Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-02-22, 02:33   #21
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał Walant Zobacz post
Wszyscy narzekają, na to leczenie. Najlepiej by było jakbyś się leczył do fulla od razu z jednego czaru no bo co?
Chciałbym przypomnieć że zawsze macie uhy, miksy wyzdrowienia, kostelnaary i inne chuje muje. Dlaczego czasami 10 osób nie jest w stanie zabić jakiegoś rycerza? Dajmy im większe leczenia większe wszystko i zniszczymy kompletnie tą grę, która moim zdaniem jest w najlepszym punkcie do tej pory.
Coś nie zrozumiałeś. Leczenie jest dobrze zbalansowane (no może jedynie po za jego przyrostem). Bardziej chodzi o to, że mag na tym 250lvlu już ma dużo hp i w połączeniu z setem chaosu i jego leczeniem jest bardziej tanky niż zwiad czy rycerz, a tak nie powinno być. Dlatego set chaosu jest do poprawy, ewentualnie buff przeklętego i demonicznego setu.

Demoniczny set jest też dla maga dlatego ma taką śmieszną redukcję, a wymaga tyle siły, że nie opłaca się go magiem nawet zakładać. Dlatego powinien ten set być tylko dla zwiada, tak jak chaosu dla maga i powinien redukować więcej, a nie lekko więcej niż sama tarcza chaosu :|

Aktualnie mag w secie chaosu ma dwukrotnie większą redukcję niż zwiadowca w demonicznym secie. Tak nie powinno być.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-02-22, 04:03   #22
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał Astero Zobacz post
Powiem tyle , nie dajesz przykładów z żadnego th jaki tam jest exp/profit i chcesz poprawiać spota , a mag jest tankiem bo ma bardzo duża ilość hp i najlepsze leczenie na turę , a nie głównie przez set .

Pozdrawiam twórcę tematu

Jeżeli wstawiasz screena to chociaż przytnij go jak należy(pewnie nie potrafisz używać painta) I wstaw całą konwersację bo pięknie zostałeś zwyzywany, aż jestem z siebie zadowolony.

Mam dawać przykłady z expa dla kogo, tylko Ty nie widzisz problemu, że na niskich poziomach nikt na sezonowym nie expil w wiecej niż 3 osoby? Zapewne tak ale niczego innego się po tobie nie spodziewałem bo twoja wiedza o tej grze sięga dna. Jeżeli ktoś z administracji chcial by rozpiskę jak wygląda refil tam, to mogę to opisać nie ma problemu wystarczy spytać.

Otóż moj drogi gównixie problemem maga jest właśnie set, który tak jak wspomiales daje 15 czy tam nawet 20% hp + chore pancerze stąd temat tutaj by ludzie się wypowiedzieli i zaproponowali jakies zmiany. Jeżeli uważasz, że leczenie maga jest za mocne(w kincu to mag więc ma najlepsze leczenie w grze) co twoim zdaniem jest zle? Nie wiem, jeżeli uważasz, że problem maga tkwi głównie z powodu tego, że powinien się leczyć mniej to dlaczego piszesz, że to nie wina seta skoro on blokuje taka ilość obrażeń, że nawet zmniejszenie tego leczenia dajmy na to o 300-400 nie pomoże.

Piszesz kolejnego posta próbując zabłysnąć i udowodnić, że jesteś amebą nie potrafiącą dyskutować na forum ku lepszym zmianą tylko za wszelką cenę robisz gowno burze. Szkoda, ze ja screenów nie robiłem jak na 60lvlu pisałeś jaki to wielki jestem i słodziles na pw by do teamu dojść

Ostatnio edytowane przez Exoreniuss ; 02-02-22 o 05:02
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-02-22, 06:31   #23
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał Walant Zobacz post
Wszyscy narzekają, na to leczenie. Najlepiej by było jakbyś się leczył do fulla od razu z jednego czaru no bo co?
Chciałbym przypomnieć że zawsze macie uhy, miksy wyzdrowienia, kostelnaary i inne chuje muje. Dlaczego czasami 10 osób nie jest w stanie zabić jakiegoś rycerza? Dajmy im większe leczenia większe wszystko i zniszczymy kompletnie tą grę, która moim zdaniem jest w najlepszym punkcie do tej pory.
Nie jest w najgorszym punkcie i bywały duzo gorsze balanse.
Jak na dzień dzisiejszy niech zmniejszą leczenie na niższych poziomach wojownika a zwiększą na 180+ i tyle. Nie chodzi tu o nie wiadomo jakie wartości, ale szanujmy się 130 woj nie powinien leczyć się tyle samo albo 50 więcej co 250.
Nie chce juz nawet wspominać o tym, że wojownik i zwiadek nie dość, że muszą rozdawać pny w siłę, skila broni to jeszcze musisz takim rozdać w mlvl praktycznie do fulla zeby miało to jakiś sens nie wspominając o tym, że zwiadem trzeba łowić rybki a wojem skilowac siłę do 80 jak nie chcesz postaci zjebać.
Nie wiem w sumie dlaczego np. Złoty set wymaga 40+ siły a set chaosu na 170lvl juz tej siły nie wymaga, może ktoś to jakoś logicznie wytłumaczyć? Osobiście uważam, że nie powinno się maga zmuszać do rozdawania pnów w siłę, tak samo jak wojownika do rozdawania pnów w magic lvl

Ostatnio edytowane przez Exoreniuss ; 02-02-22 o 06:38
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-02-22, 10:30   #24
5310053
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 129
Domyślnie

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
Nie wiem w sumie dlaczego np. Złoty set wymaga 40+ siły a set chaosu na 170lvl juz tej siły nie wymaga, może ktoś to jakoś logicznie wytłumaczyć?
żeby unieść złoto potrzebujesz siły, a żeby unieść chaos nie potrzebujesz już siły, proste?
5310053 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-02-22, 12:33   #25
keroseforP
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 213
Domyślnie

Cytat:
Napisał Walant Zobacz post
Wszyscy narzekają, na to leczenie. Najlepiej by było jakbyś się leczył do fulla od razu z jednego czaru no bo co?
Chciałbym przypomnieć że zawsze macie uhy, miksy wyzdrowienia, kostelnaary i inne chuje muje. Dlaczego czasami 10 osób nie jest w stanie zabić jakiegoś rycerza? Dajmy im większe leczenia większe wszystko i zniszczymy kompletnie tą grę, która moim zdaniem jest w najlepszym punkcie do tej pory.
bo walka jest na 100lvlach ryca ktos uha i przeklada ssa/kostelnaar na spam? i wtedy ten rycek jest faktycznie ryckiem tankuje te 10+ osob dopoki go na cleana nie zgasza nawet jak odetna takiego duchownego solo to troche postoi bo sam hape tawis wyleczy go od 2 do 3 dpsow do tego jakies wyzdro/kostelnaar lub ssa i moze ustac samemu ~10 postaci (chyba ze te 10 osob to same dpsy poza 1 duchem ssajacym mane to wiadomo ze moze nie dotrwac od 1 do 2 kostelnaara albo zejsc na buta)

Potem taki ziomek niby ma 7k hp na full odpale ale leczy sie tyle samo dmg troche sie podniosl i juz na samym hape tawisie 2 osoby go przebijaja z healem 3-4 przebija spam uha
keroseforP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin