Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-12-15, 14:22   #11
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Rozwijam postać konsekwentni od 7 miesięcy.
Osoba nowo przybyła, żeby osiągnąć mój stan również musi pracować 7 miesięcy, to jest niesprawiedliwe?
Gram o ten czas dłużej więc chyba jest logiczne, że postać mam mocniejszą od nowo-przybyłego.
Twierdzicie, że on zawsze będzie gorszy od mojej postaci, z tym, że postać ma limit rozwoju więc nie jest to prawdą.
Jeżeli konsekwentnie rozdawałbym pny w magię miałbym ją na full i postać więcej by się nie wzmocniła.
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-12-15, 14:54   #12
Wymiatacz788
 
Avatar Wymiatacz788
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Skąd: Szczecin
Postów: 303
Domyślnie

Jak będziemy się doszukiwać czyjejś straty ze względu na czas ( bo ten wtedy grał, bo ten robił dzienne) to reset by trzeba było robić co kilka miesięcy. Dla mnie to się mija z celem. Ktoś chce mieć więcej pn robi dzienne a kto inny szybko wbije lvl i wbije podobne skille.
Wymiatacz788 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-12-15, 15:19   #13
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Jak grasz godzinę dziennie to tak, spory problem, bo robiąc 'dzienne' nie wyskoczysz już na respa.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-12-15, 15:28   #14
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

@Catthon jak grasz godzinę dziennie to masz być lepszy od tego co gra dwie ?
ezzak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-12-15, 15:31   #15
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Nie. Fakt jednak, że grając godzinę dziennie i nie robiąc codziennie misji dziennych (czyli czerpiąc przyjemność z gry, bo robienie misji dziennych dla nikogo nią być nie może, ponieważ jest do bólu powtarzalne) nie jesteś w stanie normalnie rozwijać postaci (czyli tak jak ten, który gra łącznie godzinowo tyle samo, ale do tego robi dzienne misje).
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-12-15, 15:47   #16
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Osoba grająca 1h dziennie nie napisze na forum, że ma słabszą postać niż ktoś kto gra więcej bo ma inne cele w grze, nie zależy jej na super rozwijaniu postaci ale na czerpaniu przyjemności z gry w inny sposób...
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-12-15, 15:51   #17
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Misje dzienne są dla znerwicowanych maniaków, którzy dążą do perfekcji, w tym wypadku do górowania nad innymi swoimi umiejętnościami, czy to magia czy to obrona, czy alchemia czy inne z umiejętności. Altarony swoich czasów znają nawet przypadki zapisywania godzin zrobienia dziennych misji, przez niektórych graczy, tak by na drugi dzień wiedzieć o której daną misję zrobić (nie wiem czy dalej ten system tak samo funkcjonuje czy się zmieniło) Tak czy inaczej jedni robią bo chcą być najlepsi, a drudzy robią z przymusu jak nie chcą odstawać mimo tego, że expiąc i wbijając lvl, wbije taki sam poziom danej umiejętności tylko zdecydowanie na wyższym poziomie :)
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-12-15, 16:22   #18
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

@Catthon;

No i chyba doszedłeś do sedna, dzienne są nudne, a nie "zepsute". Z drugiej strony, mi dzienne zajmują do 10 minut czasu, czy to tak dużo w zamian za doświadczenie i szansę na zdobycie punktów nauki ?
ezzak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-12-15, 16:40   #19
zbyszek z alp
 
Zarejestrowany: Gru 2015
Postów: 3
Domyślnie

Cytat:
Napisał Shakyo Zobacz post
Nie macie się czego czepiać już ? Dobrze jest jak jest, żaden balans PN nie jest potrzebny. Dzienne zadania to kwestia 15 min gry i to jest jakiś problem ?
Nie chodzi ze to problem tylko o to ze zaczynajac teraz jestem te 7 miesiecy czyli pewnie 600 pnow w plecy i nie moge sie rownac z innymi graczami ktorzy graja od poczatku i robia dzienne codzienie nawet jesli dogonie ich z poziomem nie bede im rowny.
zbyszek z alp jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-12-15, 16:46   #20
Wymiatacz788
 
Avatar Wymiatacz788
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Skąd: Szczecin
Postów: 303
Domyślnie

Dzwoń do Putina aby przestał tytan przetwarzać bo Ty masz tylko zwykłą stal ... To jet rpg. Ktoś zaczął wcześniej to ma więcej niż Ty. W rl też płaczesz bo ktoś ma porsche?
Wymiatacz788 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin