Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-06-15, 15:15   #1
Aragorn512
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 13
Domyślnie

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
Lol, bo najlepiej robić wszystko pod dyktando 'demokracji altarończyków', c'nie? Gdyby tak było, to altaron już dawno nie byłby trudny, stałby się typowym OTSem, 1000x, bo po co się męczyć, c'nie?
Nigdy nie zaglądałeś do propozycji, prawda? :D Ponad 80% pomysłów jest pro RPG i ma się nijak do innych OTS'ów. Poza tym co ma bycie trudnym do typowego OTS'a? Wiele tych kopiuj-wklej serwerów jest trudniejszych od Altaronu a jednak posiadają do 2000% online więcej (tak, nie pomyliły mi się zera). Jeżeli według Ciebie ta Twoja idealna gra ma iść jedynie w kierunku trudności to współczuję, bo w żadne RPG nigdy nie grałeś :) Hard Mode = RPG tak bardzo!

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
Bardzo mnie.. denerwuje taka roszczeniowość. Nie podoba sie, to nie graj.
Znacznie większym problemem jest to, że my - gracze, mało się staramy o tworzenie klimatu rpg.
Powtarzam - to też nie gram :) Jednak konstytucja zapewnia mi wolność wypowiedzi i wyrażania opinii. Może chcesz mi tego zabronić? :D
Wiesz co to znaczy RPG? W wolnym tłumaczeniu: "gra z odtwarzaniem roli" i to nie wina graczy, że w te role nie mogą wejść. Sama gra powinna to na nich wymusić i ich w to wciągać - na tym opiera się fenomen idealnego RPG. Jeżeli nie umiemy tego klimatu utrzymać to znak, że gra jest kiepska.

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
Zrób sam jakąś gierkę, zaczynając od własnego silnika graficznego i edytora map.
Dla mnie fakt, że praca nad tym projektem trwa długo, jest obiecujący. Nie zrobisz czegoś nowego i ciekawego, z klimatem, nie poświęcając na to długiego czasu.
A to że ciekawe pomysły, lądują do działu nowa gra, jest dobrą kalkulacją.
Oczywiście mogę zrobić, żaden problem - nie wiem jednak na czym opiera się ten Twój kontrargument. Że niby Altaron opiera się na stricte innym silniku graficznym i innym edytorze map niż sama Tibia? Nie wiem czy wiesz ale właśnie nieźle pojechałeś Administracji "gry", którą tak bronisz :D
A może miałeś na myśli tą "Nową Grę". Prace idą pełną parą, wszystkie dowody wskazują na to, że będzie to faktycznie nowa gra nie oparta na żadnej innej i przełomowa w sensie gier RPG. Jest w końcu tyle zdjęć, filmów i testów udowadniających tą tezę...
Idąc dalej. Jakoś na Altaron też poświęcono tyle czasu i co? Jest mnóstwo nowości nie związanych z Tibią i innymi OTS'ami, klimat... ups, wait a minute!
Co do ostatniej linijki - faktycznie dobra kalkulacja. Administracja umie przenosić tematy na forum.
Aragorn512 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin