Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-01-16, 23:09   #101
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie

gralem tu dawno temu , 3 lata temu bylo fajnie pieknie, ciezko bylo wbic 200, a palki na mase, paput jak parcel nie do zabicia bo taki mial byc najt, GDZIE TO JEST? fakt zmienili wtedy ze kpiro dziala jak stoisz, bo magowie katowani przez palkow byli. ale taki east dawal rade. zbieralem hajs na koscianych zeby isc z boberem na wrl we dwoch . teraz solo bija piaskowe, parodia, niech wroci to z tamtych czasow. ale dac jakas granice na tych magow albo dobre repito zeby uciekali . wojny byly niesamowite i exp. bylo ok zaczeli kombinowac i tak jest jak jest, do dupy, nawet nie chce mi sie kombinowac hajsu na pacc z niemiec bo mialem byc tankiem tak altrel bronil ze o ja pier.. i co ja moge teraz solo ? 2 respy bic ktorych mam juz dosc dlatego nei gram . pomyslcie nad powrotem do tego co bylo jak bylo wiele ludzi, nie zmieniajcie kpiro jak wtedy co ciagnie sie do dzis, ale zajmijcie sie mapa i zadaniami, co chyba jest glownym zalozeniem tego projektu a nie wojna


a no i na elfy chodzilo sie po kase bo nie zwrocilo sie na koscianych, to kombinowalem ja i nie jeden.. a teraz tam ktos chodzi wogole? na przeszlosci? parodie zrobiliscie z dobrego serwera, wtedy nawet na trollach expili teraz jak ktos zabladzi to tam expi ale wyjdzie za chwile bo nic nie oplaca sie tam..
pawello13 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-01-16, 23:19   #102
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

@up
Kiedyś to na piaskowa chętnie brali wojownika(który musiał uważać na 3 piaskowe a nie to co teraz 6 piachów to pryszcz dla takiego) a teraz wojowniaka mają w dupie chyba ,że solo wbije 200 lvl i będą go brać na gargi(które się nie respią) i bagienne . Pamiętam jak trannitis expił od nowa swojego ryca to mawet teamhunty na górskich arion robili!

Nie wspomne już o magu duchu ,który był zawsze mile widziany na th a teraz to wiadomo jak jest ,byle by mane wysysał i mas resował na akcjach
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-01-16, 23:34   #103
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie

kiedys bylo zupelnie inaczej, stracilem za wiele czasu na te gre a zawsze zjebali cos, dlatego odpuszczam sobie gre, szkoda mojego czasu jak znow maja cos zjebac... a jak sie postawie, ze mam dwa respy to powiedza ze jestem tankiem, mam isc kurwa sam na te piaskowe czekac az ktos bedzie je bic ? i tak mi sie nie oplaci bo solo na upiorach zrobie 1,1kk exp. ale kurwa ile mozna latac na tym samym respie ?! wole latac do tego samego kiosku po piwo
pawello13 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-01-16, 13:49   #104
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Kiedy jakiś nerfik bądź updejt?
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-01-16, 14:27   #105
nevonsky
 
Avatar nevonsky
 
Zarejestrowany: Cze 2015
Postów: 77
Domyślnie

Cytat:
Napisał Trixis Zobacz post
Kiedy jakiś nerfik bądź updejt?
w grudniu po poludniu
__________________
21:08 Hipolita: Smoczki! Najwspanialsze i najukochańsze! Najmilusie! Czerwone, zielone, bagienne... Wszystkie! Ach!
nevonsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-01-16, 14:42   #106
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Smok przegiołeś. A chciałem ci pomóc wyjść z bronzu! Wszystko przepadło
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-01-16, 17:50   #107
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin