Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-02-15, 20:50   #21
mikeleplacido
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Skąd: Lublin
Postów: 279
Domyślnie

@up
Ogólnie chodzi o to, żeby nie był on porównywalny do kontynentu, a jedynie takim "dodatkiem". Lvl można sobie klepać, skille bić, jakieś urozmaicenia też można dodać, ale bez przesady.
mikeleplacido jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-07-15, 10:50   #22
tefendy
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: Przed komputerem WTF?
Postów: 32
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do tefendy
Domyślnie

Refresh, Czy administracja zrobi coś czy niezbyt?
tefendy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-07-15, 11:42   #23
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

No ja cały czas mam nadzieje, że administracja usunie Licor całkiem. Ew. powiększy x6 i zrobi grywalnym dla graczy z głównego kontynentu, ale lepiej usunąć
__________________
Niech Licor spłonie!
Uiop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-07-15, 11:49   #24
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

spalić licor! only samouczek, albo nic nie dodawać, wyspa dla masochistów i tyle :v
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-07-15, 12:18   #25
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arkon Zobacz post
spalić licor! only samouczek, albo nic nie dodawać, wyspa dla masochistów i tyle :v
Przed spaleniem bym nakłamał, że zostały dodane questy na outfity i lepsze eq na Licorze, do znalezienia dla wytrwałych, niech przekopią cały licor łopatą, kilofem, liną, nożem, mieczem, wędką i sami się znudzą i obrzydzą sobie samouczek.
__________________
Niech Licor spłonie!
Uiop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-07-15, 12:59   #26
tefendy
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: Przed komputerem WTF?
Postów: 32
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do tefendy
Domyślnie

Powiedzcie dlaczego tak mówicie?, jest wiele różnych questów które powinny być dobudowane tak jak "amelia"? dobrze pamiętam? która ciągle mówiła o białym króliku. Są też skały przy których pisze że coś dziwnego od nich czuć coś się od nich unosi... Jest tyle miejsca do wykorzystania a ciula robią. Tak samo jest z balansem u was, w przeciwieństwie do tego co wy mówicie to może Niech ulice Arkandi (dobrze napisałem?) spłoną. Wiele osób by chciało dobudować coś do licoru... przecież tam mieści się miejsce w całości przeznaczone dla smoczych jeźdzców! Powinno się coś tam dodać by im pomagać i np mieć profesje Smoczy Jeździec? Każdy stały wyspiarz powinien móc pojechać na Erec Mocec Rochew by coś tam porobić przecież ta wyspa nie stoi tak sobie... Tak jak kolega napisał rok temu teraz ja pisze! Admini zróbcie coś, wiele osób już ogarniętych mogło by sobie tak na spokojnie usiąść i porozwiązywać misje, mnie np bardzo ciekawi ten biały królik (w sensie gry) przecież np ten gubernator miasta anan czy lewany mają jakieś problemy zakłopotania... Jedyna dzienna misja jaka tam jest to zbieranie tej lawendy... Na anan są też (nie wiem czy na lewanie też) budynki które stoją od lat puste i nic z nimi się nie robi. A bossy? nie wiem pomysł na misje Tajemnica Pokraka, to się tak od siebie nie wzięło lub te podziemne miasto Minotaurów. Jakieś misje dla alojzego lub coś związanego z jego "synem" (ten śpiący koleś) gdzie możemy zdobyć hełm zwiadowcy. Wiem że admini pewnie to zlekceważą jak większość propozycji które od lat są a i tak nic z nimi nie robią. Jeszcze raz przypomnę kolega który napisał ten temat dał naprawdę MASĘ! zaje*istych pomysłów, ja też coś od siebie napisałem.
tefendy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-12-15, 02:59   #27
Protek
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 6
Domyślnie

W pełni popieram temat i poprzednika !
Protek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-12-15, 19:39   #28
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Miło patrzeć że są jeszcze osoby które wspierają nas Licorzystów ;)
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-12-15, 20:17   #29
Shakyo
 
Avatar Shakyo
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 57
Domyślnie

Spalić Licor !!!!
__________________
Nic nie daje takiej przewagi nad innymi, jak opanowanie i zimna krew w każdej sytuacji.
Shakyo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin