Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-05-11, 21:27   #11
Van Taron
 
Avatar Van Taron
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Skąd: Piekło
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Van Taron
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sosna Zobacz post
a co do sellania tych pierdułek XD ja np zbieram loota na np 2,5 tys capa wysyłam do neo sprzedaje i elo 15k profitu...
Można po Polsku?
Van Taron jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 22:10   #12
Sosna
 
Avatar Sosna
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Braniewo
Postów: 109
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sosna Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sosna
Domyślnie

@up myślałem że lubicie jak sie mówi tu językiem n00bsko-popularnym XD bo jak piszę zrozumiale o tym npvp to wyjeżdżacie z jakimiś bajkami XD chociaż to sie Ciebie van nie tyczy bo wykazujesz tu że masz ojej w głowie :)
Sosna jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 22:42   #13
Van Taron
 
Avatar Van Taron
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Skąd: Piekło
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Van Taron
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sosna Zobacz post
@up myślałem że lubicie jak sie mówi tu językiem n00bsko-popularnym XD bo jak piszę zrozumiale o tym npvp to wyjeżdżacie z jakimiś bajkami XD chociaż to sie Ciebie van nie tyczy bo wykazujesz tu że masz ojej w głowie :)
Dzięki za wyrozumiałość ;)

Po prostu nie rozumiem tych całych nazw angielsko-polsko-podobnych, ponieważ gra jest po polsku i nie chciał bym by to się zmieniło, tym bardziej na forum gdzie poruszamy jakieś dyskusje. Pozdrawiam ;)
Van Taron jest nieaktywny  
Stare 06-05-11, 13:40   #14
Flash
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Władza mogłaby się wypowiedzieć w tej sprawie.. bo bez przesady, że jak mam 1% do 20 mlvla i dam te PN to mi mlvl urośnie o 1%... Przez to skillowanie mlvlu nie ma sensu na 20+, bo jak magowie wiedzą trzeba by było afkować z 2 tygodnie chyba, a za każdy kupiony mlvl postępy się kasują co jest bardzo irytujące :confused:. Choć ogólnie za dużo skilli się traci po śmierci :(
Flash jest nieaktywny  
Stare 23-05-11, 22:24   #15
Torr
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

Mam propozycję na usprawnienie PN. Teraz, o ile się nie mylę, jeśli wykorzystamy PN na, dajmy na to, zwiększenie umiejętności we władaniu broni jednoręcznej, to zyskujemy np. skill z 60 na 61. Jak na razie wszystko ok. Ale (zawsze jakieś "ale" musi być ;D), gdy zginiemy, to tracimy doświadczenie ORAZ umiejętności. Czyli powracamy znowu z 61 na 60, a PN już bezpowrotnie straciliśmy. I tutaj zaczyna się moja propozycja.
Musimy oddzielić "normalny skill" od "skilla zwiększonego przez PN". Już tłumaczę, o co mi chodzi. Teraz mamy skill na 60, dodajemy PN i uzyskujemy nie 61, a 60(+1). Dzięki temu, nawet jeśli zginiemy to wartość z nawiasu pozostaje, czyli np spadamy z 60(+1) na 59(+1). Myślę, że jest to o wiele lepsze i nawet bardziej sprawiedliwe.
Zapewne ktoś może powiedzieć, że nikt mi nie każe teraz wykorzystywać PN, że mogę poczekać, jak będę miał wyższy poziom. No ale ileż można kisić te punkty? Na każdym poziomie istnieje ryzyko zginięcia. Czekam na odzew innych graczy oraz administracji. Dyskusja mile widziana :)
Torr jest nieaktywny  
Stare 23-05-11, 22:36   #16
Karooleq
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 19
Domyślnie

no ja nie widze różnicy miedzy twoim 59(+1) a obecnym 60 ;]

i tak jeden do odrobienia i tak wiec bez sensu pomysl
Karooleq jest nieaktywny  
Stare 23-05-11, 22:38   #17
choix
 
Avatar choix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 5
Domyślnie

ja też nie ^^
choix jest nieaktywny  
Stare 23-05-11, 22:49   #18
Toku
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 4
Domyślnie

To ja wam wytłumaczę :> Przypuśćmy macie skill 61 (razem z pkt nauki)
Spadnie wam do 60 wbijacie na nowo 61... W tej drugiej opcji macie 60 (+1) Spadnie wam do 59(+1)... Czyli razem macie 60 skilla ale jeżeli chcecie odrobić ręcznie to odrabiacie od 59 do 60 a nie z 60 do 61... Co za tym idzie odrobicie stratę szybciej
Toku jest nieaktywny  
Stare 23-05-11, 23:19   #19
Torr
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Toku Zobacz post
To ja wam wytłumaczę :> Przypuśćmy macie skill 61 (razem z pkt nauki)
Spadnie wam do 60 wbijacie na nowo 61... W tej drugiej opcji macie 60 (+1) Spadnie wam do 59(+1)... Czyli razem macie 60 skilla ale jeżeli chcecie odrobić ręcznie to odrabiacie od 59 do 60 a nie z 60 do 61... Co za tym idzie odrobicie stratę szybciej
Oto chodziło.
Torr jest nieaktywny  
Stare 24-05-11, 00:04   #20
Van Taron
 
Avatar Van Taron
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Skąd: Piekło
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Van Taron
Domyślnie

Czyli gracz mógł by stracić po śmierci poziomy umiejętności poza tymi dodanymi dzięki PN. Czyli na przykład wyglądało by to tak : 40/30. 40 zostało wytrenowane a 30 dodane za pomocą PN co daje razem 70. W ten sposób osoba która masowo by ginęła, mogła by stracić max 40 poziomów umiejętności bo te drugi 30 zostały dodane przez PN, nienaruszalne.
Van Taron jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin