Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-04-12, 16:52   #1
stri90
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 0
Domyślnie Reklama ! Reklama ! Reklama!

Gram od niedawna.
Ale nie mogę pojąc dlaczego tak dobry serwer nie jest nigdzie reklamowany ?
Dlaczego dopiero po takim czasie od powstania dowiaduje się o Tym serwerze?
Ilu nowych ludzi przyjdzie na serwer jesli zobaczą reklamę na otslist itp serwisach.
Jesli nie będzie nowych graczy serwer będzie stopniowo upadał .
Pytanie czemu nigdzie go nie reklamujecie ? Reklama nie jest droga.
A maly banerek na tibia.pl w ktory nikt nie klika reklama nazwać nie można.
Nawet nie wiadomo czy to jest reklama serwera czy sklepu z agd.
stri90 jest nieaktywny  
Stare 14-04-12, 18:09   #2
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Bo twórcy tego serwera założyli sobie, że nie jest to OTS, tylko zupełnie inna gra, co z biegiem czasu ma być coraz bardziej widoczne. Teraz jest to gra beta, czyli jesteśmy graczami testującymi Altaron. Gdyby co poniektórym chciało się zatrudnić choć jednego profesjonalnego programistę, to wszystko pewnie ruszyłoby z kopyta, a prace posuwałyby się dużo szybciej, tak że w parę miesięcy, zamiast kilku lat gra ta mogłaby wystartować jako osobna, już z dużą reklamą i profesjonalnym podejściem.
Pograsz dłużej zobaczysz jak niedopracowany jest ten serwer, mnóstwo bugów, lecz najbardziej denerwujące jest to że najważniejsze stanowiska zajmują BARDZO nieodpowiednie do tego osoby, co wszystko psuję, ponieważ mylą priorytety swojej pracy, często bawiących się swoimi prywatnymi postaciami, lub pomagający swoim kolegom w wojnie z wrogą gildią.

Edit. Oczywiście nie miałem na celu siać żadnej propagandy etc. Sam zgłaszam często błędy odpowiednim osobom i życzę temu serwerowi jak najlepiej :). Przykro mi jedynie, że właśnie takie, a nie inne osoby nad nim pracują.
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny  
Stare 14-04-12, 18:13   #3
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Agri Zobacz post
Gdyby co poniektórym chciało się zatrudnić choć jednego profesjonalnego programistę
Znajdź proszę programistę, zdolnego, który jest w stanie pracować w siedzibie Altaronu, która znajduje się we Wrocławiu, a zostanie zatrudniony. Tak samo graficy. Sprzątaczek już nam nie potrzeba. Myślisz, że programistów nie zatrudniamy bo mamy takie widzimisię? Tak, wiemy. Osoby najbardziej odpowiednie to ty z kolegami. Jakoś nie wniosłeś nic ciekawego do projektu, żeby oceniać pracę innych.

A co do reklamy, to czy naprawdę tak trudno jest domyślić się czemu Altaron nie jest reklamowany na większą skalę? Z tego samego powodu dlaczego inne serwery tibio-podobne nie są reklamowane. A nie mam na myśli banerka w sygnaturce na jakimś tam forum.
Tron jest nieaktywny  
Stare 14-04-12, 18:39   #4
emilex
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 6
Domyślnie

W rozwoju serva bardziej przeszkadza grupa pawianów latających na bocie. :p

Z pozdrowieniami dla pani administrator :D
emilex jest nieaktywny  
Stare 14-04-12, 21:10   #5
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Nie wiem dlaczego zawsze jak ktoś poruszy ten problem i wypowie się na jego temat, to jest ciągle ta sama śpiewka "bo Ty nie zrobiłbyś tego lepiej, bo administracja sama dobrze wie co ma robić, nie wtrącaj się itd..".
No tak, bo pewnie we Wrocławiu nie ma żadnego bezrobotnego programisty, przecież to takie malutkie miasteczko :D ;)
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny  
Stare 14-04-12, 21:37   #6
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Próbujesz prawić nam rady, nie mając o tym najmniejszego pojęcia. Sam nie wiem dlaczego jak ktoś zawsze poruszy temat, który dotyczy naszej pracy zawsze znajdują się jacyś eksperci w tej właśnie dziedzinie. Jesteś graczem, to sobie graj. W sprawy kadrowe się nie wpychaj bo nie masz o nich najmniejszego pojęcia.
Tron jest nieaktywny  
Stare 14-04-12, 21:55   #7
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

Altaron to zwykły OTS i na dzień dzisiejszy nic tego nie zmieni. Jak kadra będzie dalej uparta to w końcu żywe dusze znikną z tego świata ; p
Kuzyn jest nieaktywny  
Stare 14-04-12, 22:16   #8
miecznik
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 8
Domyślnie

[QUOTE=stri90;33028]Gram od niedawna.
Ale nie mogę pojąc dlaczego tak dobry serwer nie jest nigdzie reklamowany ?
Dlaczego dopiero po takim czasie od powstania dowiaduje się o Tym serwerze?
Ilu nowych ludzi przyjdzie na serwer jesli zobaczą reklamę na otslist itp serwisach.
Jesli nie będzie nowych graczy serwer będzie stopniowo upadał .
Pytanie czemu nigdzie go nie reklamujecie ? Reklama nie jest droga.
A maly banerek na tibia.pl w ktory nikt nie klika reklama nazwać nie można.
Nawet nie wiadomo
Ale po co reklama? Po co na serwerze ma grać 500 graczy jak może grać ledwo 100 przy dobrych wiatrach,
miecznik jest nieaktywny  
Stare 14-04-12, 23:01   #9
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

@up
True story...
Brak expów , brak zgody , duża nuda;<
Oczywiście dla dużych lvli:D Tak więc do 100 lvla to się nie ma o co bać z expem;P
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny  
Stare 26-04-12, 20:31   #10
speedfire1993
 
Avatar speedfire1993
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: kolo Warszawy
Postów: 88
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do speedfire1993 Wyślij wiadomość poprzez Skype? do speedfire1993
Domyślnie

Nie znacie pomyslow Altaronu, ja do pewnego czasu myslalem, ze Altaron nie ma hajsu, i padnie za rok. Jednak dowiedzialem sie, ze ten update, to male piwko w stosunku do innych updatow, przyjdzie czas, kiedy bedzie duuuzo wiecej graczy, ale to jest pomysl biznesowy, o ktorym nie kazdy ma pojecie. Nie przejmujcie sie, server nie padnie, nie przestana ludzie grac i inne "katastrofy" ktore, wedlug niektorych sa bardzo blisko.
__________________
Mówisz może? Jakie może, morze to rozstąpił Mojrzesz.
speedfire1993 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin