Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-06-13, 19:30   #21
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Czemu nikt więcej ma się nie udzielać? Bo Ci rycerze elementaliści mówią, że to było za mocne? Odes rago będzie słabsze od tych Twoich żywiołowych, bo... no. Mimo wszystko są tam fizyczne obrażenia i inne. Pomyśl, że te 200~ many płacisz za całość żywiołu. Czyli siłą rzeczy na podatne stwory będzie to korzystniejsze niż rago. ;)
Wicked jest nieaktywny  
Stare 08-06-13, 19:53   #22
Demon Hunter
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 25
Domyślnie

Widzę, że w temacie udzielają się tylko knajty duch/alchem i hejtują ele, bo nimi nie są.
Demon Hunter jest nieaktywny  
Stare 08-06-13, 20:44   #23
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

A ja pozwolę sobie na mały hejcik. ILE TY MASZ HP, ŻE CHCESZ JESZCZE LAĆ TYLE CO ZWIAD Z KPIRO ? !! ??
Veliothe jest nieaktywny  
Stare 09-06-13, 07:29   #24
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Teraz pisałem tylko o tym, że koszt many jednego czaru nie jest proporcjonalny do siły uderzenia i nie mówię tutaj o 2x większych obrażeniach. Ale niech to będzie przy uderzeniu z "odes rago" 600, to z "eamo rago" 900.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 09-06-13, 11:52   #25
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Widzisz co piszesz? eamo rago 900 na takim wielkim obszarze? Skoro mój 'mega pro OP' puginał walący po 900 kosztował mnie tyle ile kosztował, że nawet nie skomentuje :/ I BYŁ W 1 CEL

Już to gdzieś pisałem, ale ilość k'h powinna być bardzo porównywalna. Nie mam nic przeciwko wojownikowi robiącemu 600k'h ale niech ma mega waste. Kiedyś zwiad po samym upie mógł za małą cene robić mega rzeczy ale zostało to szybko zmienione suma sumarum jak chciał zrobić 600k'h+ miał mega waste dochodzące do 10-13 talarów expiąc na godzinę! Jak chciał zrobic mniej to robił 400k i miał 0 lekkie waste. Teraz po upie wyciągam 350k'k z profitem czyli myślę że znalazłbym jakąś miejscówkę na 450k' z waste ale nie zrobie więcej przez znerfienie puginałów i kpiro i czuje sie z tym dobrze bo nie wbijam 5lvli dziennie. Mowa o 125 zwiadzie.

Mag zaś to solo zrobi 400k'h na tym 100lvlu. Jak ma blokera to już od dwudziestego lvla idzie zrobić 300k'h a od 55-60(rozdanie pnów) Idzie zrobić 550k'h z malutkim waste. No tylko minus blokera ale na npvp zawsze sie ktoś znajdzie.

Teraz wojek. Mam autentyczne screeny kumpli którzy na 140-150lvlah robią 1kk'h i mają jeszcze profit. Lub 600k'h i mega profit. Dobrze ze powoli zostało tu już znerfione. Nie mam nic przeciwko żeby wojek robił sobie 600k'h ale niech przy tym straci 10-12 talarów na godzine jak było to w przypadku zwiada z puginałami bo tak na nie narzekaliście a nie wiedzieliście jakie to było kosztowne ;/
Zenon von Wons jest nieaktywny  
Stare 09-06-13, 12:09   #26
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Wujek, ja mówiłem o tym, że "odes rago" w porównaniu do teraz "eamo rago" bije za dużo bo drugi czar bierze 2x więcej many, a bije o 1/3 więcej....
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 09-06-13, 12:21   #27
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Tak, zgodzę się z tym, że rago żywiołowe kosztuje za dużo i bije za mało w porównaniu do zwykłego, zwłaszcza biorąc pod uwagę koszty. Moim zdaniem można by obniżyć koszt żywiołowego rago do, powiedzmy, 160-170. Wtedy stałoby się to opłacalne i często używane przez elementalistów.

W ogóle przydałby się jakiś balans pomiędzy zaczarowanymi broniami a zwykłymi - póki co nie widać różnicy (biorąc pod uwagę np. obrażenia z hoxe alp - co prawda samo melee z zaczarowanej broni jest większe, ale jeśli doliczyć do tego osłabione hoxe alp - wychodzi nawet na minus).
Catthon jest nieaktywny  
Stare 09-06-13, 12:27   #28
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Catthon, dobrze mówi o zmniejszeniu many, choć wcześniej już to sugerowałem 180 many powinno być dobre.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 09-06-13, 12:30   #29
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Catt ale żywiołowego ragu używają wszyscy moi znajomi woje elementy
Zenon von Wons jest nieaktywny  
Stare 09-06-13, 12:44   #30
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Skoro tak mówisz, to pewnie masz rację. W sumie nie mam doświadczenia z wysokopoziomowymi rycerzami.
Catthon jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin