po kątach i płakała na forum jak to jest źle a robicie dokładnie to samo kropka w kropke.ZAPOMNIAŁ WÓŁ JAK CIELĘCIE BYŁ

A propo tej sytuacji ile razy mozna napisac ze TEHACEN był świadkiem ze ja jestem nastepny? przecierz sie mijalismy z twoi ziomem jak TEHACEN schodzil zreszta co za problem sie go spytac czy bylem wczesniej sie zapytac o respa?

Pozdro i bez Odbioru.
Rysiek2727 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin