Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Community PVP

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-08-17, 00:38   #491
Bass1
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 102
Domyślnie

Eremce Marek pisze scrypty Keavira robi mapy do altaronu ale jak znajdziesz osobę tutaj która Ci to napisze i przerobi w kliencie to może być kłopot z takiego powodu gdyż osoby trzecie z pewnością nie dostaną dostępu do silnika i panelu aby robić z klientem co chcą. Jedynie co możemy to napisać wniosek czy jest możliwość przydzielenia komuś takiej funkcji która się na tym zna i by to robiła z chęcią i dalej rozwijała tutaj altaron na tym silniku
Bass1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-17, 00:58   #492
Zao
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 91
Domyślnie

Wątpię żeby komukolwiek się chciało to zrobić. Łatwiejsza opcja by było po prostu żółte czaszki dla trzech osób zabijajacych które znikają po miesiącu, albo po zemście, i automatyczny war Mode który włącza się po zabiciu 4 osób z przeciwnej gildi.
Zao jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-17, 01:19   #493
Bass1
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 102
Domyślnie

Ta ale to i tak trzeba Zao napisać tylko jest to łatwiejsze akurat ;p Eremce podał przykład gruby że cip soft by się z tym grubo bawił a on o takich rzeczach tutaj xD tu się nikomu nie chce bawić w tego typu rzeczy dlatego jest jak jest ;p
Bass1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-17, 09:52   #494
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zao Zobacz post
Wątpię żeby komukolwiek się chciało to zrobić. Łatwiejsza opcja by było po prostu żółte czaszki dla trzech osób zabijajacych które znikają po miesiącu, albo po zemście, i automatyczny war Mode który włącza się po zabiciu 4 osób z przeciwnej gildi.
To rozwiązanie spowoduje, że na serwie będzie jedna gildia o nazwie HERTAGON, wiedzą że i tak nikogo nie zabiją więc nie będą się bali trybu wojny. Gildia daje nam: możliwość kupna GH, przyspieszenie duchownego bez party, nieparaliżowanie naszych kolegów z gildii. Cena jaką trzeba za to ponieść jest dość wysoka, gdyż jest nią tryb wojny który nie ma umiaru. Zastanów się- kto Ci zrobi gildię, kiedy karty nie będą jeszcze przetasowane. Ja dążę do tego, aby wszystko działało automatycznie. Gram na tym serwerze od 2011 roku i co edycje mamy ten sam problem. Argumenty, które mówią że "jak chcecie się bić, to odpalcie warmode'a" nigdy nie przemówiły do stron walczących. Zawsze tryb wojny jest wysyłany i nieakceptowany. Raz chyba był przez może ze dwa dni, lecz jedna ze stron rozwiązała gildię. Kolejną zaletą mojego pomysłu jest ograniczenie liczby nieuzasadnionych zabójstw, przez co HERTAGON(czyli ogólnie gracze neutralni) będzie mógł spać spokojniej, gdyż uczestnicy konfliktu nie będą chcieli marnować ich na poza konfliktem.

Zapomniałem dodać w moim poprzednim komentarzu, kilka warunków na jakich ma działać gildyjny tryb wojenny. Są one następujące:
- Nie można opuścić gildii
- Można dołączyć do gildii
- Nie można rozwiązać gildii
- Lider może usunąć gracza z gildii, aczkolwiek ten zostanie dalej w trybie wojny (wykonalne?)
- Tryb wojny nie kończy się dopóki strony konfliktu się nie porozumieją (opisałem we wcześniejszym komentarzu jak powinno to wyglądać na stronie, ewentualnie można zatrudnić do tego NPC, który też spełni te wymagania)

I mam taką małą prośbę. Jeżeli ktoś nie chce aby mój pomysł został wprowadzony, niech napisze jedną wadę tego pomysłu. Może sam przestanę uważać to za jedyne rozwiązanie problemów pierwszego świata. Dziękuję
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-17, 11:52   #495
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

seems legit
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-17, 12:00   #496
Ebzdyberybecjusz
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Skąd: Kraków
Postów: 35
Domyślnie

Merv jak możesz to daj mi dostęp do testa bo wyskakuje mi ciągle że autoryzacja się nie powiodła to coś pomogę .
Ebzdyberybecjusz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-17, 13:46   #497
Zao
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 91
Domyślnie

myślę że jak będzie działał system żółtych czaszek, a za warmoda będzie exp to gracze walczący będą woleli zaakceptować warmoda, ponieważ każda śmierć doda 3 fragi dla poległych w walce, w końcu fragi się zapętlą, wtedy bardziej opłacalne będzie przyjąć warmode i dostawać expa niż nie dostawać.
Zao jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-17, 14:14   #498
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zao Zobacz post
myślę że jak będzie działał system żółtych czaszek, a za warmoda będzie exp to gracze walczący będą woleli zaakceptować warmoda, ponieważ każda śmierć doda 3 fragi dla poległych w walce, w końcu fragi się zapętlą, wtedy bardziej opłacalne będzie przyjąć warmode i dostawać expa niż nie dostawać.
Warmode jest nadal opłacalny dla tych co wygrywają, nie dla tych co giną. Więc i tak będzie problem z jego zaakceptowaniem. To co wy proponujecie zmienia tylko sposób akceptacji warmode'a. Kiedyś trzeba bylo kliknąć akceptuję, teraz trzeba zabic 20 graczy z drugiej gildii.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-17, 14:21   #499
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Warmode jest nadal opłacalny dla tych co wygrywają, nie dla tych co giną. Więc i tak będzie problem z jego zaakceptowaniem. To co wy proponujecie zmienia tylko sposób akceptacji warmode'a. Kiedyś trzeba bylo kliknąć akceptuję, teraz trzeba zabic 20 graczy z drugiej gildii.
To na upartego , "gildia dominująca" przy znudzeniu może bić Hertagon.
Bo war mode się sam włączy.
19Fafarafa06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-17, 15:04   #500
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Cytat:
Napisał 19Fafarafa06 Zobacz post
To na upartego , "gildia dominująca" przy znudzeniu może bić Hertagon.
Bo war mode się sam włączy.
Nie włączy się, dopóki hertagon nie zacznie bić gildii dominującej.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin