Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 18-04-14, 20:12   #1
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

PN teraz będzie widać że mamy ich 500, 41241 itd? czy nadal będą się zerowały po przekroczeniu pewnej liczby? (260+?)
Z tym spowalnianiem w zależności od wartości udźwigu, zwiększyłbym ilość % szybkości otrzymywanej na poziom, może byłoby to mniej bolesne. ;) <tak, lubię zapierd*lać.>

Edit
jeśli między 40 a 45 skillem walki dystansowej nie widać prawie różnicy, to jak to będzie wyglądać teraz? D: mamy aż 200 poziom skilla do wbicia! ;_;

Ostatnio edytowane przez Arkon ; 18-04-14 o 20:27 Powód: błędy :c
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-04-14, 20:34   #2
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Tak masz racje był to mój świadomy wybór to że wydałem moje Pny na tarczę która kompletnie nic nie redukowała obrażeń. no i z tego powodu płaczu też nie wylewałem. Ale to było na starych zasadach gdzie pny nie były mi potrzebne do niczego.
Jak miałem być świadomy tego że nagle będzie można wbic 200 poziom magiczny wiec jak są inne zasady dajcie mi jeszcze raz świadomie rozdać pny

Teraz będę mieć na poziomie 190lvlu mlvl jak 100lvl maga pozdro 600V
Fuck logic
W Altaronie Świadome podejmowanie decyzji to pojecie względne najlepiej w ogóle nie wbijać poziomu większego niż 10 bo za 2 lata będzie up gdzie będzie więcej hp na lvl, a administracja będzie się tłumaczyć że świadomie wbijałeś lvl
__________________
Kiedy byłem już na dnie ...
... usłyszałem pukanie od spodu.
corkarypto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-04-14, 20:19   #3
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

A. Jeszcze jedno. Każde kolejne ograniczenie co do sprzętu który można nosić, jak na moje, jest głupi i zbędny. W Tibii to była jedna z najlepszych rzeczy. Masz MPA, MMS, DH, SCA, BoH i 8 lvl? Proszę bardzo, noś! Potem tam też to zepsuli.
Jaki pożytek z faktu, że mam prześwietne mega epickie Eq, skoro albo nie mogę go użyć z powodu ograniczeń klasowych, albo nie mam siły, albo nie mam lvlu... no sori, guys, ale to jeszcze bardziej dla mnie ogranicza jakąkolwiek dowolność, a zwiększa liniowość gry. Zamiast zwiększyć różnorodność i zmniejszyć ograniczenia, dostajemy więcej ograniczeń, a tym samym niemalże jesteśmy do 0 ograniczeni z wolnością wyboru. Magowie w MPA? Nope. Wojownikiem zdołałeś wyloocić mega świetny miecz zagłady? To teraz pachołku poczekaj jeszcze 60 lvli i 150 siły, aż będziesz mógł nim pomachać. Do tego czasu znajdziesz 3x lepszy, ale co tam!
Gdzie w tym RPG, skoro na każdym kroku mówi mi się jak mam grać, co zakładać mojej postaci i jakie mam preferencje... ;/
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-04-14, 20:30   #4
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Bronie nie będą posiadać ograniczeń poziomowych, jedynie kary jeżeli nie posiadamy wymaganej umiejętności na odpowiednim poziomie. Zestawów nie da się dostosować w ten sposób, gdyż wiele jest zarówno dla zwiadowcy/wojownika jak i wojownika/maga, ustawienie optymalnej wymaganej siły w ich przypadku jest niemożliwe.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-04-14, 20:41   #5
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Co do PN'ów. Pomyśleliście o rycerzach 1h alchemikach?

@up
Własnie chodzi o te przeskalowanie, jakiś ogólnodostępny przelicznik by się przydał, nawet zrobiony w excelu.
@down
Na szczęście nie jest alchemikiem, ale znam kilku rycerzy 1h alchemików i mając tak pobieżne świeże informacje, że umiejętności wzrosną do 200 rozważyłbym sens dalszej gry taką postacią.
Może po prostu warto napisać, że najkorzystniej będzie zrobić nową postać, i loot'ować nowe przedmioty/sety (wnęki). Opieram swą wypowiedź na po prostu zbyt skromnych informacjach na temat dalszej rozgrywki.

Ostatnio edytowane przez Mcree ; 18-04-14 o 20:49
Mcree jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-04-14, 20:43   #6
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

:mcree
Ale w czym problem? Skille przeliczone, alchemię wbija się alchemią, max skilla mieć nie trzeba (w sumie to niewykonalne).
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-04-14, 20:48   #7
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Nie da się zrobić takowego przelicznika w excelu, chyba że wie Pan ile razy podczas gry w Altaron uderzył Pan przeciwnika, sparował tarczą, zużył manę na rzucanie zaklęć (oraz ilość tej many), a także ile PN rozdał w poszczególne umiejętności.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-04-14, 21:21   #8
Uhh
 
Avatar Uhh
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: z piwnicy
Postów: 138
Domyślnie

Nie pozostało nic innego jak usiąść i bić brawo
__________________
18:47 Anami: prosze o pomoc
18:47 Ostry Wózek: o co chodzi
18:48 Anami: udknąłem tu jak sie idzie na drógom wyspe
Uhh jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-04-14, 21:52   #9
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
Domyślnie

Mam takie pytanko , potwory tez beda zadawac ciosy krytyczne ?
begar321 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-04-14, 21:55   #10
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Nie, nie będą.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin